Inni muzycy polscyKombi

Dyskusje o muzykach, dla których nie zostały otwarte osobne fora.

Moderatorzy: monsoon, fantomasz, radek tymecki

musman76
Habitué
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Post #112350 autor: musman76 » 10 lut 2016, 20:42

Ostatni post z poprzedniej strony:

brood.k pisze: A że jest rozdmuchaną pompatyczną kichą z aspiracjami to już wyłącznie Skawińskiego i Tkaczyka problem.

Tkaczyka problem większy lub mniejszy - zależy, jak spojrzeć na jego bierne, smętno-bezradne siedzenie z gitarą w ręku we wspomnianych przeze mnie nagraniach z orkiestrą, dostępnych na YT.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

TEST
Awatar użytkownika

tommsonn
Stary wyga
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Post #112352 autor: tommsonn » 10 lut 2016, 21:42

Warto wspomnieć że prawo do nazwy Kombi ma Sławomir Łosowski (orzeczone wyrokiem sądu). Mam przeczucie graniczące z pewnością że od kiedy o zespole Sławka zrobiło się dość głośno to dni cover bandu pod nazwą KOMBII są już policzone. Zresztą już Panowie Skawiński i Tkaczyk kumają się z Chylińską.

Natomiast niedawno ukazało się oświadczenie Jacka Sylwina (manager oryginalnego Kombi z lat 1976-1992) o następującej treści:

"Proszę Państwa! Reklamy 40-lecia Kombii w Radiu RMF i Telewizji Polsat oraz konkursy wokół tego są jednym wielkim kłamstwem! Zespół Kombii istnieje niewiele ponad 10 lat a O.N.A. nie ma nic wspólnego z prawdziwym KOMBI, którego liderem i filarem był Sławomir Łosowski. To KOMBI obchodzi 40-lecie, a Skawińskiego i Tkaczyka nie ma w tym zespole od 24 lat! Piosenki pt. "Przytul mnie", "Jej wspomnienie", "Kochać cie za późno", "Słodkiego miłego życia", itd - to wielkie przeboje zespołu KOMBI, a nie Kombii. Jest to wielka mistyfikacja obu panów muzyków, za którymi wszyscy bezkrytycznie poszli nie zdając sobie sprawy z realiów i prawdy. Media odpowiedzą za to, ponieważ zostały naruszone osobiste i wizerunkowe prawa autorskie! KOMBI to zawsze Sławomir Łosowski, a Kombii to mutant w postaci w postaci dwóch byłych muzyków KOMBI, którzy wykorzystali markową nazwę! Piszę to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ byłem managerem i producentem zespołu KOMBI w czasach jego największych sukcesów w Polsce i za granicą" - Jacek Sylwin

Źródło: https://www.facebook.com/KombiLosowski/ ... =3&theater

pozdrawiam
TomekS

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Wróć do „Inni muzycy polscy”