Kraftwerk2014 - w oczekiwaniu na...

Moderatorzy: fantomasz, monsoon

Awatar użytkownika

badworm
Doświadczony
Posty: 70
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#107344

Post autor: badworm »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Miejsce wiedeńskiej retrospektywy czyli teatr Burghaus aż zatykało swoim pięknem. Kolumny, zdobienia, gzymsy, marmury i inne ozdoby - coś niesamowitego. Kolejki do kasy nie było w ogóle ale koperty z okularami miano rozdawać tuż przed wejściem na salę. Na stoisku z gadżetami piąty wypatrzył Guntera Spachtholza, z którym ucięliśmy sobie bardzo sympatyczną rozmowę :) Mając jeszcze trochę czasu za namową obsługi odwiedziliśmy Vestebul, mieszczący drink bar. Odtwarzano akurat z płyty Trans Europe Express a uzupełnieniem była wizualizacja składająca się głównie z okładek albumów.
Do naszych miejsc na galerii prowadziła zdająca się nie mieć końca klatka schodowa. Na górze skorzystaliśmy z obowiązkowej szatni za ojro dziesięć, pobraliśmy piękne żółciutkie koperty z okularami i zajęliśmy miejsca. Widok z góry był imponujący. Sala, choć mała to okazała się całkiem wysoka. Piąty szybko spostrzegł, że będzie z tej retro.spektywy..(wrrróć) z tej perspektywy świetny widok na wiadomoczyje pulpity. Spektakl zaczął punktualnie ale Radioaktivitaet zakłócali spóżnialscy, przeciskający się na swoje miejsca. Nowe aranżacje w Atherwellen robiły bardzo pozytywne wrażenie. Po zakończeniu części albumowej zaczęła się można rzec właściwa retrospektywa czyli przegląd przez pozostałe albumy. Zaczęły się też drobne problemy techniczne, z którymi na szczęście szybko sobie radzono. Największą bodaj wpadką było wyświetlenie na bodaj sekundę wizualizacji do modelki bez dźwięku - chwilę później zaczęli grać Die Mensch Maschine, też jednak z problemami z sycnrhonizacją obrazu z dźwiękiem. Spodek z Eindhoven w Spacelab doleciał rzecz jasna do Burgtheater :) Trwający ponad 100 minut koncert zakończyła 'trójca' - Boing Boom Tschak, Techno-pop i Music Non Stop. Bisów jako takich nie było - zespół wrócił tylko po to, by się pokłonić raz jeszcze i pożegnać. La Forme niestety się nie doczekaliśmy. Dziś druga część naszej retrospektywy czyli TEE.

Foto dające wyobrażenie o tym, jaką mieliśmy perspektywę:
transport.prohost.pl/kolejowy/pliki/20140515497.jpg

Więcej zdjęć i filmiki oraz opowieść o tym, czym się zakończyło spotkanie z Gunterem - w niedzielę :)


One, two, three, four... Computerwelt!

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107359

Post autor: fantomasz »

Konfratrzy chyba wciąż są w CK-nastroju, musimy więc oczekiwanie na recenzje z Wiednia umilić sobie lekturą wywiadu z Herr Kierownikiem.
Mimo, iż wywiad został przeprowadzony po północy, po dwóch koncertach, Herr Kierownik wydaje się mocno podekscytowany, tym co robi.
Zwracam uwagę na ostatnie pytanie i odpowiedź na nie, w wolnym tłumaczeniu:

Od lat mówi Pan w wywiadach, że nowa płyta Kraftwerk ukaże się "wkrótce"

Ponieważ, zawsze jestem o to pytany. Oczywiście, że tworzymy nową płytę. Mamy tak wiele do zrobienia. Jesteśmy tylko małym towarzystwem. A efekt jest czasem szybciej, czasem wolniej. Ale mam poczucie, że to wszystko się na nowo zaczyna.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#107361

Post autor: piątyZczterech »

Wywiad zacny. Relacja z Wiednia okraszona zdjęciami dziś po południu!

[ Dodano: 2014-05-19, 18:02 ]
Czas podsumowań nadszedł. Moje będzie uzupełnieniem powyższego wpisu Badworma, wzbogaconym o kilka detali.
Wspaniałe nagłośnienie i dobra akustyka sali powodowały, że nie chciało się z stamtąd wychodzić. Wygodne fotele już mniej, bo jednak koncert Kraftwerku podziwiany w pozycji siedzącej nie jest według mnie najlepszym rozwiązaniem.
Miałem okazję uczestniczyć w dwóch wyjątkowych koncertach, poświęconych płytom Radioaktivitaet oraz Trans Europa Express. Sam nie wiem, który koncert bardziej zapadł mi w pamięć. W tej chwili większym sentymentem darzę TEE, bo całkiem obszerne elementy Radioaktivitaet słyszałem na żywo już w Eindhoven, w związku z czym najbardziej skupiłem się drugiego dnia na Franz Schubert, Europa Endlos i Spiegelsaal. Wymienione utwory zespół zagrał bardzo delikatnie, z wyczuciem, a nawet niektóre elementy brzmienia zostały nieco poprawione względem wcześniejszych Retrospektyw. Miłym akcentem były również dawno niesłyszane Manekiny. Do najlepszych momentów koncertu nr 2 zaliczam bez wątpienia Radioland, zmodyfikowane Aetherwellen, Antenę, Transistor i Radiosterne. Szczęśliwie Kraftwerk zrezygnował z powitania w formie "Die Roboter", rozpoczynając każdy koncert zgodnie z zawartością płyty, której był on poświęcony. Setlistą rządziła w sposób nieubłagany chronologia. Przykłady? Proszę bardzo.

Dzień pierwszy:
Cała płyta Radioaktivitaet, a dalej:
Autobahn
TEE
Die Roboter
Spacelab
Die Mensch-Maschine
Nummern/Computerwelt
Heimcomputer
Computerliebe
TdF 83
TdF Et. 2
Boing Boom Tschak/Technopop/MNS

Dzień drugi:
Płyta TEE w kolejności: TEE/Metall auf Metall/Abzug, Franz Schubert/Europa Endlos/Spiegelsaal/Manekiny
Autobahn
Aetherwellen
Sendepause/Nachrichten
Geiger/RA
Die Mensch Maschine
Die Roboter
Nummern/CW
Heimcomputer
Computerliebe
TdF 83 + wszystkie Etapy
Boing Boom Tschak/Technopop/MNS

Bez bisów, czysto, technicznie z małymi potknięciami, o których wspomniał wyżej Badworm. Dodatkowo drugiego dnia pojawił się problem z sekwencją basu w Heimcomputer, ale szybko problem zażegnał Henning.

Mieliśmy miejscówki, z których mogliśmy dokładnie obserwować pracę rąk Musikarbieterów. De facto widziałem ją po raz pierwszy na żywo z tej perspektwy.
Nagłośnienie rozstawiono również na wszystkich trzech poziomach balkonów w konfiguracji podobnej do tej z Eindhoven - co kilka metrów niepozorny głośniczek o całkiem pokaźnej mocy.

Publiczność była mieszana. Część to starzy, zagorzali fani w "barwach klubowych", natomiast inni sprawiali wrażenie, jakby przyszli na spektakl, ubrani w stroje wieczorowe, reagujący nerwowo na klaskanie w trakcie koncertu. Koncert poprzedzały, a jakże, teatralne dzwonki. Brakowało tylko antraktów.

Żałowałem jedynie, że drugiego wieczoru organizatorom zabrakło kopert na okulary z logo TEE i rozdano nam z Die Mensch-Maschine, ale to szczegół.

Oprócz spotkania z fanowską śmietanką z całej Europy, smaczku tym koncertom nadawała rozmowa z Panem o nazwisku Guenther Spachtholz - człowiekiem bardzo ważnym dla Kraftwerku. Nadzorował osobiście pracę sklepu z gadżetami i tam go rozpoznałem. Jak sam powiedział, od 40 lat związany z grupą. Niegdyś odpowiedzialny za wizualną stronę show, dziś już raczej w zapleczu organizacyjnym, niemniej jednak bardzo ważna postać w życiu grupy. Jeden z efektów naszych rozmów z nim zamieszczę poniżej w postaci zdjęcia.


Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 maja 2014, 18:06 przez piątyZczterech, łącznie zmieniany 2 razy.


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107368

Post autor: fantomasz »

Krótko mówiąc: udane koncerty.
Dzięki za Wasze wpisy, gratuluję pamiątki :hi:
Ostatnio zmieniony 19 maja 2014, 22:43 przez fantomasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

badworm
Doświadczony
Posty: 70
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#107369

Post autor: badworm »

Czas zatem na obiecane zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Retrospektywa Radioaktivität:

Nachrichten
Obrazek

Radio Sterne
Obrazek

Ohm sweet ohm
Obrazek

Robocia Macarena ;)
Obrazek

Spacelab czyli statkiem kosmicznym do Burgtheater
Obrazek

TdF
Obrazek

Retrospektywa Trans Europa Express - widok z nieco innej perspektywy, z samej góry teatru
Obrazek

Drugi koncert był równie wyśmienity jak pierwszy. Z wielką przyjemnością wysłuchałem ponownie pięknych bębnów w Trans Europa Express a Aetherwellen mnie jeszcze raz urzekło - świetnie brzmi ta prawie dyskotekowa wersja. Problemów technicznych było jeszcze mniej, niestety La Forme znów się nie doczekaliśmy. Publika znów okazała się bardziej statyczna niż manekiny - zero klaskania do rytmu, o krzykach na początku Computerwelt już nawet nie wspominając - doprawy, dziwnie mi się tego słuchało...

Po raz drugi też spóźnialscy dali o sobie znać i tym razem odbiło się to rykoszetem na mnie. Zająłem niewłaściwe miejsce (bo te po lewej i prawej stronie galerii miały jednakowe numery) a dowiedziałem się o tym już w trakcie Trans Europa Express, gdy zjawili się prawowici właściciele. Ustąpiłem im rzecz jasna ale nie chcąc przeszkadzać innym w trakcie poszukiwania swojego miejsca udałem sie na samą górę i wysłuchałem koncertu na stojąco - w gruncie rzeczy miejsce było całkiem niezłe. Oczywiście wina była po mojej stronie bo nie spojrzałem dokładnie na informacje na bilecie ale gdyby osoby na te miejsca przyszły przed rozpoczęciem koncertu to i ja znalazłbym się na swoim fotelu bez zakłócania innym odbioru muzyki.

O spotkaniu z Guenterem Kuba już napisał - w jego efekcie miejsce plakatu z koncertu w hali ocynowni zajmie u mnie to, co widać na zdjęciu ;)

Filmiki z ciężko pracującymi panami z Duesseldorfu będą już wkrótce dostępne tutaj:






Dodam też, że około 3/4 koncertu Trans Europa Express zostały zarejestrowane w formie bootlega :listen: Więcej w tej sprawie w przyszłym tygodniu.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2014, 22:52 przez badworm, łącznie zmieniany 1 raz.


One, two, three, four... Computerwelt!

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107370

Post autor: fantomasz »

Miło popatrzeć na roboty w pracy.
Zastanawia mnie fakt, że od jakiegoś czasu nazwę "retrospektywa" zajął "Katalog" (bodaj o Londynu w zeszłym roku). To nie jest przypadek, tutaj z pewnością jest jakieś drugie dno. Jakie, mam nadzieję, wkrótce się przekonamy.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

kraftpop
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 745
Rejestracja: 21 mar 2009, 17:30
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stara Lubovna (SVK)
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107376

Post autor: kraftpop »

Chlopaki, bardzo Wam dziekuje za Wasze opisy. Fajnie sie czytaja i ogliadaja zdjecia. Ja nie moge jechac na koncerty ale ufam ze kiedys zobacze Kataloga na mojim DVD player tak jak przed 10 latami pierwszy raz ogliadalem Minimum-Maximum i bylo swietnie :handup:


"Stale pracujeme na novej hudbe, nas koncept clovek-stroj stale funguje, nezastavil sa."
(RALF HÜTTER, 9.7.2014)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

smith
Habitué
Posty: 1239
Rejestracja: 31 mar 2004, 1:29
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: planeta Ziemia
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#107377

Post autor: smith »

Badworm - dzięki za arcyciekawe ujęcia ciężko pracujących panów z Dusseldorfu :). Ciekawe, jak długo te filmiki pozostaną nie zdjęte z serwisu Vimeo (jakiekolwiek inne w tej tematyce znikały dość szybko...)


::::: polarismusic.eu :::::: scamall.net ::::::

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

badworm
Doświadczony
Posty: 70
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#107378

Post autor: badworm »

W tej tematyce to znaczy Kraftwerku jako takiego czy konkretnie zbliżeń na pulpity? O zakazie rejestrowania informuje jedynie napis malutkim druczkiem na odwrocie biletu. Nie było żadnych zapowiedzi na ten temat przed koncertem, nikt z tego co widzieliśmy nie sprawdzał zawartości toreb i kieszeni ani nie zwracał uwagi filmującym i fotografującym w trakcie występu. A jak usuną to zejdziemy do podziemia ;)


One, two, three, four... Computerwelt!

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

smith
Habitué
Posty: 1239
Rejestracja: 31 mar 2004, 1:29
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: planeta Ziemia
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#107379

Post autor: smith »

Zbliżeń na pulpity.
Te ostrzeżenia w dobie smartfonów są bez sensu - na praktycznie wszystkich koncertach widownia jarzy się od ekranów telefonów, aparatów itd. to jest nie do upilnowania.
Tak jak piszesz - zawsze pozostanie podziemie :)


::::: polarismusic.eu :::::: scamall.net ::::::

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#107380

Post autor: piątyZczterech »

Takie tam z Wiednia...

Obrazek Obrazek

I wisienka na wiedeńskim torcie. Obłęd mam wyrysowany na twarzy:

Obrazek


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

kraftpop
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 745
Rejestracja: 21 mar 2009, 17:30
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stara Lubovna (SVK)
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107382

Post autor: kraftpop »

Mnie bardzo sie podoba praca robotera Fritza w tym wideo od 1:40 min. to prawdziwy mensch-maschine, praca jego rek przypomyna mi taniec roboterow z Die Roboter na DVD Minimum-Maximum :cool: :handup:


"Stale pracujeme na novej hudbe, nas koncept clovek-stroj stale funguje, nezastavil sa."
(RALF HÜTTER, 9.7.2014)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107389

Post autor: fantomasz »

Patrząc na te zdjęcia i filmiki doszedłem do zabawnego wniosku:
gdyby na widownię zaprosić tylko hard-fanów i zapewnić im miejsca z taką widocznością, jak w Burgtheater, żadne wizualizacje nie byłyby potrzebne. I tak wszyscy patrzyliby tylko na pulpity i ręce muzyków.
Kuba :eek: Pierwszy raz widzę Cię w kurtce!
:grin:
Alois, faktycznie Fritz zachowuje się jak robot!


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

piątyZczterech
Habitué
Posty: 2005
Rejestracja: 08 kwie 2007, 12:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka, nauki polityczne i te trochę ściślejsze, technika, motoryzacja
Status: Offline

#107390

Post autor: piątyZczterech »

fantomasz pisze:Patrząc na te zdjęcia i filmiki doszedłem do zabawnego wniosku:

gdyby na widownię zaprosić tylko hard-fanów i zapewnić im miejsca z taką widocznością, jak w Burgtheater, żadne wizualizacje nie byłyby potrzebne. I tak wszyscy patrzyliby tylko na pulpity i ręce muzyków.
Trzeba Ci przyznać sporo racji :)
fantomasz pisze:Kuba Pierwszy raz widzę Cię w kurtce!
Okropnie lało, więc poszedłem na mały kompromis ;).


Największym błędem Kraftwerku było odejście od Wolfganga Flüra.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107429

Post autor: fantomasz »

Obrazek


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

badworm
Doświadczony
Posty: 70
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#107443

Post autor: badworm »

[hide]Zgodnie z obietnicą bootleg z wiedeńskiego koncertu jest już dostępny tutaj:
https://www.dropbox.com/s/biv0wwr9erv1o ... 5-2014.zip Miłego słuchania![/hide]


One, two, three, four... Computerwelt!

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107444

Post autor: fantomasz »

Wielkie dzięki :hi:


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

kraftpop
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 745
Rejestracja: 21 mar 2009, 17:30
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stara Lubovna (SVK)
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#107446

Post autor: kraftpop »

badworm pisze:[hide]Zgodnie z obietnicą bootleg z wiedeńskiego koncertu jest już dostępny tutaj:
https://www.dropbox.com/s/biv0wwr9erv1o ... 5-2014.zip Miłego słuchania![/hide]
a o ktory koncert chodzi?, z ktorego dnia? Dzieki.


"Stale pracujeme na novej hudbe, nas koncept clovek-stroj stale funguje, nezastavil sa."
(RALF HÜTTER, 9.7.2014)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

badworm
Doświadczony
Posty: 70
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#107447

Post autor: badworm »

Odpowiedź jest kilka postów wcześniej :)


One, two, three, four... Computerwelt!

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Rittel
Zweryfikowany
Ekspert
Posty: 182
Rejestracja: 18 lis 2011, 1:25
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#107448

Post autor: Rittel »

Zawsze w takich sytuacjach mam problem, bo nie wiem co napisać. Więc, wzorem fantomasza, po prostu podziękuję :hi:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

phaedra
Habitué
Posty: 4029
Rejestracja: 10 wrz 2005, 19:19
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Toruń
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Klaus Schulze
Zawód: pełnomocnik
Zainteresowania: muzyka, historia, sztuka
Płeć:
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

#107453

Post autor: phaedra »

Relacja super do nieskończoności. Dziękuję za tak wspaniałą relację. :hi:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat