Audio Hi-FiDlaczego lubię staruszka Feurio! ?

Wymiana poglądów dotyczących sprzętu, na jakim (nie) warto słuchać dobrej muzyki oraz technologii zapisu dźwięku.

Moderatorzy: fantomasz, monsoon

Awatar użytkownika

Autor tematu
yeske
Zweryfikowany
Dyżurny Inżynier
Posty: 4257
Rejestracja: 29 mar 2004, 12:53
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Jarek Wiktorowicz
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Klaus Schulze |'|, Tangerine Dream |'|
Zawód: Inżynier elektronik
Zainteresowania: Muzyka Elektroniczna, aktywność fizyczna, literatura S-F, podziwianie piękna, dłubanie w nosie
Płeć:
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Dlaczego lubię staruszka Feurio! ?

#114108

Post autor: yeske »

No właśnie...
Po przesiadce z blaszaka na porządnego laptopa i wyposażeniu się w przenośny napęd CDRW (Plextor, a jakże!) szukałem softu, który bez większych problemów będzie wypalał dobre jakościowo płyty CDDA pracując na nowym sprzęcie pod kontrolą Win10.

Przetestowałem kilka w miarę współczesnych aplikacji i każda miała jakiś feler. A to np. nie można samemu podregulować prędkości nagrywania, a to program nadgorliwie dodaje pomiędzy ścieżkami dwu sekundowe pauzy, a to znów ma problem ze sterowaniem moim Plextorem doprowadzając do zawieszania się nagrywarki...

Postanowiłem więc wrócić do dawno nie używanej aplikacji jaką jest niemiecki Faurio! CD Writer.
Rewelacja! Licząca już mniej więcej piętnaście wiosen aplikacja (kopirajty są 2002 roku) bez problemu pracuje pod Win10, bez problemu steruje wszystkimi funkcjami nagrywarki, bez problemu wypala dokładnie tylko to co jest zapisane w obrazie płyty...

Czy ktoś jeszcze używa w ogóle tak starych programów?!?


Jαrεκ

Zacząłem podejrzewać,
a teraz boję się, że wiem na pewno.
[José Carlos Somoza]

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta