Tematy ogólneEl-Stacja

Rozmowy na temat bieżącej działalności portalu MIDIMania

Moderator: fantomasz

Awatar użytkownika

Autor tematu
MIDIMania
Stary wyga
Posty: 233
Rejestracja: 01 wrz 2006, 20:03
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Słubice
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: logistyk, muzyk, informatyk
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

El-Stacja

#45102

Post autor: MIDIMania »

El-Stacja jak widać chwilowo jest niedostępna. Spowodowane jest to przede wszystkim zmianą serwera, a także poprawianiem parametrów i stabilności transmisji. Radio wróci online w połowie lutego. Tym razem już w pełnym stereo i 96 lub 128 kbps :grin:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Nerious
Habitué
Posty: 1380
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:33
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#45108

Post autor: Nerious »

Jest na co czekac:)


https://nerious.bandcamp.com/

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

wojto
Stary wyga
Posty: 374
Rejestracja: 20 lip 2006, 18:12
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Maarnsbergen Holland
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka,muzyka,muz...
Status: Offline

#45135

Post autor: wojto »

MIDIMania pisze:Tym razem już w pełnym stereo i 96 lub 128 kbps
No i tego mi brakowalo :handup:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Jac
Habitué
Posty: 1494
Rejestracja: 04 lip 2006, 11:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polska
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: bardziej humanista niż ekonomista
Zainteresowania: Muzyka była dla mnie źródłem energii. Teraz najważniejszy jest Bóg, dobro, poszukiwanie prawdy...
Status: Offline

#45207

Post autor: Jac »

O tuż to ! Lepsza jakość to podstawa, nie będzie amatorszczyzny, od której wszystko się jak zwykle zaczyna :handup: Posłuchamy, posłuchamy :cool: :beach: :listen:


Prawda jest tylko jedna. Kłamstw są miliony.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

degorski Jaroslaw
Habitué
Posty: 1275
Rejestracja: 30 sty 2005, 22:53
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: mam to wiedzieć
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: i to nie jeden
Zainteresowania: no nie wiem.....
Kontakt:
Status: Offline

#45220

Post autor: degorski Jaroslaw »

I bardzo dobrze, to jest właśnie to o czym mówiłem od kilku lat: Polska elektronika w sieci, nadawana systematycznie, bez oglądania sie na Polskie Radio 3.
Jeszcze tylko mi się marzy żeby ci prawdziwi fani raczyli sie wybierać na imprezy elektroniczne i chcieli słuchać tej muzyki, a muzycy uczestniczyć w takich spotkaniach i konsolidować sie razem i moze sytuacja wróciła by do jakiejeś normy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Regulus
Habitué
Posty: 2368
Rejestracja: 19 kwie 2005, 10:09
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Różni polscy, nie wymienię, by nie było, że się podlizuję :p
po za nimi, ...
Vangelis, Tangerine Dream,
Zawód:
Zainteresowania: muzyka EL. fotografia, astronomia
Status: Offline

#45246

Post autor: Regulus »

No wreszcie, bo ta monofonia strasznie zrażała. Tak nawiasem mówiąc, ciekaw jestem ile osób słuchało tej stacji, jednocześnie najwięcej. Inną sprawą jest to że podejrzewam, sporo czasu minie zanim muzyczne stacje internetowe będą wstanie zastąpić tradycyjne radio. Chodi mi tu o łatwość dostępu do audycji. No, ale to taka dygresja offtopicowa.
Jestem ciekaw jak się stacja rozwinie, czy przybierze kształt prawdziwej rozgłośni z redaktorami, audycjami autorskimi, czy też zostanie kolejnym odtwarzaczem on-line?


R.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2007, 21:23 przez Regulus, łącznie zmieniany 1 raz.


Grozi mi aleksytymia

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#45254

Post autor: Belmondo »

Rubycon pisze:Inną sprawą jest to że podejrzewam, sporo czasu minie zanim muzyczne stacje internetowe będą wstanie zastąpić tradycyjne radio. Chodi mi tu o łatwość dostępu do audycji. No, ale to taka dygresja offtopicowa.
Przeciez dostepnosc radia internetowego dzis jest za kliknieciem myszki. Jakim cudem moze byc jeszcze latwiej ? Nie problem jest w dostepnosci, tylko w ciekawosci audycji, ktorych umowmy sie- nie ma. W wielu radiach leci sama muzyka, audycji na lekarstwo, a przeciez tradycyjne radio- to wlasnie audycje obok muzyki. Latwo jest puscic skladanke z winampa, juz troche trudniej wymyslec audycje i ja poprowadzic. I to tu jest problem, nie gdzie indziej.

Pozdr
Ostatnio zmieniony 08 lut 2007, 21:56 przez Belmondo, łącznie zmieniany 1 raz.


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

degorski Jaroslaw
Habitué
Posty: 1275
Rejestracja: 30 sty 2005, 22:53
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: mam to wiedzieć
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: i to nie jeden
Zainteresowania: no nie wiem.....
Kontakt:
Status: Offline

#45263

Post autor: degorski Jaroslaw »

Nieprawda, nie zgodzę sie z Tobą Belmondo. Taka audycja, w której jest stale emitowana polska muzyka to jest krok we właściwym kierunku i mi nie przeszkadza że nie ma w niej prezentera, na cholerę on?
Dla mnie ważne jest że klikając na odpowiedni link jestem na bieżąco z dokonaniami różnych polskich muzyków i słuchajac takiego radia mogę spokojnie robić swoje, a nie ganiać po internecie i szukać co róż to na innej stronce audio nowości z sieci.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#45267

Post autor: Belmondo »

degorski Jaroslaw pisze:Nieprawda, nie zgodzę sie z Tobą Belmondo. Taka audycja, w której jest stale emitowana polska muzyka to jest krok we właściwym kierunku i mi nie przeszkadza że nie ma w niej prezentera, na cholerę on?
Ja nie twierdze, ze to zly kierunek. Ale istnienie prezentera bylo by chocby po to zeby wiedziec czyja muzyka leci, kim jest muzyk, co porabia, na czym gra itp czyli cala otoczka. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie zawsze inetersowaly okolomuzczne sprawy rowniez. Lubie miec obraz calosci. A tak to leca w kolko kawalki i nic o nich nie wiadomo. Wywiady tez bywaja budujace. Wszystko to jest forma promocji. Oczywiscie nie mozna przegiac tez w druga strone. Wystarczylo by kilka slow, zeby tylko radio nie bylo takie bezosobowe- czyli puszczony automat i tyle. Tego pelno juz w necie.

Pozdr
Ostatnio zmieniony 08 lut 2007, 22:55 przez Belmondo, łącznie zmieniany 1 raz.


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

TRAUTMANN
Beton
Posty: 853
Rejestracja: 14 gru 2006, 21:54
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#45271

Post autor: TRAUTMANN »

Belmondo pisze:degorski Jaroslaw napisał/a:
Nieprawda, nie zgodzę sie z Tobą Belmondo. Taka audycja, w której jest stale emitowana polska muzyka to jest krok we właściwym kierunku i mi nie przeszkadza że nie ma w niej prezentera, na cholerę on?



Ja nie twierdze, ze to zly kierunek. Ale istnienie prezentera bylo by chocby po to zeby wiedziec czyja muzyka leci, kim jest muzyk, co porabia, na czym gra itp czyli cala otoczka. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie zawsze inetersowaly okolomuzczne sprawy rowniez. Lubie miec obraz calosci. A tak to leca w kolko kawalki i nic o nich nie wiadomo. Wywiady tez bywaja budujace. Wszystko to jest forma promocji. Oczywiscie nie mozna przegiac tez w druga strone.

Pozdr
Zgadzam sie z powyzszym.Takie informacje jeszcze bardziej ubarwiłyby to radio. Wtedy nie trzebaby skakać po internecie a wszysko ,, dostarczone ,, mielibyśmy w jednej paczce przez prezentera. Jerzy Kordowicz może być przykładem jak to zgrabnie i przy tym interesująco przekazać .Zawsze marzyłem o takim radiu.Byłoby to naprawdę coś ... :handup:


- Leszek -

,, Za 20 lat będziesz bardziej żałować tego czego nie zrobiłeś ,niż cieszyć z tego co ci się udało osiągnąć ,, - Mark Twain

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Regulus
Habitué
Posty: 2368
Rejestracja: 19 kwie 2005, 10:09
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Różni polscy, nie wymienię, by nie było, że się podlizuję :p
po za nimi, ...
Vangelis, Tangerine Dream,
Zawód:
Zainteresowania: muzyka EL. fotografia, astronomia
Status: Offline

#45282

Post autor: Regulus »

Belmondo pisze:
degorski Jaroslaw pisze:Nieprawda, nie zgodzę sie z Tobą Belmondo. Taka audycja, w której jest stale emitowana polska muzyka to jest krok we właściwym kierunku i mi nie przeszkadza że nie ma w niej prezentera, na cholerę on?
Ja nie twierdze, ze to zly kierunek. Ale istnienie prezentera bylo by chocby po to zeby wiedziec czyja muzyka leci, kim jest muzyk, co porabia, na czym gra itp czyli cala otoczka. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie zawsze inetersowaly okolomuzczne sprawy rowniez. Lubie miec obraz calosci. A tak to leca w kolko kawalki i nic o nich nie wiadomo. Wywiady tez bywaja budujace. Wszystko to jest forma promocji. Oczywiscie nie mozna przegiac tez w druga strone. Wystarczylo by kilka slow, zeby tylko radio nie bylo takie bezosobowe- czyli puszczony automat i tyle. Tego pelno juz w necie.

Pozdr
Dla odmiany,

Ja się dla odmiany, po części zgodzę z Wami oboma :) ale tylko po części :)
Dla mnie jako słuchacza istotne jest w jaki sposób muzyka jest podana, no i na pewno, nie może to być "samograj z winampa", Mam odtwarzacz CD i setki płyt, jak chcę sobie posłuchać muzyki to wolę włączyć ja na sprzęcie Hi-Fi, niż słuchać z głośniczków komputerowych. Radio to dla mnie przede wszystkim źródło informacji, owszem można powiedzieć ze samo odtworzenie z winampa kawałka i podanie jego autora to jest tam jakaś informacja, ale jakże niepełna. Ja chciałbym słuchając radia dowiedzieć się czegoś o tym autorze.

Co do tej łatwości o której pisze Belmondo, no nie byłbym tak pewny Na razie znacznie mniej ludzi ma internet, niż zwykłe odbiorniki radiowe, poza tym prościej jest włączyć zwykłe radio i słuchać niż uruchamiać komputer, rozwijać zakładki z ulubionymi..... Po prostu nie raz wolę zwyczajnie włączyć zwykłe radio jednym ruchem i walnąć się kanapie, niż uruchamiać całą tę machnierię, często potem siadam do tego kompa a on mi czas kradnie :)... ale wiadomo Internet to medium o coraz większej sile rażenia być może, jak rozgłośnie internetowe się bardziej rozwiną albo inaczej, ktoś zauważy tę możliwość, to powstaną urządzenia na kształt tradycyjnego radia z wyszukiwarkami stacji, to byłby ideał. Internet bezprzewodowy staje się w końcu powszechny.


R.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2007, 23:29 przez Regulus, łącznie zmieniany 1 raz.


Grozi mi aleksytymia

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

degorski Jaroslaw
Habitué
Posty: 1275
Rejestracja: 30 sty 2005, 22:53
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: mam to wiedzieć
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: i to nie jeden
Zainteresowania: no nie wiem.....
Kontakt:
Status: Offline

#45284

Post autor: degorski Jaroslaw »

Zapytajcie samego Pawla ile czasu musial by poswiecic takiemu radiu?
Ja tez wole jak jest żywy spiker, ale wiem ile to kosztuje pracy bo sam prowadzilem takie radio, ciesze sie że jest cokolwiek.

No fakt komputer zabiera za duzo czasi i jego uruchamianie tez....



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Regulus
Habitué
Posty: 2368
Rejestracja: 19 kwie 2005, 10:09
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poznań
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Różni polscy, nie wymienię, by nie było, że się podlizuję :p
po za nimi, ...
Vangelis, Tangerine Dream,
Zawód:
Zainteresowania: muzyka EL. fotografia, astronomia
Status: Offline

#45287

Post autor: Regulus »

Na stronie radia jest zaproszenie do współpracy, wiadomo, że jeden człowiek tego nie uciągnie, i tu mamy dobrodziejstwo internetu :) nie trzeba jechać do studia, by po prowadzić audycję :)


R.


Grozi mi aleksytymia

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
MIDIMania
Stary wyga
Posty: 233
Rejestracja: 01 wrz 2006, 20:03
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Słubice
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: logistyk, muzyk, informatyk
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#45356

Post autor: MIDIMania »

Odpowiem krótko i myślę, że wyczerpująco. Pomysł z radiem powstał spontanicznie, w trakcie przeglądania przeze mnie i dyskusji w jednym z wątków tego forum. Jako, że od razu zwykłem wcielać w życie pomysły szalone i niedorzeczne (hehe), pomysł ten szybko zaczął nabierać realnych kształtów. Póki co były tylko testy w nędznej jakości 48 kbps mono. No i był jedynie "autopilot" - czyli losowo odtwarzana tracklista. Co oznacza start oficjalny? Ano to, że radio ruszy z bitrate nie niższym niż 96 kbps w stereo - to po pierwsze. Po drugie - radio będzie reklamowane w mediach - ale szczegóły wolę na razie przemilczeć. Po trzecie - czy ja mówiłem, że nie będzie audycji na żywo? Będą i na początku będę prowadził je sam. Jednakże sam nie potrafię prowadzić więcej niż 2 godziny programu tygodniowo - planuję jedną taką audycję, raz w tygodniu. Jak pisałem już (a może nie), mam za sobą pewne doświadczenia "prezentera radiowego" (tudzież dość "radiowy głos"), co mi nieco powinno życie ułatwić, a słuchaczy nie odstraszyć. Ale jest niemożliwością, abym produkował się samodzielnie i wypełniał całą, tygodniową ramówkę. Oprócz tego, że staram się promować muzykę elektroniczną, prowadzę twór, zlokalizowany pod adresem www.midimania.pl. Prowadzę także KILKANAŚCIE innych serwisów internetowych, staram się tworzyć el-muzykę, gram amatorsko crossover jazz (z grupą wariatów podobnych do mnie), tworzę gry na telefony komórkowe, prowadzę własną działalność gospodarczą związaną z ogólnie mówiąc - mediami i internetem, piszę SF której nikt nie chce wydawać (ale mimo tego piszę hehe), uczestniczę w quasi-naukowym projekcie, którego celem jest projektowanie, modelowanie i badanie zachowań "sztucznych organizmów" (coś nieco zbliżonego do Framesticks), a na codzień pracuję jeszcze jako spedytor / informatyk (tak, 2 etaty) w pewnej firmie logistycznej. Moja doba ma jak u każdego osobnika ludzkiego gatunku jedynie 24 godziny, staram się więc optymalnie gospodarować czasem - a przecież jest jeszcze życie rodzinne, towarzyskie... Żona patrzy już na mnie od dawna jak na wariata, ale jest wprost niesamowicie wyrozumiała (na szczęście). Reasumując - mój czas jest cholernie ograniczony i pomimo, że staram się ograniczyć sen do niezbędnego minimum, nie mam ponadludzkich zdolności, więc El-Stacja będzie taka, na ile mi starczy czasu na prowadzenie tego projektu. Inna sprawa - stereaming w dobrej jakości kosztuję, rocznie będzie to ok. 1000 zł; nie jest to dla mnie kwota zawrotna (chociaż znacząca) i będę to finansował tak długo, jak długo będzie to miało sens. Jeśli znajdzie się jeszcze ktoś, kto dołoży do tego swoją cegiełkę (nie mówię o finansach), to cała rzecz ma szanse powodzenia...
Ostatnio zmieniony 09 lut 2007, 19:26 przez MIDIMania, łącznie zmieniany 4 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#45362

Post autor: Belmondo »

[quote="MIDIMania"][/quote]

Tak trzymac :handup: .
Koniecznie w sprawie prowadzenia audycji skontaktuj sie z tym czlowiekiem:

http://forum.studio-nagran.pl/profile.p ... file&u=402

Pozdr


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
MIDIMania
Stary wyga
Posty: 233
Rejestracja: 01 wrz 2006, 20:03
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Słubice
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: logistyk, muzyk, informatyk
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#45364

Post autor: MIDIMania »

Belmondo pisze:
MIDIMania pisze:
Tak trzymac :handup: .
Koniecznie w sprawie prowadzenia audycji skontaktuj sie z tym czlowiekiem:

http://forum.studio-nagran.pl/profile.p ... file&u=402

Pozdr
el_vis'a to ja znam, ale ostatnimi czasy, chyba nie ma na nic... czasu



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

degorski Jaroslaw
Habitué
Posty: 1275
Rejestracja: 30 sty 2005, 22:53
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: mam to wiedzieć
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: i to nie jeden
Zainteresowania: no nie wiem.....
Kontakt:
Status: Offline

#45410

Post autor: degorski Jaroslaw »

W takim razie zachęcam Ciebie Pawle do przyjazdu na EW 2007, będziesz mógł ponagrywać wywiady z wieloma artystami i dostaniesz material z naszej imprezy.
Poza tym artyści zabiorą ze sobą swoje plyty, więc będzie dużo nowego materiału do radia. :smile:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
MIDIMania
Stary wyga
Posty: 233
Rejestracja: 01 wrz 2006, 20:03
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Słubice
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: logistyk, muzyk, informatyk
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#45464

Post autor: MIDIMania »

degorski Jaroslaw pisze:W takim razie zachęcam Ciebie Pawle do przyjazdu na EW 2007, będziesz mógł ponagrywać wywiady z wieloma artystami i dostaniesz material z naszej imprezy.
Poza tym artyści zabiorą ze sobą swoje plyty, więc będzie dużo nowego materiału do radia. :smile:
Mam zamiar się wybrać, aczkolwiek nie wiem jeszcze jak to wyjdzie... Jeśli pojadę (na 90%), z pewnością zabiorę dyktafon, aparat i kamerę - materiałów (mam nadzieję) zbiorę aż nadto :grin:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

degorski Jaroslaw
Habitué
Posty: 1275
Rejestracja: 30 sty 2005, 22:53
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: mam to wiedzieć
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: i to nie jeden
Zainteresowania: no nie wiem.....
Kontakt:
Status: Offline

#45468

Post autor: degorski Jaroslaw »

Zabierzesz kamerę? o to super, bo ja zabieram swoją i własnie zastanawiałem sie czy ktos nie mógłby zabrać drugiej, bo biorę również mikser obrazu i mam nadzieje podać to wszystko ( oraz aniamcje z laptopa) na mikser i przez projektor rzucic to na ekran kinowy domu kultury w trakcie koncertu.
Jeżeli Twoja kamera mogła by rejestrować koncert jako druga, to było by świetnie :-)
Sory za offtopic



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
MIDIMania
Stary wyga
Posty: 233
Rejestracja: 01 wrz 2006, 20:03
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Słubice
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: logistyk, muzyk, informatyk
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#45469

Post autor: MIDIMania »

degorski Jaroslaw pisze:Zabierzesz kamerę? o to super, bo ja zabieram swoją i własnie zastanawiałem sie czy ktos nie mógłby zabrać drugiej, bo biorę również mikser obrazu i mam nadzieje podać to wszystko ( oraz aniamcje z laptopa) na mikser i przez projektor rzucic to na ekran kinowy domu kultury w trakcie koncertu.
Jeżeli Twoja kamera mogła by rejestrować koncert jako druga, to było by świetnie :-)
Sory za offtopic
Tylko wiesz... Ja mam Canona G30Hi - to jest Hi8 - żaden super sprzęt... Chociaż wolę ją od cyfrówek wielkości paczki papierosów :rofl: Może do tego czasu uda mi się nakłonić znajomego, żeby sprzedał mi (tanio hehehe) swojego archaicznego, ale cudownego Panasonica MV-M9500 (svhs) którego i tak od lat nie używa.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat