Inni muzycy zagraniczniKebu

Dyskusje o muzykach, dla których nie zostały otwarte osobne fora.

Moderatorzy: monsoon, fantomasz

Autor tematu
Aneka65
Stary wyga
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Jean Michel Jarre, Giuseppe Dio, Glenn Henriksen, ABBA, A Tenns, Vangelis, Oliva Newton John.
Kontaktowanie:
Status: Offline

Kebu

Post #113018 autor: Aneka65 » 19 cze 2016, 18:09

:D Witam, zakładam nowy temat. Kebu, to jest angielski muzyczny wykonawca. Od nie dawna wgłębiam się w Jego Muzyce. Ma ciekawe instrumenty i brzmienia. Kto zna tego Wykonawce zapraszam do tematu :) :listen: https://www.youtube.com/user/kebunator

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

TEST
Awatar użytkownika

Sublime
Twardziel
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy: Depeche Mode, Tangerine Dream, Boards Of Canada, Autechre, Arcane

Post #113019 autor: Sublime » 19 cze 2016, 18:33

Tak myślałem, że tego pana już kiedyś słyszałem.

https://www.youtube.com/watch?v=TRCQmNMOqUY

O tak, przede wszystkim brzmienie - taki Keller i Schonwalder, albo jacyś inni mierni kopiści powinni oglądać takie filmy, obserwować podobne kanały i wyciągać wnioski! :wink:
Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué

Post #113021 autor: musman76 » 20 cze 2016, 0:48

Sublime pisze:Tak myślałem, że tego pana już kiedyś słyszałem.

Zapewne dlatego, że - to uwaga także do Aneki65 - poświęcony mu temat już istnieje (link).

Aneka65 pisze:Kebu, to jest angielski muzyczny wykonawca.

Nie, jest Finem.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
Aneka65
Stary wyga
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Jean Michel Jarre, Giuseppe Dio, Glenn Henriksen, ABBA, A Tenns, Vangelis, Oliva Newton John.
Kontaktowanie:

Post #113023 autor: Aneka65 » 20 cze 2016, 9:50

Opss to przepraszam, to forum jest dużo tematów, i nie wiedziałam, że już istnieje wiadomość o Kebu ;):)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué

Post #113030 autor: musman76 » 20 cze 2016, 21:59

Aneka65 pisze:Opss to przepraszam, to forum jest dużo tematów, i nie wiedziałam, że już istnieje wiadomość o Kebu ;):)

Spokojnie, każdy może mieć swoje muzyczne odkrycia, które innym są już znane i gdzieś omówione, a nawet się komuś opatrzyły, spowszedniały.

To samo można przy okazji powiedzieć na temat kwestii Keller & Schonwalder kontra Kebu, poruszonej przez Sublime: panowie z Manikin Records mieli w swej twórczości lepsze czasy, potem ich płyty już nic ciekawego do ich twórczości nie wniosły, ale Kebu - mimo zastosowania analogów - daleko jeszcze do pierwszych części serii "Analog Overdose", a jego twórczość od pewnego już czasu nie zwiastuje bogatszego wykorzystania klasycznych parapetów.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

PM7
Beton

Post #113034 autor: PM7 » 21 cze 2016, 23:23

Swego czasu Kebu zrobił na mnie wielkie wrażenie swoją grą na klawiszach, wówczas jednak słuchałem jeszcze byle czego, nie znałem się zupełnie na muzyce i nie umiałem grać.

W tej chwili mogę powiedzieć że umiejętności ma w najlepszym przypadku średnie (w ogóle ma złą pracę palców, przypuszczalnie nabytą od grania wyłącznie na synthach), niczego b. trudnego tak naprawdę nie pokazuje, a jego kompozycje nie są niczym specjalnym.
Niemniej należy mu się pewien szacunek za to, że czegoś chciało mu się nauczyć i przypuszczalnie znacznie ogranicza go także to, że musi gdzieś normalnie pracować na chleb. Choć kierunek w jakim podąża jego muzyka jest mało obiecujący.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Wróć do „Inni muzycy zagraniczni”