KitaroMuzyka Kitaro zagrożeniem duchowym ?

Moderatorzy: fantomasz, spawngamer

Awatar użytkownika

fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#98211

Post autor: fantomasz »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Nikt tak nie potrafi zaszkodzić jakiejkolwiek religii, jak jej wyznawcy.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué
Posty: 1181
Rejestracja: 28 wrz 2009, 15:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Z Polski.
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#98213

Post autor: musman76 »

micro-macro pisze:Jesteś według niej w szponach złego [...]
Z niego my wszyscy, bo całe to forum to groźna satanistyczna sekta, he, he. Poza tym jednak z RT chyba nie jest tak źle: w końcu jeszcze niedawno propagował muzykę elektroniczną na swym blogu. Był więc nie tylko w szponach złego, ale i kurierem zła, sługą i posłańcem Wielkiego Manitu - na szczęście, zdołał się opamiętać i usunął bloga, choć jeszcze nie w pełni przeszedł na jasną stronę mocy. Wciąż jednak ma szansę nie być facetem bez klasy, reszta społeczności tego Forum (siedliska odwiecznego zła i wszeteczności wszelakiej oraz uciech niegodnych prawdziwego chrześcijanina, w oazowych kręgach zwanego Centralą) jest już bowiem bezpowrotnie stracona dla świata, a męska jej część - dla kobiet stanu wolnego. :wink:
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 7:05 przez musman76, łącznie zmieniany 3 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

RadioactiveTangerine
Habitué
Posty: 1160
Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:11
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Karczew
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Doktorant (2 rok)
Zainteresowania: muzyka, przynajmniej dopóki jeszcze słyszę ;)
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:
Status: Offline

#98219

Post autor: RadioactiveTangerine »

Za późno :) Zażywam narkotyki (muzyczne ;) :( - często po głowie lata mi "Optical Race" :) Uzależnienie. Kto zna dobrego terapeutę (albo poleci coś mocniejszego) :mrgreen: ?


http://pacisfear.blogspot.com/ (recenzje, bardzo rzadko co innego)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué
Posty: 1181
Rejestracja: 28 wrz 2009, 15:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Z Polski.
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#98222

Post autor: musman76 »

RadioactiveTangerine pisze:Kto zna dobrego terapeutę (albo poleci coś mocniejszego) ?
Biorąc pod uwagę kontekst tych rozważań, polecić Ci mogę "Księcia niezłomnego" w przekładzie Słowackiego - a i działanie terapeutyczne jest gwarantowane. Lektura ta powinna wzmocnić Twego ducha w walce z pokusami szatana i wyzwoleniu się z jego pęt. Wówczas "Optical Race" zastąpisz dążeniem do prawdziwego, jedynego światła - Światła Niebieskiego (i nie chodzi o płytę "Blue" B, K & S). :wink:
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 16:26 przez musman76, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

RadioactiveTangerine
Habitué
Posty: 1160
Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:11
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Karczew
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Doktorant (2 rok)
Zainteresowania: muzyka, przynajmniej dopóki jeszcze słyszę ;)
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:
Status: Offline

#98223

Post autor: RadioactiveTangerine »

Chyba znowu zacznę odkrywać Vangelisa skoro jest taki "okultystyczny", "mroczny", "satanistyczny" i "antychrześcijański" ;> Okres buntu, taki wiek ;)


http://pacisfear.blogspot.com/ (recenzje, bardzo rzadko co innego)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué
Posty: 1181
Rejestracja: 28 wrz 2009, 15:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Z Polski.
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#98225

Post autor: musman76 »

Co do tej dziewczyny, nasuwa się jeszcze pytanie: skoro Jezus ją kocha, to dlaczego w takim razie odebrał jej rozum? Mówi się poza tym, że kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera, powstaje więc przy okazji poważny problem teologicznej natury. :wink:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2012, 12:16 przez musman76, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Lord Rayden
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 1346
Rejestracja: 31 mar 2004, 2:59
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Arturo
Lokalizacja: Breslau
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: TD, Klaus Schulze, BKS, Rainbow Serpent, TM Solver, Neue Berliner Schule
Zawód: inżynier elektronik
Zainteresowania: EVA, muzyka elektroniczna, SF, militaria
Płeć:
Wiek: 56
Status: Offline

#98266

Post autor: Lord Rayden »

I am Dark Crusader :) . Podobnie jak autor wątku, praktykującym katolem jestem i członkiem Kościoła.

Ten Vangelis to pewnie znalazł się na kontrowersyjnej liście ;) za Aphrodites Child z płytą 666 (a to numer bestyi) a moze za płytę Heaven and Hell ?

Co do Kitaro to słuchałem go kiedyś. i prawdę powiedziawszy znudził mi się . Za bardzo własnie to klimaty NewAge i jak dobrze Kolega napisał takie ..japońsko-tradycyjne. Zbierałem kasetki , miałem kilka płyt. A teraz od dobrych paru lat (może 8 ] Kitaro nie słuchałem. i do niego nie wrócę.

Przyznam,ze od jakiegoś czasu spotykam w prasie katolickiej teksty o niebezpiecznych dla chrześcijan praktykach jogi, taichi, sztuk walki wschodu, które mogą Człowiekowi Zachodu otworzyć w głowie drogę demonom. Ludzie Wschodu jakoś są do tego ukształtowani i jakoś z tym żyją. Nie wiem jak to jest ale w takim razie pozostaje nam tylko izraelska Krav Maga ;) . A,ze o mózg i ducha dbać należy to faktycznie nie ma co sie fascynować NewAgeowym bełkotem. A ja sie takim ortodoksem ostatnio stałem,że olewam czarne koty, drabiny, deski niemalowane.

Wątpię jednak aby Kitaro na manowce chciał nas sprowadzić. Raczej uśpić w fotelu :) .
Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, 23:27 przez Lord Rayden, łącznie zmieniany 2 razy.


Lord Rayden
Tangerine Dream Fan from Poland

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
micro-macro
Stary wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 sty 2007, 16:39
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stargard
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kitaro, Vangelis, Jarre, K. Schulze, Tangerine Dream....
Zawód:
Zainteresowania: Fotografia
Płeć:
Wiek: 49
Status: Offline

#98334

Post autor: micro-macro »

musman76 pisze:Co do tej dziewczyny, nasuwa się jeszcze pytanie: skoro Jezus ją kocha, to dlaczego w takim razie odebrał jej rozum? Mówi się poza tym, że kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera, powstaje więc przy okazji poważny problem teologicznej natury. :wink:
Ja myślę, że ona jest na etapie emocjonalnego zaangażowania zagadnieniami typu "zagrożenia duchowe, opętania", ale niestety liznęła, że tak powiem, dopiero tematu, a jak wiemy konwertyci (może tak porównam) są zawsze bardziej papiescy od papieża :)

[ Dodano: 2012-06-14, 15:19 ]
Lord Rayden pisze: Ten Vangelis to pewnie znalazł się na kontrowersyjnej liście ;) za Aphrodites Child z płytą 666 (a to numer bestyi) a moze za płytę Heaven and Hell ?

Przyznam,ze od jakiegoś czasu spotykam w prasie katolickiej teksty o niebezpiecznych dla chrześcijan praktykach jogi, taichi, sztuk walki wschodu, które mogą Człowiekowi Zachodu otworzyć w głowie drogę demonom.
Tak było, choć ona nie wymieniła tych płyt, ale ja jej o nich wspomniałem. I wyjaśniałem, że to jest zaczerpnięte z Ks. Apokalipsy św. Jana, zresztą taki był też tytuł płyty. Heaven And Hell też wspomniałem. Wyjaśniłem, że są to inspiracje lekturą, artystyczne reakcje na pewne rzeczy. Choć muszę przyznać, że mogą być niebezpieczne dla mało zorientowanego osobnika... Mógłby za bardzo identyfikować się z taką symboliką... Dodałem też tej osobie, że Vangelis oprócz tego nagrał wiele innych płyt, w tym z pieśniami religijnymi (Odes, Rapsodies).
I ja jej czasem przyznałem rację, bo rzeczywiście artystyczne środki jak muzyka, mogą być także narzędziem do wciągania w niebezpieczne rejony, np. okultyzm. Tak,jak pieśni kościelne mogą być metodą, sposobem oddawania czci też siłom ciemności. Tutaj naprawdę trzeba uważać. Jednak w wypadku Kitaro-co jej uświadamiałem, na przykładach też- interesuje mnie tylko za muzykę, którą zwyczajnie lubię, a mało tam słów, żeby przekazywać jakieś niebezpieczne teksty. Autor wywodzi się z buddyjsko-szintoistycznej tradycji, więc tak to jest. Ale nagrał też "Peace On Earth", z kolędami. Napisałem jej też, że Kitaro się lubi, albo nie, wielu on nudzi ;) Po części miała rację z tym Kitaro, zachodzi on często zbyt w sprawy okultystyczne, ale mnie to nie interesuje, mam świadomość swojej religii, swojej wiary i nie mam zamiaru zostać np. szintoistą. Ale... może nie każdy tak podchodzi, więc... być może Kitaro jest zagrożeniem...
Ostatnio zmieniony 14 cze 2012, 15:22 przez micro-macro, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

alpha1
Stary wyga
Posty: 273
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:36
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Głogów
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: posiadam
Zainteresowania: muzyka,marynistyka,literatura,
Status: Offline

#98341

Post autor: alpha1 »

Dobrze że dziewczę nie widziało okładek płyt Arcane, bo pewnie nie znalazł byś żadnego sensownego wytłumaczenia ...
http://www.discogs.com/artist/Arcane+%283%29


alpha1

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
micro-macro
Stary wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 sty 2007, 16:39
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stargard
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kitaro, Vangelis, Jarre, K. Schulze, Tangerine Dream....
Zawód:
Zainteresowania: Fotografia
Płeć:
Wiek: 49
Status: Offline

#98342

Post autor: micro-macro »

Skoro ja założyłem temat i jest około-muzycznie, z ukierunkowaniem na zagrożenia duchowe, to pozwolę sobie zamieścić arcyciekawy wykład, polecany też przez o. Aeksandra Posackiego, znawcy zagadnień związanych ze spirytyzmem, okultyzmem, sektami. Każdy może skorzystać, polecam. Czas ok. godziny.
http://www.youtube.com/watch?v=liXXp0hJ ... ture=share

Gnoza wtłaczana w psychikę... Tzw. psychologia.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2012, 20:46 przez micro-macro, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

musman76
Habitué
Posty: 1181
Rejestracja: 28 wrz 2009, 15:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Z Polski.
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#98344

Post autor: musman76 »

micro-macro pisze:Ja myślę, że ona jest na etapie emocjonalnego zaangażowania zagadnieniami typu "zagrożenia duchowe, opętania" [...]
Tacy ludzie są często cały czas na tym etapie. Na fanatyzm składa się także dostrzeganie w kimś/czymś wroga.
micro-macro pisze:[...] Vangelis oprócz tego nagrał wiele innych płyt, w tym z pieśniami religijnymi (Odes, Rapsodies). [...]
I co na to odpowiedziała? Pewnie, że to tylko podstęp, diabelska maska mająca odwrócić uwagę od istoty rzeczy - z czym zresztą Vangelis sam się zdradził, wydając płytę "Mask" :wink:.
micro-macro pisze: [...] Kitaro-co jej uświadamiałem, na przykładach też- interesuje mnie tylko za muzykę, którą zwyczajnie lubię, a mało tam słów, żeby przekazywać jakieś niebezpieczne teksty.
Jeśli ona słyszała o przekazie podprogowym (a mogła się o tym nasłuchać w kontekście "diabelskich" zespołów rockowych), to pewnie miała na to swoją własną odpowiedź.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
micro-macro
Stary wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 sty 2007, 16:39
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stargard
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kitaro, Vangelis, Jarre, K. Schulze, Tangerine Dream....
Zawód:
Zainteresowania: Fotografia
Płeć:
Wiek: 49
Status: Offline

#98347

Post autor: micro-macro »

Z `przekazem podprogowym` sam ją uprzedziłem, wspominając o tym. Ona właściwie nie znała tych twórców (Kitaro, Vangelis), w ogóle muzyka instrumentalna, a elektroniczna całkiem, jest jej obca. Opierała się tylko na czyichś tekstach, których zresztą za dużo nie przytoczyła, chyba ze dwa, a tak ściśle do zagadnienia jeden.
Faktem jest, że Kitaro, a nawet Vangelis tu i ówdzie są muzykami, których zalicza się do `new age`, a ja nie cierpię tego zaszufladkowania. Jak czytam "new age" to mi się grymas rysuje. Ale oni, szczególnie Kitaro, mogą być kontrowersyjni, to prawda i ja jej nawet częściowo rację przyznałem (Dance Of Sarasvati, Taiko Drums - niby tam zamieszkują bogowie, itp.) Ja to jednak traktuję jako opis muzyczny folkloru. Czy ona była/jest fanatyczką... Powiem tylko tyle, że ma pewne kłopoty ze sobą, albo miała kiedyś. Ale nie chcę już jej tak krytykować, bo ostatecznie ma też dobre cechy :) I niebrzydka jest ;) Zauważyłem jednak że przewrażliwiona na swoim punkcie i zbyt doszukuje się wad u innych.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2012, 21:20 przez micro-macro, łącznie zmieniany 3 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#98361

Post autor: Geronimo »

czyli micro-macro żeś umoczon jednym słowem po czubek głowy w sekciarskim Kitaro.
A może już sama płyta CD to taki amulet diabelskich sztuczek?
Ostatnio zmieniony 15 cze 2012, 18:50 przez Geronimo, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
micro-macro
Stary wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 sty 2007, 16:39
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stargard
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kitaro, Vangelis, Jarre, K. Schulze, Tangerine Dream....
Zawód:
Zainteresowania: Fotografia
Płeć:
Wiek: 49
Status: Offline

#98362

Post autor: micro-macro »

Geronimo,
faktem jest, żem umoczon w Kitaro, od dawna, ale właśnie na tym polega moja wolność i świadomość religijna, że nawet jego zapędy w stronę okultyzmu mi nie przeszkadzają, traktuję to tylko jako ciekawostkę, jakiś folklor. Zresztą nie tylko w Kitaro, bo z Vangelisem u mnie podobnie, także z innymi. Był okres, że Tangerine Dream żyłem :) Chociaż, jak powiedział pewien człowiek, jestem największym fanem Kitaro w Polsce ;)

PS
Pochwalę się... Tylko nikomu nie rozpowiadajcie... Wysłałem kiedyś list i trzy zdjęcia na prywatny adres Kitaro, tak z pozdrowieniami i prośbą o podpisanie. I otrzymałem podpisane zdjęcia :) Ale nie doradzam, aby pisać pod jego prywatny adres, jeśli ktoś by miał...



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Conan
Stary wyga
Posty: 283
Rejestracja: 03 lut 2012, 14:48
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: OOOOOO
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#98363

Post autor: Conan »

micro-macro pisze:
PS
Pochwalę się... Tylko nikomu nie rozpowiadajcie... Wysłałem kiedyś list i trzy zdjęcia na prywatny adres Kitaro, tak z pozdrowieniami i prośbą o podpisanie. I otrzymałem podpisane zdjęcia :) Ale nie doradzam, aby pisać pod jego prywatny adres, jeśli ktoś by miał...
Zabrzmiało jak jakaś przestroga. Spotkały Cię jakieś nieprzyjemności?



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
micro-macro
Stary wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 sty 2007, 16:39
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stargard
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kitaro, Vangelis, Jarre, K. Schulze, Tangerine Dream....
Zawód:
Zainteresowania: Fotografia
Płeć:
Wiek: 49
Status: Offline

#98364

Post autor: micro-macro »

Jakby to ująć... Wiadomo, że adres prywatny, to adres prywatny... Artystę reprezentuje firma płytowa, ewentualnie impresario, niewskazane jest pisać na prywatny, tym bardziej, że nie jest on podawany do publicznej wiadomości. Nie miałem nieprzyjemności, ale delikatną sugestię (w miłym tonie), aby raczej kontaktować się, pisać do firmy płytowej, w tym wypadku Domo Rec. :)



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Lord Rayden
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 1346
Rejestracja: 31 mar 2004, 2:59
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Arturo
Lokalizacja: Breslau
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: TD, Klaus Schulze, BKS, Rainbow Serpent, TM Solver, Neue Berliner Schule
Zawód: inżynier elektronik
Zainteresowania: EVA, muzyka elektroniczna, SF, militaria
Płeć:
Wiek: 56
Status: Offline

#98479

Post autor: Lord Rayden »

Dobrze,że Kitaro nie rzucił na Ciebie klątwy Shinto ;) . Czy jakiejś samurajskiej może.

Co do kontrowersyjnych płyt i okładek, to Arcane owszem ale i Mark Shreeve - Legion (Call Me legion..). A Chronozon z Exit TD ? Ci muzycy to by tylko nas straszyli....


Lord Rayden
Tangerine Dream Fan from Poland

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

alpha1
Stary wyga
Posty: 273
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:36
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Głogów
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: posiadam
Zainteresowania: muzyka,marynistyka,literatura,
Status: Offline

#98482

Post autor: alpha1 »

Jeżeli masz jeszcze kontakt z tą panią to proponuję żebyś przedstawił jej sylwetkę Constance Demby. Zwłaszcza przepiękny, bardzo uduchowiony album "Faces of the Christ" lub "Sanctum Sanctuorum". Zresztą i Tobie ta muzyka powinna przypaść do gustu, bo to jedne z piękniejszych dźwięków w el-muzyce. I muzyka księdza Korneliusza Matauszka "6 Nad Ranem" oraz "Życie" ,chociaż trudniej dostępna jest również godna rekomendacji . :handup:


alpha1

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
micro-macro
Stary wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 sty 2007, 16:39
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stargard
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kitaro, Vangelis, Jarre, K. Schulze, Tangerine Dream....
Zawód:
Zainteresowania: Fotografia
Płeć:
Wiek: 49
Status: Offline

#98536

Post autor: micro-macro »

Alpha1,

Oczywiście znam Constance Demby, a nagrania ks. Korneliusza miałem kiedyś na kasecie, zresztą zamieszcza on swe nagrania na stronie internetowej. Mam z nią kontakt od czasu do czasu, jakoś z jej inicjatywy, sama się odezwała :) Dziękuję, że mi o tej muzyce przypomniałeś! Zobaczę, przy okazji polecę jej.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

froese1983
Ekspert
Posty: 196
Rejestracja: 13 wrz 2009, 19:33
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Ciekawe pytanie
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#98537

Post autor: froese1983 »

Poznałem osobiście ks.Korneliusza w ubiegłym roku na koncercie w Szczecinie.Muzyka nie zaszkodziła mu w powołaniu.Szalenie miły człowiek i kapłan.Niestety ze względu na swoje powołanie zaniechał dalszej twórczości po kasecie ŻYCIE. Szkoda.
Grał na żywo właśnie utwory z tejże kasety.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 19:27 przez froese1983, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

spawngamer
Habitué
Posty: 2314
Rejestracja: 23 gru 2004, 15:33
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka,film,komiks,książka itd.
Status: Offline

#100240

Post autor: spawngamer »

:handup:
Ostatnio zmieniony 27 lis 2012, 11:23 przez spawngamer, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat