OprogramowanieSamplitude + klawiatura M-Key : problem z vst

Sekwencery, edytory, konwertery, plug-iny

Moderator: fantomasz

Awatar użytkownika

Autor tematu
Vix
Twardziel
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Samplitude + klawiatura M-Key : problem z vst

Post #70785 autor: Vix » 09 lis 2008, 15:33

Witam,

słuchajcie, mam pytanie:
mam klawiaturę CME M-Key i chciałbym ją podłączyć pod jakiegoś hosta vst tak, by móc nacisnąć klawisz klawiatury i słyszeć w programie dźwięk :) I ogólnie wszędzie wszystko działa, do momentu aż nie spróbuję tego w programie Samplitude 8.3 SE.

Nie działa, nie mam możliwości nagrywania ani odsłuchu i nie wiem o co chodzi. Tak jakby ten program nie umiał rozpoznać tego urządzenia.

Szukałem po necie jakichś rozwiązań ale znalazłem niewiele, jeśli w ogóle coś. Polecano zwykle zainstalować sterownik ASIO. No to tak zrobiłem i nadal nic, tyle że mam teraz w Samplitude do wyboru dwa urządzenia... ale żadne nie działa.

No nie wiem, może ja się nie znam, może coś źle robię...

Na sterowniku ASIO jest możliwość nagrywania, zwykłe MIDI, ale bez odsłuchu anie przy nagrywaniu, ani potem. Zwyczajnie nie słyszę instrumentów VST...

Ktoś by może miał jakiś pomysł? Bo ja wymiękam.. ;)

Pozdrawiam

ps. nie mam jakiejś bajeranckiej karty dźwiękowej, ale na prostych hostach typu np. ten klawiatura działa, wszystko gra elegancko więc to raczej z programem jest coś nei tak.. no chyba że się mylę..
There are words that should never drift in the air - Öszibarack
Można tak powiedzieć,ale po co tak mówić - S. Tym

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

TEST

Wróć do „Oprogramowanie”