Wydarzenia, koncertyAudycje z muzyką elektroniczną w TOKSYNA FM

Masz najświeższe informacje o ciekawym wydarzeniu, koncercie - podziel się nimi z innymi!

Moderatorzy: fantomasz, monsoon


Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

Audycje z muzyką elektroniczną w TOKSYNA FM

#71207

Post autor: toksyna fm »

Witam,

Zapraszam forumowiczów do radia Toksyna FM na dzisiejszą audycję poświęconą muzyce elektronicznej i nie tylko.

Szczegóły dostępne pod adresem: http://www.toksyna.pl/index.php?option= ... 9&Itemid=1

Zapraszam serdecznie i prosze również o opinie i sugestie.

Pozdrawiam
Adam
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez toksyna fm, łącznie zmieniany 1 raz.


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#71509

Post autor: toksyna fm »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i sympatykow muzyki elektroniczej a także opartej o brzmienia elektroniczne. Mam przyjemność zaprosić do słuchania naszych audycji. Są one tworzone z myślą o ambitnym słuchaczu pragnącym z muzyki wynieść wiele wartości duchowych i estetycznych. Najbliższę poniedziałkowe audycje były już prezentowane latem i myślę żę ten letni duch rozgrzeje nasze emocje.

Zapraszam

W audycji Romantycy Rocka od 20.00 do 21.30(e-mail romantycyrocka@toksyna.pl) posłuchamy wykonawców przede wszystkim z kręgu new romantic. Sięgniemy również poza ramy tego krótkotrwałego stylu w muzyce rockowej powstałego na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych a którego elementy słyszymy dzisiaj u wielu wsółczesnych wykonawców..
Poniedziałek to spotkanie z muzyką elektroniczną artystów skupionych wokół Warsaw Electronic Festiwal (www.wef.pl). W audycji Wokół WEF od 21.30 do 23.00 ponownie spotkamy się z muzyką artystów sięgających klimatów jazzowych, ambientalnych i eksperymentalnych.
W Elektronicznych Pejzażach od 23.00 do 24.00 sięgniemy do klasyki elektroniki. Wykonawca który ponownie zagości na antenie to legeda a zarazem zespół którego muzyka wywarła ogromny wpływ na muzykę współczesną, rockową i pop. Kraftwerk to grupa która wielokrotnie gościła w naszych audycjach i z wielką przyjemnością zaprezentujęmy ją ponownie.

Po audycji Elektroniczne Pejzaże pozostaniemy przez kilkanaście godzin z muzyką elektroniczną, z kręgu rocka gotyckiego i new romantic non-stop.
W każdy poniedziałek proponujemy tematyczne bloki muzyczne skierowane do sympatyków rocka psychodelicznego i gotyckiego oraz industrialu(od 8.00 do 12.00). posłuchamy miedzy innymi The Mission, Fields on the Nephilin, The Tear Garden, Front line Assembly i innych.
W bloku elektronicznym od (12.00 do16.00) będziemy słuchać muzyki klasyków elektroniki tj. Kraftwerk, Briana Eno ale także Delerium. Ponownie posłuchamy Eta Carinae który jest jednym z czołowych artystów WEF. Jego muzyka wprowadza słuchacza w świat często niedostępny na codzień i zmusza do refleksji.Ulubionym gatunkiem artysty jest ambient, często również eksperymentuje z dźwiękiem. W najbliżym bloku elektronicznym zaprezentujemy płytę pt.”3” (www.etalabel.pl) która stanowi kolejny etap w rozwoju tego znakomitego artysty.
Dla sympatyków new romantic, elektro, synthpop (od16.00 do 20.00) przygotowaliśmy specjalny blok z muzyką czterech artystów którzy zaprezentowani zostaną w jednogodzinnych częściach. Będzie to grupa Deine Lakaien której wokalista Aleksander Velianow wzrusza swoim niezwykłym głosem, znakomita kanadyjska grupa Psyche oraz Omd oraz Depeche Mode.


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#71680

Post autor: fantomasz »



Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#71962

Post autor: toksyna fm »

Witam serdecznie,

Zapraszam na kolejny blok muzyki elektronicznej 01.12.2008 od 20:00 do 24:00. Szczegóły pod adresem: http://www.toksyna.pl/index.php?option= ... 7&Itemid=1

Pozdrawiam
Adam


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Veeroos
Doświadczony
Posty: 91
Rejestracja: 18 lut 2008, 14:38
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Lubin
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Magic Music Maker
Zainteresowania: Muzyka, grafika, programowanie.
Kontakt:
Status: Offline

#71966

Post autor: Veeroos »

Grudzień będzie miesiącem w którym przybliżymy twórczość grupy Depeche Mode oraz jej członków w projektach solowych.
Już mi się podoba, nie zapomnijcie o fantastycznych b-side'ach :D


Paweł "Veeroos" Kuryło
Magic Music Maker

Front Wyzwoleńczy im. ProTrackera WALCZY!
"Death to General MIDI" - Necros/FM

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#71967

Post autor: toksyna fm »

Postaramy się je uwzględnić :)


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

DigitalSWorld
Twardziel
Posty: 540
Rejestracja: 21 sie 2008, 17:41
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poland
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#72165

Post autor: DigitalSWorld »

Słuchałem ostatniego bloku muzycznego i "daliście radę". DM wymiatał.
I dziękuje za moje nutki w audycji o wefie, miła sprawa.


Muzyka
https://digitalsimplyworld.bandcamp.com

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#72167

Post autor: toksyna fm »

Nie ma sprawy !!! To dla nas także wielka satysfakcja !!! Polecamy się na przyszłość :)


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#72301

Post autor: toksyna fm »

Grudzień jest tym miesiącem w którym przybliżamy twórczość grupy DEPECHE MODE oraz jej członków w projektach solowych. W najbliższy poniedziałek zaprezentujemy w ramach audycji Romantycy Rocka od 20.00 do 21.30(e-mail romantycyrocka@toksyna.fm) muzykę z albumu Counterfeit 2 lidera, autora tekstów i muzyki grupy Depeche Mode, Martina L. Gore którego drugi solowy album jest wspaniałym bardziej poetyckim i lirycznym uzupełnieniem muzyki jednej z najważniejszych formacji w historii muzyki rockowej a zarazem przedstawicielem pewnej formy New Romantic.
Poniedziałek to również spotkanie z muzyką elektroniczną artystów skupionych wokół Warsaw Electronic Festiwal (www.wef.pl) od 21.30 do 23.00. Tym razem sięgniemy do nagrań między innymi AVELL.
Natomiast w najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże od 23.00 do 24.00 zaprezentujemy po raz kolejny klasykę muzyki elektronicznej. W audycji posłuchamy obszernych fragmentów płyty Moonlake-Klausa Schulze, artysty bez którego muzyka elektroniczna na pewno nie istniałaby w obecnej formie. Muzyka Klausa Schulze emanuje emocjami, ciepłem, bogactwem dźwięków i przestrzenią.

Po audycji Elektroniczne Pejzaże pozostaniemy przez kilkanaście godzin w nocnym bloku muzycznym przy dźwiękach elektronicznych oraz z kręgu rocka gotyckiego i new romantic.

W każdy poniedziałek proponujemy tematyczne bloki muzyczne skierowane do sympatyków rocka psychodelicznego i gotyckiego(od 8.00 do 12.00). W tym bloku pojawią się Siouxie & The Banshees, The Cure, Love Like Blood, Clan of Xymox, This Mortal Coil oraz The Mission.
W bloku elektronicznym od (12.00 do 16.00) będziemy słuchać muzyki artystów związanych z WEF i Chill-label. oraz klasyków elektronicznego rocka. A będzie to Coding – La Postmodernitate Mundi (www.Chill-label.pl), bardzo interesujaca składanka Summer Mis-Shapes (www.Chill-label.pl). Digital Simply World (www.wef.pl) to powrót do klasycznych elektronicznych dźwięków. Cechą tego artysty są długie monotonne, wręcz hipnotyczne elektroniczne rytmy. Blok zakończy muzyka zespołu Tangerine Dream który jest ikoną a zarazem współtwórcą muzyki elektronicznej.
Dla sympatyków new romantic, elektro, synthpop przygotowaliśmy blok (od16.00 do 20.00) z muzyką zespołów Soft Cell, De Vision, Wolfsheim i Camouflage. Ostatnią godzinę zapełni nam muzyka grupy Simple Minds.
Mamy nadzieję że nasz program zapewni wszystkim słuchaczom doskonałe wrażenia estetyczne i emocjonalne. Zapraszamy również artystów zainteresowanych współpracą z naszym radiem do kontaktu z nami pod w.w. adresem.


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#72302

Post autor: toksyna fm »

Witamy serdecznie i zapraszamy na kolejny poniedziałkowy blok muzyczny. mamy nadzieje że każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie.


Poniedziałek w Toksyna FM to zawsze spotkanie z muzyką pełną emocji, przestrzeni i kontrastów i barw, dźwięków romantycznych, elektronicznych i eksperymentalnych. To muzyka dla osób lubiących klimat, poezję muzyki i ekspresję.

Grudzień jest tym miesiącem w którym przybliżamy twórczość grupy DEPECHE MODE oraz jej członków w projektach solowych. W najbliższy poniedziałek zaprezentujemy w ramach audycji Romantycy Rocka od 20.00 do 21.30(e-mail romantycyrocka@toksyna.fm) muzykę z albumu Counterfeit 2 lidera, autora tekstów i muzyki grupy Depeche Mode, Martina L. Gore którego drugi solowy album jest wspaniałym bardziej poetyckim i lirycznym uzupełnieniem muzyki jednej z najważniejszych formacji w historii muzyki rockowej a zarazem przedstawicielem pewnej formy New Romantic.
Poniedziałek to również spotkanie z muzyką elektroniczną artystów skupionych wokół Warsaw Electronic Festiwal (www.wef.pl) od 21.30 do 23.00. Tym razem sięgniemy do nagrań między innymi AVELL.
Natomiast w najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże od 23.00 do 24.00 zaprezentujemy po raz kolejny klasykę muzyki elektronicznej. W audycji posłuchamy obszernych fragmentów płyty Moonlake-Klausa Schulze, artysty bez którego muzyka elektroniczna na pewno nie istniałaby w obecnej formie. Muzyka Klausa Schulze emanuje emocjami, ciepłem, bogactwem dźwięków i przestrzenią.
W każdy poniedziałek proponujemy tematyczne bloki muzyczne skierowane do sympatyków rocka psychodelicznego i gotyckiego(od 8.00 do 12.00). W tym bloku pojawią się Siouxie & The Banshees, The Cure, Love Like Blood, Clan of Xymox, This Mortal Coil oraz The Mission.
W bloku elektronicznym od (12.00 do 16.00) będziemy słuchać muzyki artystów związanych z WEF i Chill-label. oraz klasyków elektronicznego rocka. A będzie to Coding – La Postmodernitate Mundi (www.Chill-label.pl), bardzo interesujaca składanka Summer Mis-Shapes (www.Chill-label.pl). Digital Simply World (www.wef.pl) to powrót do klasycznych elektronicznych dźwięków. Cechą tego artysty są długie monotonne, wręcz hipnotyczne elektroniczne rytmy. Blok zakończy muzyka zespołu Tangerine Dream który jest ikoną a zarazem współtwórcą muzyki elektronicznej.
Dla sympatyków new romantic, elektro, synthpop przygotowaliśmy blok (od16.00 do 20.00) z muzyką zespołów Soft Cell, De Vision, Wolfsheim i Camouflage. Ostatnią godzinę zapełni nam muzyka grupy Simple Minds.


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#72512

Post autor: toksyna fm »

Zapraszamy na nasze audycje w kazdy poniedziałek od 20.00 do 24.00 www.toksyna.fm
A w najblizszej audycji Depeche Mode, Brunette Models i Kraftwerk


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#72568

Post autor: toksyna fm »

Witam serdecznie,

Zapraszam na kolejny blok muzyki elektronicznej juz jutro 15.12.2008 od 20:00 do 24:00. Szczegóły pod adresem: http://www.toksyna.pl/index.php?option= ... 8&Itemid=1

Pragnę tylko dodać, iż podczas najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże od 23.00 do 24.00 zaprezentujemy po raz kolejny klasykę muzyki elektronicznej. W audycji posłuchamy płyty The Man Machine – Kraftwerk, chyba najważniejszego albumu w dyskografii Kraftwerk, który odbił swe piętno na muzyce rockowej, new romantic, pop, techno, industrial itd. Będzie również dużo ciekawostek dotyczących grupy które przedstawi nasz radiowy gość Kuba Budzyński.

Pozdrawiam
Adam


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#72569

Post autor: fantomasz »

Jejku, chłopaki, to już trzeci wątek, w którym o tym piszecie. Za dużo.
Załóżcie jeden, wystarczy.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#72570

Post autor: toksyna fm »

Będziemy zwracać na to uwagę

sorki


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#72927

Post autor: toksyna fm »

Grudzień jest miesiącem w którym przybliżamy twórczość grupy Depeche Mode oraz jej członków w projektach solowych. W najbliższy poniedziałek zaprezentujemy w ramach audycji Romantycy Rocka (od 20.00 do 21.30 e-mail: romantycyrocka@toksyna.fm) pierwszą solową płytę wokalisty zespołu Dave Gahan. Będzie to album Paper Monsters z 2003 roku. Album ten to wyraźne brzmienie i rockowy klimat stanowi on bezpośrednią kontynuacje drogi jaką poszedł zespół po odejściu Alana Wildera. Płyta ta otrzymała znakomite recenzje, jest doskonale dopracowana jak przystało na mistrza, bogata brzmieniowo, mocną stroną są także teksty. Natomiast nowa płyta Dave to już powrót do stylistyki opartej bardziej na elektronicznych brzmieniach.
Poniedziałek to również spotkania ze współczesną muzyką elektroniczną polskich artystów skupionych miedzy innymi wokół Warsaw Electronic Festiwal. Nasza cykliczna audycja "Wokół WEF" to także spotkania z artystami. W najbliższy poniedziałek rozpoczniemy nowy cykl audycji poświęcony stronie technicznej muzyki. Będą to pierwsze MUZYCZNE WARSZTATY ELEKTRONICZNE (od 21.30 do 23.00 - email: muzykawefu@toksyna.fm). Warsztaty poprowadzi Kacper Graczyk. Stronę muzyczną artystyczną audycji zapełni między innymi Vitalis Poppoff. W trakcie audycji będzie możliwość podyskutowania na forum WEF. Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm
Natomiast w najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże (od 23.00 do 24.00) zaprezentujemy po raz kolejny muzykę artystów Chill-label. Gościem audycji będzie Kacper Graczyk.
Po audycji Elektroniczne Pejzaże pozostaniemy przez kilkanaście godzin w nocnym bloku muzycznym przy dźwiękach elektronicznych oraz z kręgu rocka gotyckiego i new romantic.
W każdy poniedziałek proponujemy tematyczne bloki muzyczne skierowane do sympatyków rocka psychodelicznego i gotyckiego od 8.00 do 12.00. W tym bloku pojawią się Fields on the Nephilin, The Cure, Archive, Clan of Xymox, Dead Can Dance oraz Sisterhood.
W bloku elektronicznym od 12.00 do 16.00 będziemy słuchać muzyki artystów związanych z WEF i Chill-label oraz klasyków elektronicznego rocka. A będzie to Fire Shirt, Vitalis Poppoff(WWW.wef.pl) oraz muzyka z kompilacji poświęconej twórczości Stanisława Lema pt. Solarystyka wydana przez Chill-label. Blok zakończy muzyka Klausa Schulze, który jest ikoną a zarazem współtwórcą muzyki elektronicznej. Dla sympatyków new romantic, elektro, synthpop przygotowaliśmy blok od 16.00 do 20.00 z muzyką wykonawców jak Marc Almond, China Crisis, Tears for Fears.Icehouse oraz Simple Minds.


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#73136

Post autor: toksyna fm »

Grudzień dobiega już końca a my zapraszamy na ostatnie już w tym roku spotkanie z muzyką DEPECHE MODE. W najbliższej audycji Romantycy Rocka (od 20.00 do 21.30 e-mail: romantycyrocka@toksyna.fm) zaprezentujemy nagrania z ostatniej płyty tej gupy pt. Playing the Angel i postaramy się przedstawić współczesne brzmienie zespołu na tle dokonań sprzed lat .
Poniedziałek to również spotkania ze współczesną muzyką elektroniczną polskich artystów skupionych miedzy innymi wokół Warsaw Electronic Festiwal. Najbliższą audycję poświęcimy na podsumowanie wydarzeń WEF w mijającym już roku oraz przypomnimy artystów którzy pojawili się w naszej audycji (od 21.30 do 23.00 - email: muzykawefu@toksyna.fm). W trakcie audycji będzie możliwość podyskutowania na forum WEF. Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm
Audycję Elektroniczne Pejzaże również zapełni muzyka która będzie podsumowaniem mijającego roku(od 23.00 do 24.00). Zaprezentujemy muzykę klasyków elektronicznego rocka i współczesną w wykonaniu artystów z Chill-label.
W każdy poniedziałek proponujemy tematyczne bloki muzyczne skierowane do sympatyków rocka psychodelicznego i gotyckiego od 8.00 do 12.00. W tym bloku pojawią się wykonawcy od Fields on the Nephilin i The Cure, po Archive.
W bloku elektronicznym od 12.00 do 16.00 będziemy słuchać przebojów muzyki elektronicznej tej klasycznej jak i współczesnej. Przez pierwsze dwie godziny będzie to muzyka artystów WEF i Chill- label a następne dwie Vangelisa ,Jarra i innych wielkich artystów w świecie muzyki sympatyków new romantic, elektro, synthpop przygotowaliśmy blok od 16.00 do 20.00 z muzyką wykonawców jak Alphaville, Midge Ure, Spandau Ballet, Fading Colours i wielu innych.
Mamy nadzieję że nasz program zapewni wszystkim słuchaczom doskonałe wrażenia estetyczne i emocjonalne. Zapraszamy również artystów zainteresowanych współpracą z naszym radiem do kontaktu z nami pod w.w. adresem.


