Inni muzycy polscyKombi

Dyskusje o muzykach, dla których nie zostały otwarte osobne fora.

Moderatorzy: monsoon, fantomasz, radek tymecki

Awatar użytkownika

tommsonn
Stary wyga
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: J.M.Jarre, Vangelis, Mike Oldfield, Tangerine Dream, Kraftwerk, Schiller
Status: Offline

Re: Kombi

Post #116708 autor: tommsonn » 23 sty 2021, 13:43

Ostatni post z poprzedniej strony:

Tego nie wiem, biorąc jednak pod uwagę pojemność płyty CD, to jest to możliwe ;)

pozdrawiam
TomekS

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Depeche Gristle
Twardziel
Jestem muzykiem: Nie wiem

Post #116712 autor: Depeche Gristle » 24 sty 2021, 21:55

Przyznam, że był czas, kiedy całkowicie zwątpiłem w Kombi Łosowskiego, najpierw po nagraniu piosenki piłkarskiej, zdaje się chyba dla reprezentacji Polski na MŚ, która idealnie pasowała do żenującego poziomu, jaki zaprezentowali tam nasi grajkowie, potem przyjęcie jakiegoś państwowego orderu i kilku srebrników od Glińskiego było miarą upadku tego zespołu i jakoś przestało mnie to dziwić, dlaczego Grzesiek Skawiński nie chciał brać udziału w tym przedsięwzięciu, psuć sobie dobrej reputacji.
Jednak nowa propozycja Kombi pozytywnie mnie zaskoczyła.
Entertainment Trough Pain
--------------------------------------------

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

tommsonn
Stary wyga
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: J.M.Jarre, Vangelis, Mike Oldfield, Tangerine Dream, Kraftwerk, Schiller

Post #116714 autor: tommsonn » 25 sty 2021, 8:16

Depeche Gristle pisze:Przyznam, że był czas, kiedy całkowicie zwątpiłem w Kombi Łosowskiego, najpierw po nagraniu piosenki piłkarskiej, zdaje się chyba dla reprezentacji Polski na MŚ, która idealnie pasowała do żenującego poziomu, jaki zaprezentowali tam nasi grajkowie,

"Polska drużyna" to była piosenka na opolski konkurs. Niestety w naszym kraju jakikolwiek festiwal muzyczny można wygrać tylko i wyłącznie melodią łatwą, prostą i przyjemną. Myślę że dzięki niej został osiągnięty cel, to znaczy społeczeństwo dowiedziało się że Łosowski ze swoim Kombi nadal istnieje.

pozdrawiam
TomekS

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Sublime
Twardziel
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy: Depeche Mode / TD / Klaus / Autechre / VdGG

Post #116715 autor: Sublime » 26 sty 2021, 22:53

To gwałtowne i za daleko idące uproszczenie. Opole już za bardzo trąci myszką, żeby traktować je jako jakiś wyznacznik tendencji w festiwalach i konkursach piosenkowych. Można było przysiąść do materiału, zrobić coś jednak bardziej wyszukanego... Łosowski poszedł drogą wyznaczoną już ponad 15 lat temu przez duet Grzegorz/Waldemar. :wink:

Fanbase Łosowskiego dostatecznie zalał internet płaczem na temat tego, które Kombi jest prawdziwym Kombi. O popularność nie trudno. Sławomir sam w zespole nie jest, więc pewnie profit też jakiś dla reszty zawsze w cenie.
Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Wróć do „Inni muzycy polscy”