KraftwerkKraftwerku batalie sądowe

Moderatorzy: fantomasz, monsoon

Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#112062

Post autor: Belmondo »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Kogos, kto jest z natury uczciwy nie trzeba do niczego przekonywac, po prostu bedzie uczciwy bez wzgledu na okolicznosci. Reszta bedzie szukac wymowek.

Proponuje skupic sie na sobie i szukac uczciwosci i szacunku najpierw u siebie, a nie u innych przywolujac mniej lub bardziej patologiczne przyklady, ktore do niczego nie maja przekonywac bo kazdy normalny czlowiek bedzie widzial i rozumial, ze to patologia.
musman76 pisze: Czy uważasz, że gdyby np. aktorzy mogli żyć z ról w samych ambitnych filmach, to zrezygnowaliby z kasy z reklam i seriali? Równie dobrze można by wierzyć w to, że dzięki pełnej ściągalności abonamentu z TVP znikną reklamy, telenowele i rolnik poszukujący żony.
Oczywiscie, ze tak. Powie Ci tak kazdy normalny aktor i kazdy artysta z dokladnoscia do tego, ze czasem od rzeczy ambitnyh tez trzeba odejsc, chocby dla samej higieny umyslu. To nie jest zadne zaklinanie rzeczywistosci. Byc moze nie dostrzegasz takiej i nie masz z taka stycznosci, bo zyjesz w innej, w ktorej wszystko jest szare. Trudno, co robic.
Mieszasz tu wiele tematow na raz. Rolnik nie zniknie, bo chca go ogladac ludzie, a to ze na tym mozna zarobic to jest inna kwestia. Tyle, ze tvp ma sie utrzymac, a nie zarabiac i ma byc dla wszystkich, a nie tylko dla tych, ktorzy chca ogladac teatr telewizji.


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué
Posty: 1181
Rejestracja: 28 wrz 2009, 15:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Z Polski.
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#112063

Post autor: musman76 »

Belmondo pisze:Proponuje skupic sie na sobie
Nie skorzystam z tej propozycji, moja osoba bowiem nie ma większego znaczenia w kwestii całościowego funkcjonowania otaczającego świata.
Belmondo pisze:kazdy normalny czlowiek
Belmondo pisze:kazdy normalny aktor
Ewidentnie uogólniasz i nadużywasz pewnych sformułowań.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2015, 10:58 przez musman76, łącznie zmieniany 2 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Negatyw
Doświadczony
Posty: 59
Rejestracja: 05 cze 2013, 21:58
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy: Type O Negative, Paradise Lost, Kraftwerk
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#117114

Post autor: Negatyw »

Troszkę odświeżę wątek...

To tak, jakby Bill Gates zastrzegł sobie prawa do słowa "okna". Wtedy producenci okien by musieli zmienić nazwę na nie wiadomo co.

Batalie sądowe Ralfa i (jeszcze wtedy żyjącego) Floriana - fantastycznie opisuje Wolfgang w biografii "I Was a Robot". Wersja niemiecka została szybko wycofana z rynku, ale zdążyła się sprzedać. Wersja eng ma już ocenzurowane poprawki, ale też pewne dodatki. Nie ma wersji PL, ale jakość tłumaczenia automatycznego Google mnie pozytywnie zaskoczyła. Polecam!



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat