Kitaro22 February Warsaw, Kongress hall KITARO Live

Moderatorzy: fantomasz, spawngamer

Awatar użytkownika

froese1983
Ekspert
Posty: 196
Rejestracja: 13 wrz 2009, 19:33
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Ciekawe pytanie
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#106549

Post autor: froese1983 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

micro-macro pisze:Cóż... To może ja kilka słów. Właściwie przytoczę moje i nie tylko moje wypowiedzi z Facebook (strona o koncercie Kitaro w Polsce).
"Dwie godziny muzyki minęły jak kilka minut... owacja na stojąco na koniec... Kto mógł, a nie był... ma czego żałować !" To mój przedmółwca, który siedział obok mnie (rząd 4, miejsce 18). Ja odpisałem : O tak ! Koncert wspaniały ! Byłem, widziałem, wysłuchałem Do tego podpisane płyty i zdjęcie z Kitaro :) Inne wypowiedzi:"Ja też byłem, koncert wspaniały! mam pamiątkę: dwa podpisane CD oraz zdjęcie z Kitaro, które poniżej", "To był nowy, niespotykany dotąd poziom doznań artystycznych na żywo. A nazwa jego Kitaro. Mistrz Kitaro", " Byłam, słuchałam, odpłynęłam.................. Magiczne doznania...". Podsumowując, koncert bardzo udany. Kitaro, jego kilkuosobowy zespół (bez skrzypiec Kindlera), Symfoniczna Orkiestra Radiowa z Polski. Ciekawe oświetlenie. Wykonał m.in. utwory z Kojiki, Heaven and Earth, Oasis... Pojechałem tam aż z okolic Szczecina, było warto. Pozdrawiam. Dysponuję zdjęciami :)
Stargard to fajne miasto. Pozdrawiam ze Szczecina i żałuję, że nie byłem na tym koncercie. Zapewne jedyny koncert Kitaro w Polsce (bo ma już swoje latka).



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

brood.k
Zweryfikowany
Stary wyga
Posty: 363
Rejestracja: 20 lis 2009, 20:39
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Marcin Żmuda
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

#106573

Post autor: brood.k »

Wrzucisz wreszcie te zdjęcia czy nie? ;)
Nie mogłem, ciut leżę finansowo chwilowo...


Vermona Sound Terror
www.sensoria666.bandcamp.com
www.kwartetproforma.com

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

micro-macro
Stary wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 sty 2007, 16:39
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Stargard
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kitaro, Vangelis, Jarre, K. Schulze, Tangerine Dream....
Zawód:
Zainteresowania: Fotografia
Płeć:
Wiek: 49
Status: Offline

#106574

Post autor: micro-macro »

Nieskromnie powiem, że moje są lepsze, ale nie bardzo wiem jak je tu wrzucić, jesterm tam też ja z Kitaro (FB m.in.) :) Podaję link do strony na której można zerknąć na kilka, zrobiła jakaś dziewczyna...

http://zebranewkadrze.wordpress.com/201 ... 2-02-2014/

I ja :)


[ Dodano: 2014-03-03, 22:30 ]
Ciekawy wywiad, podczas trasy koncertowej po Europie Wschodniej w 2014.Po rosyjsku i angielsku, ale łatwo zrozumieć :

http://www.youtube.com/watch?v=xJ5ec3XDaZg#t=23
Ostatnio zmieniony 02 mar 2014, 23:37 przez micro-macro, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat