KomponowanieSensoria

Tworzysz el-muzykę? Tu możesz się podzielić informacjami na temat sprzętu, programów, brzmień, itp.

Moderatorzy: fantomasz, monsoon, radek tymecki

Awatar użytkownika

Autor tematu
brood.k
Zweryfikowany
Stary wyga
Posty: 363
Rejestracja: 20 lis 2009, 20:39
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Marcin Żmuda
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Sensoria

#116676

Post autor: brood.k »

Sensoria to projekt który wlecze się ze mną jeszcze od czasów licealnych. I pewnie coś by więcej z niego było, gdyby nie doniosły fakt, że gdzieś w międzyczasie zacząłem słuchać metalu i grać na klawiszach jednak w zespołach z ludźmi, i nawet odnieść jakieś tam sukcesy, więc na działalność solową zabrakło czasu. Mimo że nie po to gra się na klawiszach żeby musieć grać w zespołach z ludźmi.
Niemniej gdy ten wolny czas się pojawia, to Sensoria się budzi i powstają różne mroczne historie.

Na razie coś, co mi chodziło po głowie od lat bodajże siedmiu, czyli ponowne nagranie debiutanckiego "Sore"z 1996 - który w oryginalnej formie był mono, 100% na żywca i na taśmie, zagrany na Vermonie ET6-2 i dwóch zabawkach :D

Vermona została, bo naprawiłem po tych latach, a przepuszczona przez chorus jest żywą apokalipsą i mam sentyment do mojego pierwszego instrumentu rok młodszego ode mnie. Z ważniejszych bohaterów tej historii - doszła DX7, jest jej tu dużo, jest Поливокс na którym udało mi się zagrać ładne solo( tak,wiem że to niedorzeczne i tak się nie robi :D ), jest Elektronika EM-25, jest przestrzeń, mrok rodem z elektroniki wczesnych lat 70-tych i sporo analogowego brudu. I dwie półgodzinne opowieści. Trochę naiwne ideologicznie, ale lat miałem wtedy 19 i byłem strasznie groźnym norweskim blackmetalowcem :twisted:

http://www.sensoria666.bandcamp.com :hi:

https://youtu.be/unJOpA_p3UY

Enjoy - bo chyba takiej kompletnej pustki i chłodu na tym forum nie ma. Zresztą - gdzie jak nie tu, z takimi dźwiękami...


Vermona Sound Terror
www.sensoria666.bandcamp.com
www.kwartetproforma.com

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta