CES Vol. VIVolume VI Klaus*trophobia

Klaus*trophobia

Moderatorzy: fantomasz, yeske

Awatar użytkownika

Jamick
Habitué
Posty: 1279
Rejestracja: 26 sty 2007, 14:44
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: ją dostaną
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#99291

Post autor: Jamick »

Ostatni post z poprzedniej strony:

W sumie miałem napisać elaborat, ale ograniczę się do kilku słów..
Właściwie napisał to już suncover "...po pierwszym przesłuchaniu nie chce się do tego ponownie wracać...." chciaż nie mogę tego napisać o całym CES VI
Wszystko jest ok, rozumiem że jest różnorodne, że są amatorzy, itd itd.... ale niektóre utwory wyglądają jak nerwowa improwizacja po kilku muchomorach na dopiero co zainstalovanym VSTi.
U niektórych utworów brak podjęcia tematu, czy nawet tytuł który nie nawiązuje do treści dźwięków, to tylko drobne minusy.
(Ja polecam aby każdy autor od nowej edycji CES napsiał jeszcze dodatkowo : "co autor miał na myśli” )

Czy wy ludzie nie przesłuchacie potem tego co nagracie? Ok, każdy ma swój styl itd, nie trzymam się mainstreamu, eksperymentuję... ale czasem naprawdę wygląda to jakby utwory wyszły spod ręki przygłuchego kowala który zdecydował że zostanie muzykiem a nie ma kompletnie pojęcia o muzyce. Nerwowe połączenia kilku różnych niespójnych grup dźwięków w jedną całość przypomina wytwór Dr. Frankensteina a nie coś co ma potem człowiek słuchać. Podejżewam że każdy terrorysta by pokazał gdzie jest ich baza po przesłuchaniu ze 3 x co niektórych utworów.

Na szczęście jest parę utworów które pozwalają na powrót do tej edycji CES, a i istnieje przycisk „Następny”. :oops:
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2012, 12:28 przez Jamick, łącznie zmieniany 1 raz.


Czymże są chmury
Jeśli nie wytłumaczeniem nieba?
Czymże jest życie
Jeśli nie ucieczką przed śmiercią?

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
fantomasz
Zweryfikowany
Habitué
Posty: 8148
Rejestracja: 02 kwie 2004, 15:14
Status konta: √ OK
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Uniejów
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: Kraftwerk, Laibach, 2+1, ABBA
Zawód: historyk, kraftolog
Zainteresowania: Kraftwerk! Także nuda i lektura wszystkiego co sprzed oczu nie ucieka
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#99328

Post autor: fantomasz »

suncover pisze:Zamiast wprowadzić aneks do regulaminu, selekcję utworów itp. aby podnieść jakość muzyki „konsekwentnie realizują to co zamierzali.” Narzuca mi się tu analogia z EURO 2012 i postępowaniem pana Franciszka Smudy. Brak reakcji na sytuację i zachowawcza, defensywna taktyka skończyła się klapą.
Zmiana istoty projektu, sugerowana przez Ciebie, byłaby w rzeczywistości jego końcem. Nie zmienimy zasad projektu.


Kraftolog f.
--
Ostatnio z propozycją współpracy zwrócił się do nas sam Michael Jackson. Oczywiście odmówiliśmy (Kraftwerk, 1985).

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat