KraftwerkKoncerty w 2011 r. (było: 2011 - cisza czy wrzawa?)

Moderatorzy: fantomasz, monsoon

Awatar użytkownika

kraftpop
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 745
Rejestracja: 21 mar 2009, 17:30
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stara Lubovna (SVK)
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94418

Post autor: kraftpop »

Ostatni post z poprzedniej strony:

fantomasz pisze:
Z tego co zaobserwowałem to najmniej skoncentrowany jest nad 'klawiaturą" Stefan.
Podczas pierwszego z koncertów czatował przez chwilę z dźwiękowcem na facebooku.
i w koncu tak wygliadal ten koncert :rofl:


"Stale pracujeme na novej hudbe, nas koncept clovek-stroj stale funguje, nezastavil sa."
(RALF HÜTTER, 9.7.2014)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94424

Post autor: fantomasz »

Kraftwerk z pewną nieśmiałością dodał na swojej oficjalnej stronie zdjęcia z wystawy. Nie do końca z samej wystawy, ile z jej przedsionka.

[ Dodano: 2011-10-19, 00:08 ]
I dwa pytania, jedno do Kuby, drugie retoryczne.
Czy Ralf udzielał się wokalnie w Spacelab?
Czy Roboty jako opener to tylko incydent (związany z wystawą), czy nowa świecka tradycja?


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#94430

Post autor: piątyZczterech »

kraftpop pisze:Nie wiem czy bedzie to na 100% tak ale mysle ze jestes ten facet na prawej strone, to znaczi jestes stojacy przed Stefanem, i za toba po twojej lewej reke jest facet z czapka, tak jest ?
Alois, jestem pod wielkim wrażeniem, bo nigdy się nie spotkaliśmy. Trafiłeś bezbłędnie. Nagroda Cię nie ominie, wysyłka już przygotowana ;). Jeśli można pouprawiać trochę prywaty, to w 2008 udało mi się znaleźć w bardzo podobnej sytuacji, tuż po koncercie, również w obiektywie Powerplanta. Obok mnie oczywiście silna, krakowska grupa fanów (ja to ten w szarym sweterku):
Obrazek


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94432

Post autor: fantomasz »

piątyZczterech pisze:krakowska grupa fanów
Konfrateria "jak ta lala" - widzę Raafa, fooby'ego, Tomka G., Porębę, chyba kraftjacka, nie wiem gdzie f. polazł

A propos Kongresshalle w Monachium - do białej gorączki doprowadza mnie widok tej drewniany "ramy" z boków i nad sceną. Pasuje to do Kraftwerk jak pięść do nosa. W przeciwieństwie do hali ocynowni z Krakowa.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2011, 0:20 przez fantomasz, łącznie zmieniany 3 razy.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

kraftpop
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 745
Rejestracja: 21 mar 2009, 17:30
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stara Lubovna (SVK)
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94434

Post autor: kraftpop »

piątyZczterech pisze:
kraftpop pisze:Nie wiem czy bedzie to na 100% tak ale mysle ze jestes ten facet na prawej strone, to znaczi jestes stojacy przed Stefanem, i za toba po twojej lewej reke jest facet z czapka, tak jest ?
Alois, jestem pod wielkim wrażeniem, bo nigdy się nie spotkaliśmy. Trafiłeś bezbłędnie. Nagroda Cię nie ominie, wysyłka już przygotowana ;). Jeśli można pouprawiać trochę prywaty, to w 2008 udało mi się znaleźć w bardzo podobnej sytuacji, tuż po koncercie, również w obiektywie Powerplanta. Obok mnie oczywiście silna, krakowska grupa fanów (ja to ten w szarym sweterku):
Obrazek
No tak mi sie wydalo, bo na calym zdieczu to jedyne miesce kdzie cos widac lepiej, z lewej strony same glowy fanow, kto by tam wiedzal ktory jestes, to by bylo bez szans znalesc cie :no: za prezenty juz teraz bardzo piekne dziekuje :handup:


"Stale pracujeme na novej hudbe, nas koncept clovek-stroj stale funguje, nezastavil sa."
(RALF HÜTTER, 9.7.2014)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

karłowicz m
Beton
Posty: 890
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:29
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko: Mieczysław
Lokalizacja: KRAKÓW
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka
Płeć:
Wiek: 59
Status: Offline

#94437

Post autor: karłowicz m »

A jak było z dźwiękiem, był pewnie rewelacyjny. chodzi mi o to czy hala "grała', w Krakowie trochę to przeszkadzało.


Populus me sibilat,at mihi plaudo
Ipse domi simul ac nummos contemplar in arca

Horacjusz.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

LukasK
Stary wyga
Posty: 221
Rejestracja: 05 wrz 2009, 16:32
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: inąd
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#94441

Post autor: LukasK »

karłowicz m pisze:trochę to przeszkadzało.
Oj tam, oj tam, rzekłbym, że odgłosy hali "próbowały" korespondować z muzyką Elektrowni ;)

zdravim



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#94445

Post autor: piątyZczterech »

fantomasz pisze:Czy Ralf udzielał się wokalnie w Spacelab?
Nie.
fantomasz pisze:Czy Roboty jako opener to tylko incydent (związany z wystawą), czy nowa świecka tradycja?
Mimo, że pytanie jest retoryczne, to się do niego odniosę. Die Roboter jako opener robi niezłe wrażenie, ale zdecydowanie bardziej wolę Die Mensch-Maschine.
karłowicz m pisze:A jak było z dźwiękiem, był pewnie rewelacyjny. chodzi mi o to czy hala "grała', w Krakowie trochę to przeszkadzało.
O dźwięku zdarzyło mi się chyba napisać w relacji. Warunki akustyczne były wyborne i podczas ostatniego koncertu zostały one maksymalnie wykorzystane :) Tyle.
fantomasz pisze:Konfrateria "jak ta lala" - widzę Raafa, fooby'ego, Tomka G., Porębę, chyba kraftjacka, nie wiem gdzie f. polazł
3X3K. Pamiętny czas. W tle faktycznie kraftjacek. Zwróćcie uwagę, jaki wianuszek uformował wokół siebie ten niezwykły fan :) Natomiast Pan f. pewnie wyłapywał resztki woltów i amperów z powietrza, gdzieś w rogu ;)
fantomasz pisze: Porębę
Bardzo żałował, że nie mógł być w Muenchen. Dzwonił do mnie już w piątek rano, był bardzo ciekawy wydarzeń z poprzedniego wieczora.
fantomasz pisze:A propos Kongresshalle w Monachium - do białej gorączki doprowadza mnie widok tej drewniany "ramy" z boków i nad sceną.
Moje pierwsze skojarzenie to był telewizor "Rubin". Faktycznie nie komponowało się to z zawartością estrady.

[ Dodano: 2011-10-19, 19:52 ]
Obrazek
Kupiłem dokładnie tę torbę na laptop, którą widać na powyższym zdjęciu. Mam pewność, ponieważ to był ostatni egzemplarz, zdjęty przez panią sklepową z wystawy :).


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94447

Post autor: fantomasz »

piątyZczterech pisze:Natomiast Pan f. pewnie wyłapywał resztki woltów i amperów z powietrza, gdzieś w rogu
Albo też rozmawiał z F... ekhm, croesusem. Tak przynajmniej mi się zdaje. Pędził tenże z LP pod pachą za scenę, aż żałuje dziś, że bezczelnie nie pognałem z nim pod jego osłoną.

Jakby to ujął a_tomek, widok Kraftwerków w majtkach byłby wart każdego poświęcenia.
piątyZczterech pisze:Kupiłem dokładnie tę torbę na laptop, którą widać na powyższym zdjęciu.
Weź ją na kolejny koncert. Obejrzymy w czasie podróży Zaporożcem, albo inną Zastawą.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 0:06 przez fantomasz, łącznie zmieniany 2 razy.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#94448

Post autor: piątyZczterech »

fantomasz pisze:aż żałuje dziś, że bezczelnie nie pognałem z nim pod jego osłoną.
Ty nie pobiegłeś za croesusem, ja nie poszedłem z Wami na Kazimierz. Każdy coś tam ma :grin:
fantomasz pisze:Jakby to ujął a_tomek, widok Kraftwerków w majtkach byłby wart każdego poświęcenia.
Proszę Cię :shock: Zacząłem sobie to wyobrażać, obłędny widok. Ralf zaplątany w kalesony. OK, dosyć.
Torbę oczywiście wezmę. Nie rozstaję się z nią :).


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94449

Post autor: fantomasz »

piątyZczterech pisze:Torbę oczywiście wezmę. Nie rozstaję się z nią
Ta torba jest świetną pamiątką z koncertów i wystawy.
Trzeba przyznać, że Kraftwerki rozwijają się w dziedzinie gadżetów. Piszę jak najbardziej serio.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

kraftpop
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 745
Rejestracja: 21 mar 2009, 17:30
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stara Lubovna (SVK)
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94450

Post autor: kraftpop »

fantomasz pisze:
piątyZczterech pisze:Torbę oczywiście wezmę. Nie rozstaję się z nią
Ta torba jest świetną pamiątką z koncertów i wystawy.
Trzeba przyznać, że Kraftwerki rozwijają się w dziedzinie gadżetów. Piszę jak najbardziej serio.
Tak zgadzam sie! Szkoda tylko ze duzo kosztuja, plecak ktorego juz na KK nie ma byl maly i duza byla jego cena, mysle ze jest tez na tym zdieczu na lewej strone za twoja torbe.

Mysle tez ze torba dla laptopa jest lepszy pomysl jak malutki plecak, mozna kiedys ta torba pojawi sie w sklepie KK, Kuba mozesz napisz ile kosztowala ta torba i co to byl za sklep w ktorym kupowales ? Czy ceny ostatnich rzeczy byly takie jak w KK ?
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 11:46 przez kraftpop, łącznie zmieniany 2 razy.


"Stale pracujeme na novej hudbe, nas koncept clovek-stroj stale funguje, nezastavil sa."
(RALF HÜTTER, 9.7.2014)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#94453

Post autor: piątyZczterech »

Już piszę. Torba kosztowała 45 euro, ale jak już pisałem fantomaszowi, musiałem ją kupić. Ceny były takie same jak w katalogu Kling-Klang, oczywiście minus cena przesyłki, o której wiem, że stała się dość wysoka. Torbę kupiłem w sklepie z upominakmi, zwiazanymi z ekspozycjami w Lenbachhaus, więc przez najbliższe trzy tygodnie będą tam sprzedawane również gadżety Kraftwerk. Sklep wygląda tak:
http://www.lenbachhaus.de/cms/index.php?id=232
Znajduje się przy ulicy Sendlingerstrasse 1. To najbardziej prestiżowy pasaż handlowy w Monachium. Piękna, zabytkowa część miasta. Nieopodal mieści się sklep Apple, w którym akurat tego dnia ruszała sprzedaż iPhone`a 4S. Miałem okazję obserwować to ciekawe zjawisko. Kolejka miała około 500 metrów długości. W całej swojej próżności sądziłem, że to kolejka właśnie do sklepu z gadżetami Kraftwerk. Uśmiałem się sam z siebie.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 13:22 przez piątyZczterech, łącznie zmieniany 1 raz.


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94459

Post autor: fantomasz »

piątyZczterech pisze:musiałem ją kupić.
Jak najbardziej tę konieczność rozumiem.
piątyZczterech pisze:W całej swojej próżności sądziłem, że to kolejka właśnie do sklepu z gadżetami Kraftwerk.
Przypomniał mi się piątkowokrakowski dialog u bram huty "Panie, a za czym ta kolejka stoi? A Kraftwerk rzucili".

Ponadto - na konferencji prasowej przed wystawą w czwartek, książki sprzedawano o 25% taniej.

I jeszcze jedna myśl.

Po kilkukrotnym przesłuchaniu nagrań z Monachium stwierdzam, że nigdy nie zrozumiem, dlaczego dotąd Kraftwerk grał na koncertach suitę Music Non Stop bez Technopop.
(Alois, mam na myśli rozmowę przed pierwszym koncertem Kraftwerk, a był to piątek, słowo piątkowokrakowski nie istnieje w języku polskim i jest żartem. A zdanie "Kraftwerk rzucili to z kolei nawiązanie do lat 80, gdy w sklepach nie było nic, a gdy przywieźli jakiś towar, to wszyscy mówili, że coś rzucili.)
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 22:10 przez fantomasz, łącznie zmieniany 2 razy.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#94464

Post autor: piątyZczterech »

fantomasz pisze:Po kilkukrotnym przesłuchaniu nagrań z Monachium stwierdzam, że nigdy nie zrozumiem, dlaczego dotąd Kraftwerk grał na koncertach suitę Music Non Stop bez Technopop.
Ja nie rozumiałem tego przez całe lata. Gdy w końcu to zagrali tydzień temu, powiedziałem sobie "no, nareszcie".


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

kraftpop
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 745
Rejestracja: 21 mar 2009, 17:30
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stara Lubovna (SVK)
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94469

Post autor: kraftpop »

Chlopaki, wy tacy profesionalowie w tematu Kraftwerk i dziwicie sie? Za wszystko moze przeczez plyta THE MIX, tam byl utwor MNS zaprezentowany tylko sam, i od wtedy juz byl grany bez BBT i TP a do dzis z niego KW zrobili hybrid, kdzie troche jest jakby Boing Boom Tschak i MNS a Techno pop juz w nim nie ma miesca.

Ale ta "nowa" wersja jest lepsza tylko ja bym lepiej zrobil przelyw miedzi Technopop a MNS, tak jak jest zrobiony utwor TEE+MaM+A ale to tylko detail :oops:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2011, 8:19 przez kraftpop, łącznie zmieniany 1 raz.


"Stale pracujeme na novej hudbe, nas koncept clovek-stroj stale funguje, nezastavil sa."
(RALF HÜTTER, 9.7.2014)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

badworm
Doświadczony
Posty: 70
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#94521

Post autor: badworm »

Piękna relacja Kuba. Bardzo żałuję, że o tych koncertach dowiedziałem się, gdy już dawno wszystkie bilety były sprzedane a ja miałem już w ręku bilet na warszawski koncert Tori Amos (także 13. października). Następnym razem jednak nie odpuszczę, choćby nie wiem co :] Zadłużę się, wezmę "zielony" urlop w pracy, pojadę na stopa, przenocuję na dworcu we Wrocławiu - byleby tylko móc jeszcze raz zobaczyć na żywo Kraftwerk.
A co do nowej wizualizacji do TEE - jest piękna poprzez swój minimalizm, choć ta, którą miałem okazję oglądać w Krakowie (z kultową niemiecką lokomotywą serii 103 oraz ze składem pociągu TEE serii BR601), bardziej przemawiała do mnie jako zdeklarowanego miłośnika kolei.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, 21:51 przez badworm, łącznie zmieniany 2 razy.


One, two, three, four... Computerwelt!

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#94522

Post autor: fantomasz »

Ktoś zgrabnie podsumował Kraftwerk AD 2011: Nie było nowych utworów, za to były nowe koncerty.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

a_tomek
Beton
Posty: 827
Rejestracja: 03 lis 2004, 19:19
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: kanalizacja
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: freeman
Zainteresowania:
Status: Offline

#94535

Post autor: a_tomek »

Obrazek


Próbowałem dosięgnąć gwiazd...ale mi koszula pękła pod pachą

/z tomiku Myśli Niewydane/

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#94543

Post autor: piątyZczterech »

http://www.youtube.com/watch?v=JNV2ug-O1Y0
finał koncertu doskonałego :)
Zwróćcie uwagę ile razy Fritz przypomina Stefanowi o tym, że za moment ma opuścić scenę :) To efekt rozkojarzenia Stefka z koncertu o godzinie dwudziestej. Pisałem o tym.

[ Dodano: 2011-10-31, 12:34 ]
http://www.youtube.com/watch?v=E4tJMCo3 ... re=related
tutaj macie to "zajście" pięknie uwiecznione niemalże z perspektywy moich oczu. Facet, który to filmował, stał obok mnie. Był bardzo wysoki, ale kamerę trzymał dosyć nisko.

[ Dodano: 2011-10-31, 12:39 ]
http://www.youtube.com/user/mrflipmode# ... FJwB9qmxyA
Z kolei na tym klipie widać, jak obsługa techniczna dyskretnie ściąga za kulisy opadłą kilka sekund wcześniej kurtynę. Dzięki tym filmikom naprawdę cofnąłem się do momentu tamtego koncertu, coś jakby kamera w moich oczach, polecam :).


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

saturnzreturn
Stary wyga
Posty: 284
Rejestracja: 04 lip 2006, 11:24
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wrocław
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Student
Zainteresowania: Muzyka elektroniczna, Hokej, Sztuka, Komputery
Kontakt:
Status: Offline

#94557

Post autor: saturnzreturn »

Marzy mi się koncert w Hali 100lecia ( Ludowej) we Wrocku. Hala właśnie przeszła gruntowny remont zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz....taki koncercik po 30 latach od ostaniej wizyty. Moim zdaniem na koncert Kraftwerk ta hala nadaje się znakomicie.
Nie znam się na organizacji koncertów...kto je organizuje?? Jak mi dacie namiar :D to zadzwonię i podsunę pomysł :)



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat