Nowi członkowie forumPozdrawiam wszystkich i witam

Właśnie zarejestrowałeś się na forum? Opowiedz nam o sobie...

Moderator: fantomasz

Regulamin forum
:hi:
W tym miejscu nowi użytkownicy Forum mogą się przywitać i przedstawić pozostałym użytkownikom. Raczej nie prowadzimy tutaj zbyt żywiołowych dyskusji...

Autor tematu
De eM
Małomówny
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2018, 23:58
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko: Dariusz Mazurowski
Lokalizacja: Gdańsk
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy: całe mnóstwo...
Zawód: Kompozytor
Zainteresowania: muzyka, film, literatura, malarstwo, grafika, fotografia, sztuka współczesna, historia, marynistyka, modelarstwo, sporty walki, astronomia i wiele innych
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

Pozdrawiam wszystkich i witam

#114842

Post autor: De eM »

Witam serdecznie wszystkich, po długich namysłach postanowiłem zarejestrować się na tym forum. Które nb. znam od dawna, ale nie byłem też pewny czy z moją muzyką, a jestem kompozytorem, pasuję do Waszego grona. Mam nadzieję, że jednak tak i że mnie zaakceptujecie. Pozwólcie zatem, że się przedstawię. Nazywam się Dariusz Mazurowski i od wielu lat zajmuję się muzyką elektroakustyczną, mając w dorobku wiele utworów, płyt, czy koncertów w różnych miejscach świata. Zainteresowanych odsyłam na moją stronę www: http://deemstudio.com/, gdzie można znaleźć więcej informacji. Być może część z Was kojarzy mnie także z publikowanych od lat tekstów na łamach „Estrady i Studia”, czy też innych pism. Działam również aktywnie w Polskim Stowarzyszeniu Muzyki Elektroakustycznej PSeME, a w swoim rodzinnym Gdańsku produkuję cykl koncertowy. Tych aktywności jest zresztą znacznie więcej, ale przecież nie o ich wyliczanie chodzi. Cóż to takiego, ta muzyka elektroakustyczna? Pewnie doskonale o tym wiecie, ale tak na wszelki wypadek wspomnę tylko, że to po prostu nurt współczesnej muzyki poważnej, realizowanej za pomocą środków elektronicznych – w sumie więc to po prostu muzyka elektroniczna, ale dla pewnego odróżnienia używamy nieco innego terminu. To forum, jak zdążyłem zauważyć, dedykowane jest raczej nieco innej muzyce, ale i taka jest mi bardzo bliska. Moja pierwsza wielka fascynacja muzyczna to przecież Tangerine Dream. Nie sposób wymienić wszystkich artystów, których twórczość cenię, lubię i których mam w swojej płytotece. Choć sam zajmuję się nieco innym gatunkiem, myślę, że mamy podobny gust muzyczny. Muzyka mego dzieciństwa i czasów szkolnych pozostała ze mną, choć dziś słucham jej rzadko, bo w ogóle rzadko słucham muzyki, niestety... To urok bycia kompozytorem, wciąż nie ma czasu, a po wielu godzinach w studiu zwykle nie ma się ochoty na słuchanie, wtedy ceni się ciszę. Wiele lat temu, jako bardzo młody i kompletnie niedoświadczony adept elektroniki, wpadałem do Warszawy na spotkania w Ośrodku Kultury Ochoty, prowadzone przez Artura Lasonia. Jakieś moje okropne, pierwsze próby dźwiękowe były tam nawet prezentowane. I pewnie są na tym forum osoby, z którymi się wówczas poznałem, pamiętam np. Konrada Kucza, oczywiście Artura (czy ktoś wie, co się z nim teraz dzieje, straciłem lata temu kontakt). Poznałem też Jerzego Kordowicza, na którego audycjach się przecież wychowywałem. Długo można wymieniać. Wtedy tworzenie muzyki, publikowanie jej na płytach i podróżowanie z koncertami było moim marzeniem, wydawało się, że tak odległym. Ale to marzenie się spełniło. I wciąż spełnia. Nie wypada chyba bym się na początku swojej obecności zbytnio rozpisywał, powoli więc kończę. Liczę na ciekawe kontakty, wymianę spostrzeżeń, odnalezienie dawnych znajomych i pozyskanie nowych. I nade wszystko interesującą dyskusję. Pozdrawiam wszystkich i życzę mnóstwa muzycznych wrażeń.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#114843

Post autor: Belmondo »

Prawdziwi pasjonaci zawsze mile widziani :handup:
Witamy :hi:


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

marqs
Zweryfikowany
Niedoświadczony
Posty: 32
Rejestracja: 22 sie 2011, 1:22
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko: Marek Kwiatkowski
Lokalizacja: Mogilno
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 47
Kontakt:
Status: Offline

#114869

Post autor: marqs »

Witaj Darku :)


https://el-stacja.pl | https://marekkwiatkowski.pl

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat