Wydarzenia, koncertyimpreza Modulatory

Masz najświeższe informacje o ciekawym wydarzeniu, koncercie - podziel się nimi z innymi!

Moderatorzy: fantomasz, monsoon

Awatar użytkownika

Autor tematu
tommsonn
Zweryfikowany
Stary wyga
Posty: 490
Rejestracja: 21 sie 2008, 12:35
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Tomasz S
Lokalizacja: Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: J.M.Jarre, Vangelis, Mike Oldfield, Tangerine Dream, Kraftwerk, Schiller
Zawód:
Zainteresowania: transport,muzyka, historia, turystyka
Płeć:
Wiek: 42
Status: Offline

impreza Modulatory

#101761

Post autor: tommsonn »

Niwiem czy ktoś będzie zainteresowany ale na lokalnym trójmiejskim portalu natknąłem się na taką informację:

http://rozrywka.trojmiasto.pl/Impreza-z ... 66313.html

Z dala od imprezowych szlaków Sopotu, w starej willi znajdującej się przy kolejowym torowisku, w piątek rusza cykl spotkań i imprez z muzyką elektroniczną - Modulatory.

- Chcemy poszukiwać nowych brzmień, ale też edukować - zapowiada Jan Mróz z Fundacji Sopot Centralny, której siedziba znajduje się na granicy Sopotu i Gdyni w starej willi przy ul. Winieckiego . - Dlatego Modulatory podzieliliśmy na dwie sekcje: imprezy i wykłady.

Ta pierwsza skierowana jest przede wszystkim dla twórców muzyki elektronicznej oraz osób, które chciałyby poznać tajniki pracy w studiu muzycznym. Pierwsze spotkanie poprowadzą w piątek (w godz. 18:30-20:30) i sobotę (w godz. 17-20:30) 15-16 lutego specjaliści w tej dziedzinie.

Pierwszy dzień będzie należeć do sopocianina, Maćka Polaka, który opowie o budowie i pracy syntezatorów analogowych. Drugiego dnia swój wykład będzie miał, pochodzący z Częstochowy, Bartłomiej Kuźniak, na co dzień zajmujący się produkcją muzyki.

Druga część Modulatorów powinna zainteresować wszystkich, którzy od imprez z muzyką elektroniczną oczekują mocnych i spontanicznych wrażeń. W sobotę o godz. 22 wystąpi projekt 2g grający eksperymentalną elektronikę, a następnie odbędzie się elektrosesja, czyli otwarty dla wszystkich jam session na urządzenia elektronicznie generujące dźwięki.

- To niepowtarzalne zjawisko - opowiada Mróz. - Podczas poprzedniej elektrosesji przez willę przewinęło się sporo muzyków wywodzących się z różnych nurtów elektroniki. Przychodzili niezapowiedziani z własnym sprzętem, podłączali się i tworzyli wspólne improwizowane sety albo prezentowali własne, często jeszcze nie wydane. To była rekcja chemiczna podgrzewająca parkiet do bladego świtu!

Koszt jednego dnia wykładów to 10 zł (zapisy: modulacje@gmail.com). Wstęp na część koncertowo-imprezową kosztuje 5 zł, dla uczestników wykładów oraz osób z własnymi instrumentami - wstęp wolny.

Kolejne edycje Modulatorów będą odbywały się w willi FSC raz w miesiącu, przynajmniej do maja. Organizatorzy planują zapraszać praktyków, specjalistów oraz artystów sceny elektronicznej z całej Polski. Więcej o imprezie na stronie cyklu.


TomekS

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Jamick
Habitué
Posty: 1279
Rejestracja: 26 sty 2007, 14:44
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: ją dostaną
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#101769

Post autor: Jamick »

No fajne.. szkoda ze 700km ode mnie...


Czymże są chmury
Jeśli nie wytłumaczeniem nieba?
Czymże jest życie
Jeśli nie ucieczką przed śmiercią?

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué
Posty: 1181
Rejestracja: 28 wrz 2009, 15:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Z Polski.
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#101772

Post autor: musman76 »

Jamick pisze:No fajne.. szkoda ze 700km ode mnie...
To i tak masz bliżej - ode mnie, drogą lądową, co najmniej 1700. :)



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#101775

Post autor: Belmondo »

Ale marudy :razz:


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

LukasK
Stary wyga
Posty: 221
Rejestracja: 05 wrz 2009, 16:32
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: inąd
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#102018

Post autor: LukasK »

Kuźwa, Tonny, było dać znać, bo ja ostatnio w niedoczaise i out of spaces ;) ale na następny termin się piszę jak coś :D
Oto sznurek do cyklu: http://modulatory.weebly.com/index.html :D

zdravim
Ostatnio zmieniony 03 mar 2013, 13:24 przez LukasK, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Kelgiot
Małomówny
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2017, 12:10
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 33
Status: Offline

#114181

Post autor: Kelgiot »

No kurde a wiecie czy w Pozku są tego typu imprezy ? Bo ja własnie bym się wybrał na taką imprezkę gdzie jakiś sprzecik pokazują teraz mam uzbierane jakieś środki może mi się coś nowego spodoba do kolekcji audio. Mogli by zrobić taką większą imprezę cykliczną co roku dla audiofili coś tego typu co w Sopocie.


I love music

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat