O muzyce elektronicznej ogólniePomógl nam Jerzy Kordowicz - teraz pora na nas

Dyskusje, informacje o muzyce elektronicznej w nieco szerszym rozumieniu.

Moderatorzy: fantomasz, monsoon, radek tymecki

Awatar użytkownika

Autor tematu
Sounder
Ekspert
Posty: 196
Rejestracja: 07 lut 2006, 19:50
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Łódź
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

Pomógl nam Jerzy Kordowicz - teraz pora na nas

#90413

Post autor: Sounder »

Szanowni Koledzy Muzycy.

Zwracam się do wszystkich muzyków, którzy gościli swoją twórczością w audycjach Jerzego Kordowicza.
Powiedzmy sobie to otwarcie, za sprawą Pana Jerzego nasze jakże różnorodne muzyczne wizje miały wydźwięk w bardzo szczególnej oprawie. W jednej magicznej chwili nasza muzyka z prędkością światła przemierzała cały kraj i dalej za sprawą prestiżowej rozgłośni. Nie muszę chyba przypominać jak się wtedy czuliście. Chciałbym abyśmy wykazali inicjatywę dla Pana Jerzego nie tylko w ramach podziękowania za to co zrobił dla nas ale też dlatego aby ci, którzy nie doświadczyli tego co my mieli taką szansę w przyszłości.
O pozostałych oczywistych argumentach świadczących na korzyść Pana Jerzego Kordowicza nie będę się rozpisywać, raz że braknie tu miejsca a dwa że nie o to w tym momencie tu chodzi.
Tyle tytułem wstępu, pora na konkrety.

Propozycja jest taka abyśmy my jako wykonawcy el-muzyki goszczący a audycjach Jerzego Kordowicza wystosowali pismo do "Trójki" podpisane przez nas wszystkich własnoręcznie. Treść pisma do ustalenia wspólnie. Pismo to będzie musiało obiec kraj z przyczyn oczywistych, jesteśmy rozsiani od morza do Tatr ale jest to w prosty sposób wykonalene, wystarczy tylko odrobina inicjatywy.
Osoby o których wspominam.... nie sposób wszystkich wymienić z nazwiska... bardzo proszę o kontakt mailowy ze mną jeśli chcecie uczestniczyć w tym ważnym geście.
Adres do korespondencji - elmuzycy@gmail.com

//przyklejam - f.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2010, 14:55 przez Sounder, łącznie zmieniany 3 razy.


Pozdrawiam
Sounder
http://sounder.el-stacja.pl/

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta