OprogramowanieIlya Efimov Acoustic Guitar Strum

Sekwencery, edytory, konwertery, plug-iny

Moderator: fantomasz


Autor tematu
krzysiek26
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 01 lut 2009, 11:10
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Przemyśl
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

Ilya Efimov Acoustic Guitar Strum

#104559

Post autor: krzysiek26 »

Witam. Pytanie do osób które pracują na tej gitarce do kontakta Ilya Efimov Acoustic Guitar Strum. Problem dotyczy PATERN MODE. Mianowicie, opisze na szybko w czym rzecz.

1. Ładuje gitarę.
2. wybieram rytm.
3. Ustawiam Nagrywanie.
4.Nagrywam.
5.Playback - tutaj powstaje problem. Dokładnie opóźnienie reakcji automatycznego akompaniamentu czyli np. Jeżeli ma włączony patern mode i wcisnę jakieś akord, 4/4 przykładowo i rytmicznie zmienie na drugi akord to nie ma płynności nawet jeżeli gram z metronomem. To samo robi jak np ułożę w piano roll.

Daje play i wystukuje mi pierw 4/4 gdzie powinno już grać następnie zaczyna i od razu wchodzi następny akord. W czym jest problem że tak opóźnia ? jak to ustawić ?


Dodam jeszcze że nie jest to raczej spowodowane błędną konfiguracją sprzętową ani też klawiaturą midi. Próbowałem na wielu programach przez zapięty NI Kontakt jako VST jak również na samodzielnie działającym kontakcie. Gitara gra czystko nie tnie się ale spowalnia jakby miała złe ustawienia. Jeżeli ktoś używa tej gitarki. Proszę o jakieś into w tej sprawie. Pozdrawiam


waflo12

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta