Wydarzenia, koncertyKoncerty w Muzeum Miasta Gdyni - propozycja

Masz najświeższe informacje o ciekawym wydarzeniu, koncercie - podziel się nimi z innymi!

Moderatorzy: fantomasz, monsoon


Autor tematu
gregsk
Małomówny
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2010, 9:01
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

Koncerty w Muzeum Miasta Gdyni - propozycja

#86293

Post autor: gregsk »

Witam
To jeszcze trochę "palcem na wodzie pisane", ale powstał pomysł zorganizowania kameralnych cyklicznych (np. raz w miesiącu) koncertów muzyki elektronicznej w muzeum. Miejscem docelowym byłaby sala audio-video (projektor sufitowy, ekran ścienny, DVD, nagłośnienie takie jak podczas Nocy Muzeów, ilość miejsc na widowni ok. 50). Jest do załatwienia sposób finansowania. Urząd Miasta Gdyni może dopłacić do takiej imprezy poprzez specjalny grant, ale wniosek musiałaby złożyć jakaś organizacja kulturalna (nie wiem jak to wygląda gdyby muzeum wyszło z taką propozycją, mogę się zorientować). Aby w ogóle coś "ruszyć" w tej sprawie potrzebne mi są szacunkowe kwoty brutto (łącznie z kosztami noclegu i dojazdu) za jakie gotowi byliby wystąpić artyści (pojedynczy koncert długości ok. 1 godz.). Obowiązywałby wykup biletu wstępu do muzeum (7 zł -normalny i 4 zł - ulgowy).
Kontakt najlepiej na e-mail: skwarlinski(at)muzeumgdynia.pl
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 18:34 przez gregsk, łącznie zmieniany 2 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

tommsonn
Zweryfikowany
Stary wyga
Posty: 490
Rejestracja: 21 sie 2008, 12:35
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Tomasz S
Lokalizacja: Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: J.M.Jarre, Vangelis, Mike Oldfield, Tangerine Dream, Kraftwerk, Schiller
Zawód:
Zainteresowania: transport,muzyka, historia, turystyka
Płeć:
Wiek: 42
Status: Offline

#97835

Post autor: tommsonn »

Z góry przepraszam za odkopanie starego tematu, ale mam pytanie do autora wątku, czy w tym roku w ramach nowej świeckiej tradycji w Muzeum Miasta Gdynia można spodziewać się el-dźwięków??

pozdrawiam


TomekS

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat