Jean Michel JarreEquinoxe Infinity

Moderatorzy: fantomasz, monsoon, radek tymecki

Awatar użytkownika

Sublime
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 644
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:44
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Berliniarze
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#115508

Post autor: Sublime »

Ostatni post z poprzedniej strony:

greenocean pisze::shock: Pisałem o wierze w materiały promocyjne. Sugestię wymyśliłeś sobie sam. Ty naprawdę odpocznij od moich postów, bo się gubisz!
Jak rozumiem rzucasz pewne słowa bez świadomości ich znaczenia, bo mówiąc w taki sposób o pewnych rzeczach, wprowadzasz w błąd czytających i antagonizujesz. Co jest właściwie tu bezzasadne, gdyż żaden uczestnik naszej dyskusji nie może być oskarżony o bycie fanatykiem JMJ. Nie ma czym się denerwować - to tylko dyskusja. :handup:

Ale już wróćmy może do meritum - bo możemy się taplać w zbędnym ad personam, a główny wątek w niewyjaśnionych okolicznościach się rozmywa.

Czemu ta teoria nie ma praktycznego znaczenia? Gdzie fałsz, a gdzie prawda? Zacznijmy może od tego, że odwoływanie się do Wikipedii samo w sobie jest dość ryzykowne, gdyż spora część artykułów jest zarysowana w dość tendencyjny sposób, dzięki czemu właściwie nie powinno uchodzić za jakiekolwiek wiarygodne i rzetelne źródło wiedzy. Spełnia się to wszystko w stosunku do artykułu o JMJ, gdzie właściwie nie ma potwierdzenia tezy o "niskobudżetowym" Oxygene. Gdy dodamy do tego informacje, które podajesz, to wtedy już kompletnie się to nie klei, gdyż Dreyfus i cała sieć jego pomniejszych wytwórni nie mogą być uznawane za niszowe. W związku z tym właściwie nie ma co się do tego odwoływać i raczej nikt poważny się do tego nie przyznaje. Sam piszesz, że jest to właśnie "faktoid" i fakt, tak właśnie jest w tym przypadku.

Mam żal do tego, że używasz bardzo dobrych argumentów próbując przywrócić do życia dyskusję, która obejmuje tematy dawno już wyeksplorowane. Zarówno kwestię bzdur wygadywanych przez JMJ jak i jego podejście do koncertowania. Dzisiaj nie widzę w tym nic więcej, jak próbę upatrywania w tym wszystkim (po raz kolejny na tym forum) jakiegoś głębszego dna. No bo jeśli wtręt o faktoidach pojawia się tak ad hoc, no to... kto wtedy może mówić (zbędnie oczywiście, no przecież nic osobistego) o "odpoczywaniu od postów" czy o "obrażaniu". Jeśli gdzieś przesadzam, to oczywiście przepraszam, bo nie mam tego w zamiarze.
00adamek pisze:https://web.archive.org/web/20170615035 ... l-geiss-i/

Pozdrawiam
też
Krzysztof
Za każdym razem, gdy będzie gdzieś komuś chodzić po głowie szukanie "spisków", warto podsyłać ten link właśnie.


Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

greenocean
Zweryfikowany
Doświadczony
Posty: 80
Rejestracja: 24 mar 2009, 0:35
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Giżycko
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

#115509

Post autor: greenocean »

Sublime, Ty możesz obrażać i jedziesz po mnie jak po łysej kobyle, a kiedy piszę, że widzisz tylko czubek własnego nosa, to wzmagasz atak. Przekręcasz moje wypowiedzi tak, abyś dalej sobie używał... Skończ wreszcie!



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Sublime
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 644
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:44
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Berliniarze
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#115510

Post autor: Sublime »

Doczekam się odpowiedzi czy zakończymy ten jałowy spór? :oops:


Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

greenocean
Zweryfikowany
Doświadczony
Posty: 80
Rejestracja: 24 mar 2009, 0:35
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Giżycko
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

#115511

Post autor: greenocean »

To zapraszam na priv, publicznie już wszystko wyjaśniłem kilkakrotnie.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Sublime
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 644
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:44
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Berliniarze
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#115512

Post autor: Sublime »

Nie jest to sprawa wymagająca tylu dopowiedzeń, mnie to wystarczy. :hi:


Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

PM7
Beton
Posty: 981
Rejestracja: 15 wrz 2012, 22:28
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: z nienacka
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Wyuczony: politolog
Wykonywany: autor artykułów, pracownik administracji, marketingowiec, twórca treści dla stron marketingowych i inne bezsensowne anglicyzmy oraz wiele innych rzeczy z którymi sobie radzę choć nikt mi nie wierzy.
Zainteresowania: Wszystkie ogólne dziedziny nauki i filozofii których przedmiot nie jest nieprzewidywalny + trochę historii i kultury szeroko pojętej.
Status: Offline

#115517

Post autor: PM7 »

Przyszło mi na myśl, że właściwie po co ta cała dyskusja?

Jarre kogoś zastrzelił? Albo popiera terrorystów?
Jak nie, no to niech robi co chce. Biznes to nie jest jakiś ciekawy temat.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#115518

Post autor: Belmondo »

Terrorystow chyba nie, ale podobno chinskie wladze ludowe :D


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Tellur
Zweryfikowany
Stary wyga
Posty: 251
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:28
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Klaus Schulze, Tangerine Dream, Ian Boddy, Redshift, ARC, Mike Oldfield, Vangelis
Zawód: Tłumacz
Zainteresowania: Berliner Schule, IDM
Płeć:
Wiek: 38
Status: Offline

#115522

Post autor: Tellur »

Tam gdzie poprzednio wyciekł Movement 6, ale jest bardzo zły - taka techniawa w stylu Calypso trochę, podchodząca pod italo disco. Na nowozelandzkim iTunes jest też do przesłuchania 90 sekund Movement 3.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

jarre3
Beton
Posty: 771
Rejestracja: 10 wrz 2005, 11:37
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#115523

Post autor: jarre3 »

Movement 6

https://freemusicplay.net/download_song-311149.html

90 sekund Movement 3

https://wetransfer.com/downloads/e0d0ae ... 016/2743d9

O ile Movement 3 zapowiada się ok to z Movement 6 Jarre odleciał kompletnie. W sumie mógłby to być niezły wakacyjny hicior na Eska TV, jakby zrobić z tego piosenkę. I jeszcze ten fragment equinoxo-podobny w połowie kawałka. Autentycznie się uśmiałem.

"Come On. Everybody dance. Hands in the Air. Lets Go"



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

McBekon
Zweryfikowany
Małomówny
Posty: 17
Rejestracja: 05 wrz 2016, 1:08
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#115524

Post autor: McBekon »

W sumie mógłby to być niezły wakacyjny hicior na Eska TV, jakby zrobić z tego piosenkę.
Chyba w 90 latach. :D Mam tylko nadzieję, że to jedyny wybryk na tym albumie, niech już sobie będzie odtwórczy do bólu (jak w zapowiedzi Movement 3) ale bez takich...



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Sublime
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 644
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:44
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Berliniarze
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#115525

Post autor: Sublime »

Tellur pisze:Tam gdzie poprzednio wyciekł Movement 6, ale jest bardzo zły - taka techniawa w stylu Calypso trochę, podchodząca pod italo disco. Na nowozelandzkim iTunes jest też do przesłuchania 90 sekund Movement 3.
Oj nie, Calypso to w żadnym wypadku nie jest techniawa. Właściwie tylko jedyneczka jest do pewnego stopnia taneczna, ale obok EDM to nie może stać.

Zamysł Movement 6 jeszcze rozumiem - miał tu wyjść pozytywny, melodyjny utworek, ale z takim brzmieniem właśnie nabrał takiego tandetnego wyrazu rodem z krążków kompilacyjnych poświęconych italo disco. Szkoda, bo w pewnym momencie znowu duch Equinoxe się unosi.

Ale co się dzieje w tym fragmencie Movement 3... z tym automatem perkusyjnym to raczej zdecydowanie bardziej Oxygene przynosi na myśl i myślę, że po lekkich zmianach aranżacyjnych ten utworek mógłby zamiast takiego Oxy18 tam się pojawić... ale tutaj? Już myślałem, że to jakiś remiks Oxy4.
jarre3 pisze:O ile Movement 3 zapowiada się ok to z Movement 6 Jarre odleciał kompletnie. W sumie mógłby to być niezły wakacyjny hicior na Eska TV, jakby zrobić z tego piosenkę. I jeszcze ten fragment equinoxo-podobny w połowie kawałka. Autentycznie się uśmiałem.
IMO nie ma się z czego specjalnie śmiać... aż tak złe to nie jest. Porównania do utworów rodem z Eska TV raczej krzywdzące, szczególnie, że JMJ nie specjalizuje się w stosowaniu dropów chociażby. Kompozycyjnie to jednak jest poziom (jakkolwiek by nie patrzeć) takiego Rendez-Vous, czyli wcale nie taka miernizna.


Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Tellur
Zweryfikowany
Stary wyga
Posty: 251
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:28
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Klaus Schulze, Tangerine Dream, Ian Boddy, Redshift, ARC, Mike Oldfield, Vangelis
Zawód: Tłumacz
Zainteresowania: Berliner Schule, IDM
Płeć:
Wiek: 38
Status: Offline

#115526

Post autor: Tellur »

Pocieszam się, że wyciekają kawałki singlowe do radia, a reszta może będzie dobra ;-).



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

brood.k
Zweryfikowany
Stary wyga
Posty: 363
Rejestracja: 20 lis 2009, 20:39
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Marcin Żmuda
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

#115527

Post autor: brood.k »

Kurczę, zaraz mi się jakieś historie typu Koto przypomniały, tak sprzed 30 lat, jak się wszyscy cyfrą zachłysnęli... No, nie tędy. A na hicior singlowy trochę mało wyrazista melodia jednak..


Vermona Sound Terror
www.sensoria666.bandcamp.com
www.kwartetproforma.com

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

PM7
Beton
Posty: 981
Rejestracja: 15 wrz 2012, 22:28
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: z nienacka
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Wyuczony: politolog
Wykonywany: autor artykułów, pracownik administracji, marketingowiec, twórca treści dla stron marketingowych i inne bezsensowne anglicyzmy oraz wiele innych rzeczy z którymi sobie radzę choć nikt mi nie wierzy.
Zainteresowania: Wszystkie ogólne dziedziny nauki i filozofii których przedmiot nie jest nieprzewidywalny + trochę historii i kultury szeroko pojętej.
Status: Offline

#115529

Post autor: PM7 »

Sublime pisze: Zamysł Movement 6 jeszcze rozumiem - miał tu wyjść pozytywny, melodyjny utworek, ale z takim brzmieniem właśnie nabrał takiego tandetnego wyrazu rodem z krążków kompilacyjnych poświęconych italo disco. Szkoda, bo w pewnym momencie znowu duch Equinoxe się unosi.
Przesłuchałem ok. 80 utworów Italo Disco i aż tak kiczowate nie były
brood.k pisze:Kurczę, zaraz mi się jakieś historie typu Koto przypomniały, tak sprzed 30 lat, jak się wszyscy cyfrą zachłysnęli... No, nie tędy. A na hicior singlowy trochę mało wyrazista melodia jednak..
Tylko że Koto nie korzystało z takich kiczowatych barw a melodie były ładne i chwytliwe... To już bardziej przypomina to co Koto wypuściło wiele lat później jak jeden z twórców nie żył, a drugi odzyskał prawa od ZYXa i nie umiał z tym nic sensownego zrobić

https://youtu.be/YcWby_DT9Cw?t=40s
Calkiem niezłe



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

jarre3
Beton
Posty: 771
Rejestracja: 10 wrz 2005, 11:37
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#115530

Post autor: jarre3 »

Pełna wersja Movement 3




Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Sublime
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 644
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:44
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Berliniarze
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#115531

Post autor: Sublime »

PM7 pisze:Przesłuchałem ok. 80 utworów Italo Disco i aż tak kiczowate nie były
Ja przesłuchałem dziesiątki i dziś uważam je za bardziej kiczowate. :hi:

Zresztą na Teo&Tea korzystał z bardziej tandetnych, cyfrowych i prymitywnych brzmień - ale i kompozycje były gorsze. Tutaj właściwie jak dla mnie jedynym poważniejszym zarzutem jest brzmienie, bo kompozycja jest... względna. Tyle, że szczególnie te wokalizujące dźwięki są jakimś anachronizmem, który tylko paskudzi, a nie pomaga.

IMO porównanie do Koto jest co najmniej zbyt daleko idące. JMJ na swoje zasłużył już wiele lat temu, nie ma co się nad nim dzisiaj tak pastwić. Najpewniej wyjdzie JMJ tak samo dobrze, jak Silhouettes Klausowi.


Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

jarre3
Beton
Posty: 771
Rejestracja: 10 wrz 2005, 11:37
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Gdańsk
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#115532

Post autor: jarre3 »

Nie wiem na ile wierzyć JMJ ale podobno Movement 3 nagrał za jednym podejściem.

"I love oxymorons, made of two opposing words, two opposite feelings. This track is a mirror of that. I use the Mellotron a lot in this piece, such a great instrument, a mechanical device but with a human quality VR eating sounds like some audio remains of the past. I recorded this track only once, I did everything - the melody and the rhythm-track - in one go."



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Sublime
Zweryfikowany
Twardziel
Posty: 644
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:44
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Berliniarze
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#115533

Post autor: Sublime »

Sublime pisze:[le co się dzieje w tym fragmencie Movement 3... z tym automatem perkusyjnym to raczej zdecydowanie bardziej Oxygene przynosi na myśl i myślę, że po lekkich zmianach aranżacyjnych ten utworek mógłby zamiast takiego Oxy18 tam się pojawić... ale tutaj? Już myślałem, że to jakiś remiks Oxy4.
Sam utworek zmierza zasadniczo donikąd, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby był rzeczywiście nagrany na raz. Poza jednak tym IMO drażniąco brzmiącym automatem rodem z Oxygene całość Robots Don't Cry może się podobać - Jarre rzadko używa Mellotronu, ale nie mogę nie ulec wrażeniu, że za każdym razem robi to naprawdę sprawnie. Jako nieskromny fan tego instrumentu jestem tutaj przez Francuza kupiony tymi słowami i ich realizacją w praktyce - i mimo średniego wrażenia po "szóstce", dzięki "trójeczce" to wcale nie musi być tak zła płyta, jak się na początku zdawało. A już na pewno po tych kilku utworkach wydaje się lepsza niż najnowszy Oxygene.


Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
jman
Habitué
Posty: 1039
Rejestracja: 26 wrz 2005, 18:19
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Wrocław
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#115534

Post autor: jman »

[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=WTnP6MpVXnM[/bbvideo]

Brzmi to tak, jakby ktoś się pomylił i wrzucił na YT wersję demo kawałka.

Movement 6 - to jest rozpacz, tragedia i kpina. Może to fake, żart? Przecież to nawet nie Radio Eska, to Polo TV.

Pozdrawiam,
Krzysiek



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

PM7
Beton
Posty: 981
Rejestracja: 15 wrz 2012, 22:28
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: z nienacka
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Wyuczony: politolog
Wykonywany: autor artykułów, pracownik administracji, marketingowiec, twórca treści dla stron marketingowych i inne bezsensowne anglicyzmy oraz wiele innych rzeczy z którymi sobie radzę choć nikt mi nie wierzy.
Zainteresowania: Wszystkie ogólne dziedziny nauki i filozofii których przedmiot nie jest nieprzewidywalny + trochę historii i kultury szeroko pojętej.
Status: Offline

#115535

Post autor: PM7 »

Sublime pisze:
Zamysł Movement 6 jeszcze rozumiem - miał tu wyjść pozytywny, melodyjny utworek, ale z takim brzmieniem właśnie nabrał takiego tandetnego wyrazu rodem z krążków kompilacyjnych poświęconych italo disco. Szkoda, bo w pewnym momencie znowu duch Equinoxe się unosi.
Zawsze miałem wrażenie że twórcy Equinoxe skończyły się umiejętności w połowie albumu kiedy już się zapowiadało że zacznie się naprawdę ciekawie, a tu nagle koniec ciekawej wielogłosowości która ledwie się zaczęła, a i ta tandeta z melodią na 3 nuty...
Sublime pisze: Sam utworek zmierza zasadniczo donikąd, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby był rzeczywiście nagrany na raz. Poza jednak tym IMO drażniąco brzmiącym automatem rodem z Oxygene całość Robots Don't Cry może się podobać - Jarre rzadko używa Mellotronu, ale nie mogę nie ulec wrażeniu, że za każdym razem robi to naprawdę sprawnie. Jako nieskromny fan tego instrumentu jestem tutaj przez Francuza kupiony tymi słowami i ich realizacją w praktyce - i mimo średniego wrażenia po "szóstce", dzięki "trójeczce" to wcale nie musi być tak zła płyta, jak się na początku zdawało.
Niestety, użycie Mellotronu w Movement 3 przypomina raczej zabawę tym instrumentem kogoś, kto nic nie umie, zaś progresje w tle nie są aż tak infantylne jak się spodziewałem ale jest ich po prostu za mało żeby to było ciekawe.
Niestety przepracowałem ileśset godzin z pianinem i z keyboardem i wiem jak to wygląda.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

PM7
Beton
Posty: 981
Rejestracja: 15 wrz 2012, 22:28
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: z nienacka
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Wyuczony: politolog
Wykonywany: autor artykułów, pracownik administracji, marketingowiec, twórca treści dla stron marketingowych i inne bezsensowne anglicyzmy oraz wiele innych rzeczy z którymi sobie radzę choć nikt mi nie wierzy.
Zainteresowania: Wszystkie ogólne dziedziny nauki i filozofii których przedmiot nie jest nieprzewidywalny + trochę historii i kultury szeroko pojętej.
Status: Offline

#115536

Post autor: PM7 »

jman pisze:
Movement 6 - to jest rozpacz, tragedia i kpina. Może to fake, żart? Przecież to nawet nie Radio Eska, to Polo TV.
Żartem, rozpaczą i kpiną był album "Oxygene 3" oraz wyczyny Jarra na koncertach w rodzaju tzw. "wariacji" nt. Oxygene.
Był to jeden z najżałośniejszych pokazów amatorszczyzny jaki można w ogóle sobie wyobrazić na jakimś koncercie, dlatego jestem skłonny uwierzyć że Movement 6 jest autentyczny, i że 'Jarre is a fraud'



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat