Tangerine DreamThe London Eye Concert 2008

Moderator: fantomasz

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Post #64876 autor: Jac » 21 cze 2008, 0:16

Czy ktos planuje wybrac sie na to wydarzenie ?

= = THE_ LONDON_ EYE_ CONCERT 2008 = =

November 1st Tangerine Dream will perform a 3 hours show at THE FORUM in London (Kentish Town). They will start with the analogue years and finish with a digital outlook to the next decade of music by using high tech electronics. It will be a special event, because a bigger part of the set has never been performed live. The show will be presented by Mean Fiddler Music Group and it will probably go on sale tomorrow. So it would be wise to go for your tickets soon!

[ Dodano: 2008-06-21, 15:03 ]
Kupilem bilecik, miejsce stojace. To bedzie moj pierwszy koncert Tangerine Dream :eek: :grin: a drugi po Kraftwerk, ktory bedzie moim pierwszym udzialem w koncercie elektronicznym. Pierwszy moj live to byl Lady Pank 10 lat temu. Wiec Kraftwerk bedzie drugim ale pierwszym wielkim live a TD drugim wielkim. Potem HAMPSHIRE JAM VII, THE FINAL ENCORE z BROEKHUIS, KELLER & SCHÖNWÄLDER, Pete Ruczynski, Air Sculpture, Free System Projekt (to be confirmed), Under the Dome, Ian Boddy and Redshift. Ta jesien zapowiada sie oszalamiajaco pod wzgledem mojego udzialu w wystepach :) Spelnia sie moje marzenia :listen: :smile:
New World Order = EU => The End Of Freedom

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

TEST

tangerinus
Banita

Post #65266 autor: tangerinus » 03 lip 2008, 12:29

Jac pisze:Czy ktos planuje wybrac sie na to wydarzenie ?

Lecę z kolegą... :smile: Mam też kartę TDOC, więc po koncercie wejdę z nim na spotkanie z zespołem. Ani ja, ani Sylwek - nic z angielszczyzny jednak... My niekumaci... :smile: Pozdrawiam rówieśnika z... Anglii ?

[ Dodano: 2008-07-03, 12:33 ]
fantomasz pisze:
Barthezz pisze:A czy coś w Polsce w tym roczq?? Chyba, że sam poszukam, jeszcze raz dzięki serdeczne.

Nie chcę być niegrzeczny, ale TD to nie Doda, koncertuje rzadko i raczej daleko od kraju Piastów.

Choć TD to nie Doda - mając na myśli Dwie Panie - to też... NIEZŁA URODA :mrgreen: :!:

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #65276 autor: Jac » 03 lip 2008, 19:00

tangerinus pisze:
Jac pisze:Czy ktos planuje wybrac sie na to wydarzenie ?

Lecę z kolegą... :smile: Mam też kartę TDOC, więc po koncercie wejdę z nim na spotkanie z zespołem. Ani ja, ani Sylwek - nic z angielszczyzny jednak... My niekumaci... :smile: Pozdrawiam rówieśnika z... Anglii ?

No to superancko ! :D Zatem trzeba bedzie sie spotkac :) Bede jechal z Redditch do Londynu. A jakie macie miejsca ? Moje sa tuz pod scena. A czy na ta karte TDOC dalobym rade wejsc z toba na wkreta czy musze miec wlasna ? Czystego albo obcokrajowego anglika w miare lapie, gorzej z potocznym jezykiem ale mozecie przygotowac pytania, postaram sie zadac a jak bedzie dyktafon to postaram sie przetlumaczyc :)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2008, 19:05 przez Jac, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

tangerinus
Banita

Post #65293 autor: tangerinus » 03 lip 2008, 23:43

Jac pisze:No to superancko ! :D Zatem trzeba bedzie sie spotkac :) Bede jechal z Redditch do Londynu. A jakie macie miejsca ? Moje sa tuz pod scena. A czy na ta karte TDOC dalobym rade wejsc z toba na wkreta czy musze miec wlasna ? Czystego albo obcokrajowego anglika w miare lapie, gorzej z potocznym jezykiem ale mozecie przygotowac pytania, postaram sie zadac a jak bedzie dyktafon to postaram sie przetlumaczyc :)

Pytanie pierwsze: nie pamiętam jakie to miejsca - fakt jest taki, że bilety jeszcze nie przyszły.
A swoją drogą - ciekawe: stojące, a numerowane :shock: ?
Pytanie drugie: karta kosztowała 30 euro, na 1 kartę może wejść jedna osoba + osoba towarzysząca (karta dostępna na stronie www.tangerinedream-music.com). Mnie i mojego kolegę do Londynu (spod Londynu) dowozić będzie znajomy, u którego się zatrzymamy. Wchodzę więc ja i ten lecący ze mną do Londynu kolega, bo niby czemu miałby czekać
"na zewnątrz", aż nas odbierze znajomek. Tak więc - pomimo, że bardzo bym "potrzebował" tłumacza :roll:, raczej chyba się nie uda... :cry: Choć, gdyby tak zagadać, że "trzech aż z Polski" (nie przyznasz się, gdzie mieszkasz) - to może... :wink:

Koncerty "zaliczone" (TD): Zabrze'97, Warszawa'97, Warszawa'01, Londyn'05, Essen'05, Berlin'06, Londyn'07... Do tego Oldfield i Jarre - katowicki Spodek. :oops:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2008, 23:51 przez tangerinus, łącznie zmieniany 3 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #65320 autor: Jac » 04 lip 2008, 23:27

tangerinus pisze:Pytanie pierwsze: nie pamiętam jakie to miejsca - fakt jest taki, że bilety jeszcze nie przyszły.
A swoją drogą - ciekawe: stojące, a numerowane :shock: ?
Pytanie drugie: karta kosztowała 30 euro, na 1 kartę może wejść jedna osoba + osoba towarzysząca (karta dostępna na stronie www.tangerinedream-music.com). Mnie i mojego kolegę do Londynu (spod Londynu) dowozić będzie znajomy, u którego się zatrzymamy. Wchodzę więc ja i ten lecący ze mną do Londynu kolega, bo niby czemu miałby czekać
"na zewnątrz", aż nas odbierze znajomek. Tak więc - pomimo, że bardzo bym "potrzebował" tłumacza :roll:, raczej chyba się nie uda... :cry: Choć, gdyby tak zagadać, że "trzech aż z Polski" (nie przyznasz się, gdzie mieszkasz) - to może... :wink:

Koncerty "zaliczone" (TD): Zabrze'97, Warszawa'97, Warszawa'01, Londyn'05, Essen'05, Berlin'06, Londyn'07... Do tego Oldfield i Jarre - katowicki Spodek. :oops:

Moj dorobek koncertowy, wstyd sie przyznac, ale jak dotad wynosi ZERO :oops: Nigdy nie bylem na duzej elektronicznej imprezie muzycznej. Jedynym wystepem elektronikow jaki widzialem byl Remote Spaces w moim miescie.

Wydrukowalem tylko akt zaplaty za bilet i z tego co wiem, to tu bilet wlasciwy moze byc wydany przed wystepem. Postaram sie o karte wstepu na spotkania z zespolem. Moze uda sie zrobic fotke z samym Edgarem ? A jak sie uda to zrobie sobie koszulke z tym zdjeciem ! :D
Mam miejsce stojace ale chyba nie bedzie na podlodze wypisany moj numer :rofl: Wybralem takie miejsce no bo nie dam rady usiedziec, musze obfotografowac zespol :D

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Dziad z brodą
Ekspert
Kontaktowanie:

Post #65335 autor: Dziad z brodą » 05 lip 2008, 16:41

Obawiam się, że sprawa „dwóch na jedną”, dotyczyła wejścia z członkiem rodziny i na dodatek małoletnim. Nie przypominam sobie potwierdzonej informacji o możliwości wprowadzenia na kartę TDOC osoby towarzyszącej. Radzę sprawdzić możliwość wejścia na kartę klubowicza TDOC dwóch osób, aby nie było później przykrej sytuacji.
Pozdrawiam

Piotr "Millennium" Sułkowski

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #65340 autor: Jac » 05 lip 2008, 20:35

Karta TDOC wazna jest tylko 1 rok :eek: :shock:

[ Dodano: 2008-07-05, 20:56 ]
Kupilbym ta karte gdybym mial pewnosc, ze po koncercie bedzie spotkanie z zespolem :neutral: Czy mozna w jakis sposob dowiedziec sie od zespolu czy jest takowe przewidywane ?

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

tangerinus
Banita

Post #65354 autor: tangerinus » 05 lip 2008, 23:01

Dziad z brodą pisze:Obawiam się, że sprawa „dwóch na jedną”, dotyczyła wejścia z członkiem rodziny i na dodatek małoletnim. Nie przypominam sobie potwierdzonej informacji o możliwości wprowadzenia na kartę TDOC osoby towarzyszącej. Radzę sprawdzić możliwość wejścia na kartę klubowicza TDOC dwóch osób, aby nie było później przykrej sytuacji.

Dziękuję za przypomnienie. Właśnie coś mi świtało, że chyba sprawę "dwóch na jedną" pomyliłem z czym innym. Dlatego wszedłem na stronę... forum "Voices of Moo", żeby tam przeczytać coś "na temat" owej karty. Wszedłem na forum oczywiście z innego komputera niż mój, bowiem mój adres IP zablokował uprzejmy Kolega... Dziad z brodą :grin: :wink: .
Liczę zatem, iż niektóre informacje Kolega przerzuci na to forum, bym i ja mógł przeczytać :rofl: Choć prościej dla mnie (a i dla Kolegi Dziada/Millennium też ) byłoby, bym przeczytać mógł TAMŻE... :yes:
Fakt jest jednak taki, że na jakieś podstawie taką informację o możliwości wejścia 2 osób na 1 kartę - w głowie sobie zakodowałem. Teraz rzeczywiście będzie głupio, kiedy ja będę chciał koniecznie wejść na spotkanie, a kolegi mego - Sylwestra - nie wpuszczą... :cry:

Pozdro!
Ostatnio zmieniony 05 lip 2008, 23:10 przez tangerinus, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Dziad z brodą
Ekspert
Kontaktowanie:

Post #65372 autor: Dziad z brodą » 06 lip 2008, 20:08

Przecież Jesteś członkiem klubu, zapytaj EINSTEINS BARBER, zawsze udziela odpowiedzi na pytania związane ze sprawami "co można z kartą".
Publikowanie tych samych informacji w dwóch miejscach, ze swojej strony uznałem za stratę czasu, jak ktoś chce i ma ochotę, to sobie sprawdzi co jest na TVOM, oczywiście o ile nie jest zablokowany przez Admina Technicznego.
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

tangerinus
Banita

Post #65486 autor: tangerinus » 09 lip 2008, 0:33

Dziad z brodą pisze:Przecież Jesteś członkiem klubu, zapytaj EINSTEINS BARBER, zawsze udziela odpowiedzi na pytania związane ze sprawami "co można z kartą".
Publikowanie tych samych informacji w dwóch miejscach, ze swojej strony uznałem za stratę czasu, jak ktoś chce i ma ochotę, to sobie sprawdzi co jest na TVOM, oczywiście o ile nie jest zablokowany przez Admina Technicznego.

Czyli - co proponujesz - dokładnie tak jak w przypadku Twojej Osoby (zablokowanej na tym Forum jako Millennium i - zaistniałej jako - Dziad z Brodą) - mam próbować pytać TU I ÓWDZIE - na zasadzie "dostania się"? :grin: Oczywiście - zapytam E.BARBER'a, tam nie jestem zablokowany. Jeśli - rzecz jasna - ktoś mi moje zapytania - przetłumaczy. Nie będę wszak próbował dowiadywać się na Twoim/Waszym Forum. Zwalaj zablokowanie mnie TAMŻE - na kogo chcesz... :grin: Bynajmniej - nie czujesz KURIOZUM sytuacji - ja nie mogę wejść na Wasze Forum, bo mnie zablokowałeś -> uciekać bym się musiał do po :wink: dstępów -> które Ty tutaj stosujesz... Ja bym się w ogóle wstydził w takiej sytuacji zabierać głos w temacie... :eek: :dance: :mrgreen: Z innego kompa "trza pisać" - nieprawdaż? :razz: Widzę dużą dozę humoru ze strony "Dziada z brodą"... :grin: No - chwali się! :hi:

Zarobiłeś właśnie pierwsze ostrzeżenie :evil:
/yeske

No to fajno... :smile: Może i "osobiste", kto to wie... Gubię się w gąszczu: KTO KOGO ZABLOKOWAŁ... :oops: Onegdaj... :roll: Już nie będę! :sad: A to "szło kiedyś PO KOLEI
- 001 zablokowany, 002 też, 003 również"... OK! Skupiamy się na Tangerine Dream! Amen!
Z tymże ja - kiedyś całkowity "nie-zwolennik" ikonek - umieściłem ich kilka, żeby ADMIN dostrzegł - ŻART! ... Ale - skoro ADMIN działa jak ten sędzia z Anglii w polskim meczu - taki dokładny i - nie zna się na żartach... OK! :sad:
Ostatnio zmieniony 09 lip 2008, 23:43 przez tangerinus, łącznie zmieniany 7 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #66951 autor: Jac » 12 sie 2008, 15:47

Dostalem wlasnie info z East Gate Music Team, ze bedzie spotkanie z zespolem po koncercie ale tylko dla posiadaczy kart TDOC.

[ Dodano: 2008-08-12, 15:50 ]
Czy oprocz Tangerinusa ktos jeszcze jedzie na to wydarzenie ?

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #67101 autor: Jac » 16 sie 2008, 17:48

Dzisiaj rano dostalem pierwszy w zyciu bilet na TANGERINE DREAM ! :grin: :grin: :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

tangerinus
Banita

Post #67249 autor: tangerinus » 22 sie 2008, 3:28

Jac pisze:Dzisiaj rano dostalem pierwszy w zyciu bilet na TANGERINE DREAM ! :grin: :grin: :grin:

Ja też już mam, choć nie pierwszy w życiu... :wink:

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Dziad z brodą
Ekspert
Kontaktowanie:

Post #67479 autor: Dziad z brodą » 27 sie 2008, 14:53

Mój czternasty :dance: Spotkanie fanów przed koncertem odbędzie się tutaj: http://abbey-tavern.com/
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #67608 autor: Jac » 01 wrz 2008, 9:41

...ale tez dla tych z kartami TDOC ?

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Dziad z brodą
Ekspert
Kontaktowanie:

Post #67609 autor: Dziad z brodą » 01 wrz 2008, 10:46

Jac pisze:...ale tez dla tych z kartami TDOC ?

To takie tradycyjne spotkanie dla wszystkich chętnych. Bywają na nich też ludzie, którzy później nie idą na koncert. Doszły jeszcze propozycje dwóch miejsc - czyli będzie przeprowadzone głosowanie. Jak będzie już coś pewne, to dam znać "co i gdzie".
PS.
Zamieszkujesz gdzieś w Londynie lub jego okolicy?
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #67616 autor: Jac » 01 wrz 2008, 16:56

Na koncert dojade i zejdzie mi ze 3 godziny ale chce byc duzo wczesniej aby poczuc Londyn i nakrecic sie, emocjonalnie of course, przed wystepem :D

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Dziad z brodą
Ekspert
Kontaktowanie:

Post #67624 autor: Dziad z brodą » 01 wrz 2008, 19:12

Jac pisze:Na koncert dojade i zejdzie mi ze 3 godziny ale chce byc duzo wczesniej aby poczuc Londyn i nakrecic sie, emocjonalnie of course, przed wystepem :D

W "Centrum" będę około południa, może tak jak poprzednio zrobię sobie spacerek z aparatem, a później na spotkanie fanów. Trzeba wypić kilka browarów, posiedzieć i pogadać. "Oni" są strasznie zdziwieni jak słyszą nasz język na tego typu spotkaniach. Zawsze w Londynie było nas kilku, to i tym razem tradycji musi stać się zadość ;) Jak już bedzie wybrany pub, to dogadamy detale.
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué

Post #67642 autor: Jac » 02 wrz 2008, 10:03

Dziadku, wszystko mozna obgadac :D Piwa tez sie napije ale nie za duzo :D Pokrecic sie po Londynie trzeba bedzie i lepiej zeby nie lalo :no:

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Dziad z brodą
Ekspert
Kontaktowanie:

Post #68230 autor: Dziad z brodą » 18 wrz 2008, 14:50

Wyniki głosowania fanów na miejsce spotkania, wskazują na The Abbey Tavern. Spotkanie zacznie się chyba od 13-tej o ile nie w południe. Jest ogłoszona loteria dla uczestników spotkania - trzeba tylko powiadomić przy wejściu Colina o swoim przybyciu. Przewidziane są bardzo atrakcyjen nagrody. Będę chyba od samego początku, bo obiecałem zrobić zdjęcia w pubie, które później wstawię na serwer do pobrania. Swoją drogą, mam też oficjalne pozwolenie z Eastgate, na fotografowanie w trakcie koncertu i na spotkaniu dla członków klubu TDOC z zespołem.
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Wróć do „Tangerine Dream”