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

yeske
Zweryfikowany
Dyżurny Inżynier
Posty: 4257
Rejestracja: 29 mar 2004, 12:53
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Jarek Wiktorowicz
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Klaus Schulze |'|, Tangerine Dream |'|
Zawód: Inżynier elektronik
Zainteresowania: Muzyka Elektroniczna, aktywność fizyczna, literatura S-F, podziwianie piękna, dłubanie w nosie
Płeć:
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

#73137

Post autor: yeske »

Nie zakładajcie w kółko nowych tematów. Wprowadzacie bałagan na forum, piszcie o nowych audycjach w jednym temacie. :evil:


Jαrεκ

Zacząłem podejrzewać,
a teraz boję się, że wiem na pewno.
[José Carlos Somoza]

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#73150

Post autor: toksyna fm »

Sorry

Mam prośbę, wykasuj wobec tego poprzednie tematy, będe pisał tylko w tym, taki miałem zamiar.
Pszeslijcie do mnie baner waszej strony a umiescimy ją na stronie głownej radia. Jeśli wy mozecie umieścic nasz to byłoby super.
Pisałes wczesniej że moze byc on umieszczony koło gramofonu. Miejsce byłoby super ale nie nam o tym decydować.

Mam kolejną prośbe,

Jesteście znakomitym forum gdzie gromadzą się pasjonaci muzyki elektronicznej.
Zalezy nam na mozliwie szerokiej wspólpracy z artystami którzy tu sa zarejstrowani, wiem że wydajecie kolejną składankę. mozemy ją i inne wydawnictwa objąc promocją .
U nas odbywają się koncerty radiowe i zapraszamy artystów również do grania u nas.
Kolejny chcemy zorganizowac w styczniu.
W gre wchodzi dowolny poniedziałek albo sobota w styczniu.

Jeżeli ktoś z was chciałby prowadzic ze mna audycje tematyczne tak jak Kuba Budzński to również prosze o kontakt ze mną.

Jeszcze raz sorry
czekam na odpowiedź


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#73372

Post autor: toksyna fm »

Poniedziałek to również spotkania ze współczesną muzyką elektroniczną polskich artystów skupionych miedzy innymi wokół Warsaw Electronic Festiwal. Najbliższa audycja będzie to kolejna próba podsumowania wydarzeń w WEF w minionym już roku. Przypomnimy również kolejnych artystów których prezentowaliśmy w naszej audycji (od 21.30 do 23.00 - email: muzykawefu@toksyna.fm). W trakcie audycji będzie możliwość podyskutowania na forum WEF. Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm
Audycja Elektroniczne Pejzaże będzie kolejna odsłoną polskiej muzyki elektronicznej. Przedstawimy kilku nowych artystów którzy swoją muzyką zaprowadzą nas w świat marzeń. Będą to Dead Factory, Accomplice Affair, Polaris i Philips & Solason (od 23.00 do 24.00).

Serdecznie zapraszamy


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
toksyna fm
Stary wyga
Posty: 227
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Straszyn
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#73516

Post autor: toksyna fm »

Poniedziałek to spotkania ze współczesną muzyką elektroniczną polskich artystów skupionych miedzy innymi wokół Warsaw Electronic Festiwal. Najbliższa audycja będzie to kolejna odsłona WEF w naszym radiu (od 21.30 do 23.00 - email: muzykawefu@toksyna.fm). W trakcie audycji będzie możliwość podyskutowania na forum WEF. Całości posłuchacie oczywiście na www.toksyna.fm
Natomiast w najbliższej audycji Elektroniczne Pejzaże od 23.00 do 24.00 zaprezentujemy po raz kolejny klasykę muzyki elektronicznej. W audycji posłuchamy płyty COMPUTER WORLD grupy Kraftwerk . Jest to płyta która przyniosła ogromny sukces komercyjny zespołu i była swego rodzaju przesłaniem mówiącym o świecie w którym dzisiaj każdy z nas żyje. Jest współczesny komputerowy świat. Audycję współprowadzić będzie Kuba Budzyński który przedstawi dużo ciekawostek dotyczących grupy i prezentowanej płyty.


Toksyna FM - Niezależna Republika Dźwięku !!!

www.toksyna.fm
tel./fax: 058 691 28 88
e-mail: biuro(at)toksyna(dot)fm

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat