AmbientSteve Roach

Dyskusje o muzykach uprawiających ten gatunek

Moderator: fantomasz


Autor tematu
DeLong
Habitué
Posty: 1175
Rejestracja: 01 paź 2006, 9:23
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Dokąd?
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#89641

Post autor: DeLong »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Geronimo pisze:A ja inaczej niż Wy uważam,że S.Roach to prawdziwy mistrz w swojej klasie.Do dziś tworzy płyty wybitne moim zdaniem.Nie ma żadnego spadku formy.Jego płyty pochłania się jednym tchem.Wszystkie,bez wyjątku.Prawdziwy wybitny artysta,który cały czas podąża swoją świadomie wybraną ścieżką.
Oczywiście nie ma mowy o jakichkolwiek słabych plytach wychodzacych z Timeroom-u.
Bardziej miałem na mysli walor kreatywności, w sensie rozwoju (ewolucji/rewolucji) stylistyki/stylistyk proponowanej przez Roacha.
Niech za przykład posłuzy fenomenalny The Magnificent Void. Jego zaczatki (zamysły konstrukcyjne, brzmienia) odnajduje już w, nota bene slabym w mojej opinii, pierwszym "roachescapie" - To the Thresholds of Silence. I to jest fantastyczny przykład muzycznej ewloucji i jej zwieńczenia. Podobnie było z Darkest Before Dawn - droga do tej płyty zaczeła sie już kilka lat wczesniej...
Z drugiej strony mamy rewolucyjne przełomy, ot chociazby wspomniana przeze mnie wczesniej współpraca z Virem Unisem.
Zasadniczo granie z innymi muzykami wymiernie służy muzyce Roacha. Duet z Vidna Obmana to najwspanialszy tandem w świecie muzyki ambient od czasu (lata 80-te) kiedy to panowie Eno i Budd tworzyli najprawdziwsze perełki. Z drugiej strony nasłabiej wyszła współpraca z Robertem Richem. Ich muzyczne swiaty nie za bardzo do siebie przystawały. Strata jest bardziej dziełem Richa, Soma to głównie Roach. I to słychac bardzo wyraźnie. Z duża doza przekonania odnajduję, za ktore dzwieki/pomysły kto był odpowiedzialny.

Wracając do tematu, od dawna nie miałem poczucia takiego zwieńczenia, kroku naprzod, odkrycia zupelnie nowych horyzontow. A są to dla mnie jedene z ważniejszych aspektów drogi artystycznej. Steve do tej pory zafundowal mi kilka takich wzlotów. Czekam na kolejne...


No hay caminos, hay que caminar...

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#90850

Post autor: Geronimo »

W styczniu ukazuje się nowy Box Steve'a "Sounds from The Inbetween" w skład którego wejdą dwa albumy : "The Desert Inbetween" nagrana razem z Brianem Parnhamem i solowy podwójny "Immersion Five-Circadian Rhythms".
Na stronie Steve'a można wysłuchać fragmentów tych płyt.Właśnie to zrobiłem i chciałem napisać kilka słów o samej muzyce.Krążek "The Desert Inbetween" to muzyczna kontynuacja takich albumów S.Roacha z roku 2010 jak "Dream Tracker" czy "Nightbloom".Ciekawe jest to, że jednocześnie solowy album Steve'a z tego roku "Sigh of Ages" nie doczekał się jak na razie kontynuacji.Jest to album kompletny i jak na razie jedyny w swoim rodzaju.
Wracając do Box-u "Sounds from The Inbetween" to drugi album zestawu "Immersion Five- Circadian Rhythms" przypomina strukturami cykl "Fever Dreams".Jednocześnie słychać na tym albumie coś nowego w kreacji Steve'a.Jest to zarówno zmiana w muzyce jak i - można napisać - nowa świeżość.Jest to Steve jakiego jeszcze nie znaliśmy-kolejny etap w ewolucji jego muzyki.

Chociaż wyżej opisany przeze mnie Box ukaże się w styczniu-czyli jeszcze się nie ukazał-to znamy już datę publikacji kolejnego albumu Steve'a.Krążek "The Road Eternal" nagrywany w duecie z Erikiem Wollo ukaże się w kwietniu lub maju przyszłego roku nakładem wytwórni Projekt.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2010, 19:18 przez Geronimo, łącznie zmieniany 2 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#91202

Post autor: Geronimo »

Tak się składa, że stałem się posiadaczem tego BOXu.Chciałem się podzielić kilkoma spostrzeżeniami, ponieważ wysłuchałem całego BOXu już kilka razy.
Otóż pierwszy z krążków, który wchodzi w skład zestawu to "The Desert Inbetween". Nagrana z Brianem Parnhamem jest wyraźnie inna niż solowe albumy Steve'a.Otóż znam też muzykę samego Briana i muszę przyznać,że na krążku "The Desert Inbetween" słychać tak charakterystyczną dla niego muzyczną mgielną nieokreśloność.Tej muzyce trudno przypisać jakiekolwiek kształty-jest jak woda,która wypełnia różnorodne przestrznie i zagłębienia.Nawet jego gra na didgeridoo nie jest tak wyrazista i chropawa jaką prezentuje Steve.Stąd otrzymujemy krążek trochę o kształtach i plastyczności nieokreślonej.Tą nieokreśloność rónoważy gra Steve'a.I dlatego efekt finalny jest ciekawy.Otrzymujemy krążek naładowany pozytywną energią,tchnący świeżością.
Drugi z albumów to dwupłytowy i solowy "Immersion Five: Circadian Rhythms".Pierwszy krążek tego albumu o tytule "Circadian Rhythms" to kontynuacja niezwykle udanego cyklu "Fever Dreams" nawiązujący do jego 1 i 3 części.
Drugi krążek albumu - "Shroud of Night" - nadaje się idealnie do słuchania w ciemnościach.Nawiązuje tematami do albumu "Immersion Three" ( 3CD).

Całość została pięknie wydana w czarnym pudełku.Muzycznie jest to kontynuacja tego co proponował nam S.Roach w ostatnich latach.Słychać nawiązania do innych znanych jego tematów.Niemniej jednak otrzymujemy zestaw bardzo ciekawy i twórczo pobudzający wyobraźnię.

Polecam Waszej uwadze ten 3 płytowy zestaw-

Steve Roach "Sounds from the Inbetween".



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

karłowicz m
Beton
Posty: 890
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:29
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko: Mieczysław
Lokalizacja: KRAKÓW
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka
Płeć:
Wiek: 59
Status: Offline

#93797

Post autor: karłowicz m »

Właśnie słucham "Pure Flows" i jako drugi utwór słyszę "Slow Heat", co to the best of claskanie, często sie mu to zdarza. A w sumie to świetna płyta. Steve jakiego lubię.


Populus me sibilat,at mihi plaudo
Ipse domi simul ac nummos contemplar in arca

Horacjusz.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

DiKey
Zweryfikowany
Beton
Posty: 965
Rejestracja: 31 mar 2004, 8:26
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Damian Koczkodon
Lokalizacja: Prosto z chmur
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Zazwyczaj słucham samego siebie, bo lubię :)
Zawód: Nie sprawię ci zawodu :)
Zainteresowania: Wszystko co warte mojego czasu, nie interesuje mnie jednak życie sąsiadów :)
Płeć:
Wiek: 59
Kontakt:
Status: Offline

#95570

Post autor: DiKey »

Geronimo pisze:dzięki.Ciekawy wywiad choć szkoda,że sprzed dwóch lat.Nie ma mowy o tym w jaki sposób została nawiązana współpraca ze Stevem Roachem.
Te pytanie będzie przerabiane w wywiadzie z Karczem jaki niedługo opublikuję... Można je zadać też samemu Roachowi, w końcu mamy z Geronimo skompletowane pytania do Roacha, dodamy i te.. Może z racji wywiadu z tym artystą ktoś ma swoje własne pytania? Chętnie dodam je do kompletu...
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 22:04 przez DiKey, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#95725

Post autor: Geronimo »

Steve pod koniec 2011 roku dodał do swojego sklepu swój nowy BOX.Był on do końca roku dostępny w przedsprzedaży ,a zaraz po Nowym Roku Steve zaczął rozsyłać płyty do kupujących.

na 2012 Box Set składają się dwa tytuły : "Back to Life" ( digipak,2CD) i "Groove Immersion" ( digipak).

Jak zwykle jest to solidna porcja wspaniałej muzyki,którą z czystym sercem mogę polecić.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#97322

Post autor: Geronimo »

no Panowie,Steve pracuje cały czas pełną parą nad nowymi projektami i dodaje w mailu do mnie,że jest świetnie.Niestety nie mogę zdradzić szczegółów.Mogę zdradzić tyle,że na jego stronie nowy newsletter ukaże się w przeciągu tygodnia.I wtedy światło dzienne ujrzą informacje bardzo,ale to bardzo ciekawe.

Póki co polecam zanurzyć się w którąś z opowieści -albumów z jego przebogatego dorobku.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#97575

Post autor: Geronimo »

Minął właśnie tydzień i nowego newslettera nie ma.Zatem postanowiłem uchylić rąbka tajemnicy.Jedną z szykowanych przez mistrza niespodzianek jest album nagrany w kolaboracji z Dirkiem Serriesem. Ponoć jest to muzyka bardzo piękna, wyciszona i głęboka.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 11:44 przez Geronimo, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

snowyear
Zweryfikowany
Zaawansowany
Posty: 134
Rejestracja: 20 lip 2008, 22:08
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#97586

Post autor: snowyear »

Geronimo pisze:.Jedną z szykowanych przez mistrza niespodzianek jest album nagrany w kolaboracji z Dirkiem Serriesem. Ponoć jest to muzyka bardzo piękna, wyciszona i głęboka.
Świetna wiadomość, Jacku (i spore zaskoczenie). Czekam zatem niecierpliwie...

[ Dodano: 2012-04-23, 21:08 ]
DiKey pisze:Można je zadać też samemu Roachowi, w końcu mamy z Geronimo skompletowane pytania do Roacha, dodamy i te.. Może z racji wywiadu z tym artystą ktoś ma swoje własne pytania? Chętnie dodam je do kompletu...
Na razie cisza w tym temacie...



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#97590

Post autor: Geronimo »

Tak Marcinie, jest to spore zaskoczenie.Tym bardziej,że sam w zeszłym roku namawiałem mailowo Steve'a do kolaboracji z Dirkiem ( ale też z Robertem Richem czy Alio Die). Wówczas odpowiedział mi ,że jego nagrania z Vidną Obmaną ( dla niewtajemnicznonych był to do niedawna pseudonim artystyczny Dirka ) miały swój czas i ten czas po prostu się wypełnił.Tak pisał do mnie jeszcze w zeszłym roku.

Jestem również ciekaw tej muzyki. Podsyca tę ciekawość fakt,że Dirk po rozstaniu z wizerunkiem utalentowanego ambientowca zaszedł w ślepy zaułek podejmując się wyjątkowo nudnego-poza nielicznymi wyjątkami - właściwie wyłącznie gitarowego grania.Album ze Steve Roachem może pokazać Dirkowi,że rezygnacja z muzycznego świata Vidny Obmany była błędem.A może po prostu muzyk ten znajdzie jakieś inne dobre wyjście dla swojej moim zdaniem obecnie niezbyt ciekawej sytuacjii.

[ Dodano: 2012-04-23, 23:54 ]
na jesieni możemy się spodziewać realizowanej obecnie z tą charakterystyczną dla Steve'a pieczołowitością kolejnej epickiej, mistycznej ( Mystic -takiego określenia użył Steve-Mystic Void) opowieści w postaci dużego -jak sugeruje artysta-albumu.

Ale to tylko część publikacji nad jakimi pracuje obecnie Steve.Steve obrał już dawno metodę -mało koncertów,ale dużo ciekawej i nowej muzyki dla słuchaczy.Jest w tym konsekwentny.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 23:11 przez Geronimo, łącznie zmieniany 9 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

DiKey
Zweryfikowany
Beton
Posty: 965
Rejestracja: 31 mar 2004, 8:26
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Damian Koczkodon
Lokalizacja: Prosto z chmur
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: Zazwyczaj słucham samego siebie, bo lubię :)
Zawód: Nie sprawię ci zawodu :)
Zainteresowania: Wszystko co warte mojego czasu, nie interesuje mnie jednak życie sąsiadów :)
Płeć:
Wiek: 59
Kontakt:
Status: Offline

#97593

Post autor: DiKey »

snowyear pisze:
Geronimo pisze:.Jedną z szykowanych przez mistrza niespodzianek jest album nagrany w kolaboracji z Dirkiem Serriesem. Ponoć jest to muzyka bardzo piękna, wyciszona i głęboka.
Świetna wiadomość, Jacku (i spore zaskoczenie). Czekam zatem niecierpliwie...

[ Dodano: 2012-04-23, 21:08 ]
DiKey pisze:Można je zadać też samemu Roachowi, w końcu mamy z Geronimo skompletowane pytania do Roacha, dodamy i te.. Może z racji wywiadu z tym artystą ktoś ma swoje własne pytania? Chętnie dodam je do kompletu...
Na razie cisza w tym temacie...
Jeżeli chodzi o wywiad to pytania wysłane, ale odpowiedzi na razie brak... Niedługo wyślę maila z delikatnym zapytaniem czy jest w ogóle ochota Steve'a na odpowiedzi... Nie lubię się nikomu na siłę narzucać. Już miałem kilka takich przypadków, przyczyny mogą być różne, więc nie snuję teorii spiskowych na ten temat.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Rumburak
Beton
Posty: 802
Rejestracja: 17 maja 2005, 10:07
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Czarownik :]
Zainteresowania: Muzyka, stare analogowe syntezatory, grafika, malarstwo, filozofia, sadownictwo ;)
Status: Offline

#99273

Post autor: Rumburak »

Myślę, że mówiąc o Roach'u nie można nie wspomnieć o jego początkach, kiedy to w 1979, wspólnie z Dougiem Lynnerem i Bryce'm Robbley'em, pod szyldem "Moebius" wydał album pod tym samym tytułem. Był to dosyć nieskomplikowany, acz przyjemny moim zdaniem synth-pop.

www.youtube.com/watch?v=gwC_CoglKbU

Obrazek



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#99274

Post autor: Geronimo »

przyjemne :beach:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#100038

Post autor: Geronimo »

Steve poinformował o swoich nowych wydawnictwach.Pierwszym jest album szykowany od już ponad roku (pierwsze zapowiedzi wydania jesienią 2011 ) nagrany wspólnie z Byronem Metcalfem o tytule "Tales from the Ultra Tribe".Ponad rok pracy nad tą muzyką gwarantuje,myślę wspaniałą przygodę podczas słuchania.
Drugim krążkiem zapowiedzianym przez Steve'a jest solowy projekt pt. "Soul Tones".Jest to zarazem pierwsza część tryptyku.Druga część ukaże się wiosną nakładem wytwórni Projekt ,a trzecia latem.

Oba krążki już od niedzieli można zamawiać w przedsprzedaży przez sklepik S.Roacha.Płyty będą rozsyłane jeszcze przed premierą , tak, aby każdy mógł się cieszyć z tej muzyki w dniu, w którym albumy te ujrzą światło dzienne.

Zapowiada się nowa wspaniała przygoda z muzyką z Arizony.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#101794

Post autor: Geronimo »

16.02.13 - 58. urodziny Steve'a Roacha.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
DeLong
Habitué
Posty: 1175
Rejestracja: 01 paź 2006, 9:23
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Dokąd?
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#101833

Post autor: DeLong »

Geronimo pisze:16.02.13 - 58. urodziny Steve'a Roacha.

I na urodziny Steve postanowił zrobić swoim fanom prezent - Steve Roach - Today


No hay caminos, hay que caminar...

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

suncover
Stary wyga
Posty: 240
Rejestracja: 30 sty 2009, 17:15
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polska
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: fotografik
Zainteresowania: fotografia, el-muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#101850

Post autor: suncover »

DeLong pisze:
Geronimo pisze:16.02.13 - 58. urodziny Steve'a Roacha.

I na urodziny Steve postanowił zrobić swoim fanom prezent - Steve Roach - Today
Faktycznie prezent, choć fanem nie jestem a tylko S.Roacha krytykuję. Obiektywnie mówiąc jestem bardzo zaskoczony tym co usłyszałem i nawet mi się podoba, chętnie posłuchałbym więcej jego MUZYKI a nie szumów.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Sunset
Zweryfikowany
Niedoświadczony
Posty: 29
Rejestracja: 14 mar 2013, 20:15
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polska
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Status: Offline

#102288

Post autor: Sunset »

W tym roku ma ukazać się jego nowy album, zatytułowany "Future Flows":
The evolving, inexplicable nature of Steve Roach’s musical soundworld is fully realized on this meditative electronic/ambient release. This 70-minute album is immersive, capativating and calming; the tracks stimulate a sense of emotional resonance with a radiant, organic quality. The sheets of sound and interconnected forms create a delicate, elegant balance point which stands within a constant state of flow, from the future, in all directions.
http://www.steveroach.com/news/



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#102322

Post autor: Geronimo »

Sunset pisze:W tym roku ma ukazać się jego nowy album, zatytułowany "Future Flows":
The evolving, inexplicable nature of Steve Roach’s musical soundworld is fully realized on this meditative electronic/ambient release. This 70-minute album is immersive, capativating and calming; the tracks stimulate a sense of emotional resonance with a radiant, organic quality. The sheets of sound and interconnected forms create a delicate, elegant balance point which stands within a constant state of flow, from the future, in all directions.
http://www.steveroach.com/news/
spokojnie Sunset.Może rzadko się informujemy,ale trzymamy rękę na pulsie.Steve Roach w jednym roku wydaje co najmniej kilka albumów.Także w tym roku ukaże się większa ich liczba niż 1 czy 2.Zdarza się to doprawdy w Arizonie tak często,że dla nas to już normalka.Tak,tak,"który to już album ?" chciałoby się zawołać.

[ Dodano: 2013-03-21, 21:20 ]
Od siebie dodam,że na początku stycznia Steve poinformował mnie o zakończeniu prac nad albumem nagrywanym wspólnie z Davidem Kelly.Tytuł tego albumu-"Long Nights"-przewinął się już raz przez newslettera z Arizony i potem wieści się urwały.Nie wiadomo na razie kiedy Steve zamierza wydać ten krążek.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2013, 20:04 przez Geronimo, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#103336

Post autor: Geronimo »

We wtorek 7 maja o godzinie 13.00 czasu miejscowego ( strefa zachodniego wybrzeża USA ) w necie na stronach radia SomaFM koncert Steve'a. Mam pytanie: czy ktoś z Was będzie nagrywał ?A jeśli nie, to czy ktoś mógłby nagrać bezstratnie na moją prośbę?

U nas to będzie chyba 21.00...



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#103354

Post autor: Geronimo »

Koncert będzie dostępny na stronach radia SomaFM we wtorek 7 maja.Początek koncertu - godzina 22.00 .

Jest też transmisja koncertu na Ambiconie , jutro 5 maja.Początek- godzina 0.45 . ( livestream.com )

Dla zainteresowanych: na tym samym Ambiconie gra Robert Rich. Początek dziś , w sobotę ,godzina 0.45 ( livestream.com )
Ostatnio zmieniony 04 maja 2013, 21:55 przez Geronimo, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat