SprzętKomputery Atari jako sekwencery MIDI

Rozmowy na temat syntezatorów, modułów etc.

Moderator: fantomasz


Autor tematu
Dj G.T.Sound
Małomówny
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Świdnica
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Nu-Jazz/French Funk/Hip Hop
Status: Offline

Komputery Atari jako sekwencery MIDI

#74963

Post autor: Dj G.T.Sound »

Witam!

Troche poczytałem sobie o tych komputerach i chciałbym sobie jednego z nich kupić. Nasuwa się pytanie który? Jest tyle wersji ze nie wiem który byłby odpowiedni do moich zastosowan (byłoby to tak że linie MIDI wygrywałbym sobie na padach MPD a outy by sterowały 2 samplerami i syntezatorem)

A moje drugie pytanie odnosnie tych komputerów jest takie czy jedynym programem muzycznym jest cubase czy sa takze inne? (oraz czy mozna je skąś ściągnąć?)


Akai S950, Akai MPD24, Numark TT500, Vestax PMC 06 Pro A, Shure M44-7, Creative X-Fi Elite Pro oraz Logitech z3E

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

radek tymecki
Habitué
Posty: 2198
Rejestracja: 20 mar 2005, 13:05
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#74965

Post autor: radek tymecki »

Zainstaluj sobie cubase na PC. Zaoszczędzisz czas i miejsce


Serwis i naprawy starych sprzętów analogowych radek.tymecki@op.pl

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
Dj G.T.Sound
Małomówny
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Świdnica
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Nu-Jazz/French Funk/Hip Hop
Status: Offline

#74968

Post autor: Dj G.T.Sound »

Powiedzmy że już niechce używac PC-ta do robienia muzykia a ograniczyc jego zastosowanie do zgrania całego materiału oraz jego publikacji w necie Poprostu chce wszystko robić na sprzęcie ;) A miejsce mam więc o to się nie martwie...

Szukając dalej po necie chyba się zdecyduję na atari 1040 st. A cubase'a znalazłem do ściągnięcia :)

Oto link może się komuś przyda:

http://tamw.atari-users.net/cubase.htm

Mam jeszcze jedno pytanie czy komputer ten bedzie odbierał komunikaty CC z MPD?
Ostatnio zmieniony 13 mar 2009, 0:51 przez Dj G.T.Sound, łącznie zmieniany 1 raz.


Akai S950, Akai MPD24, Numark TT500, Vestax PMC 06 Pro A, Shure M44-7, Creative X-Fi Elite Pro oraz Logitech z3E

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

radek tymecki
Habitué
Posty: 2198
Rejestracja: 20 mar 2005, 13:05
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#74975

Post autor: radek tymecki »

Skoro miks robisz dodatkowo na kompie to czemu nie użyjesz tego samego :P
Wolne atari, dyskietki, szmery i bajery :P A ja wszystko klecę na lapie, zarówno miks jak i pracę z klawiszami ;)

Łatwiej i poręczniej ;)

Ale jak kto lubi :P


Serwis i naprawy starych sprzętów analogowych radek.tymecki@op.pl

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
Dj G.T.Sound
Małomówny
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Świdnica
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Nu-Jazz/French Funk/Hip Hop
Status: Offline

#74977

Post autor: Dj G.T.Sound »

Miks chce juz robić na sprzęcie (taśma, sprzętowy pogłos itp.) wpuszczajac materiał finalnie zgrany na taśme do PC. A co do pracy z dyskietkami i wolnym sprzętem to się do tego przyzwyczajam od kiedy mam s950 :)


Akai S950, Akai MPD24, Numark TT500, Vestax PMC 06 Pro A, Shure M44-7, Creative X-Fi Elite Pro oraz Logitech z3E

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Krizz
Stary wyga
Posty: 343
Rejestracja: 31 paź 2007, 9:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Kowary
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Informatyk
Zainteresowania:
Status: Offline

#74981

Post autor: Krizz »

Ale nie rozumiem, po co Ci to atari?

Ja rozumiem, iż ograniczenia czynią mistrza, ale mam wrażenie, że nie jest to Twoją motywacją.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
Dj G.T.Sound
Małomówny
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Świdnica
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Nu-Jazz/French Funk/Hip Hop
Status: Offline

#74982

Post autor: Dj G.T.Sound »

Ale jakie ograniczenia? Poprostu chce mieć tani sekwencer MIDI. Chciałem Doepfera lub akai ASQ 10 kupić jednak sa one zbyt drogie na moja obecną kieszeń i poczytałem sobie troche o Atari jako alternatywa do sprzętowych sekwencerów i sie na nia zdecydowałem...


Akai S950, Akai MPD24, Numark TT500, Vestax PMC 06 Pro A, Shure M44-7, Creative X-Fi Elite Pro oraz Logitech z3E

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Krizz
Stary wyga
Posty: 343
Rejestracja: 31 paź 2007, 9:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Kowary
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Informatyk
Zainteresowania:
Status: Offline

#74984

Post autor: Krizz »

Chcesz tani? Reaper v0.99 jest darmowy i, jak mówią jego użytkownicy, z powodzeniem zastępuje Kubusia i inne drogie, współczesne DAWy.

Poza tym, Cubase dla Atari, mimo że ma swoje lata (łagodnie mówiąc), nie stał się abandonware, bo Steinberg wciąż istnieje. Na stronie, którą podałeś jest jedynie Cubase Lite, bo pełny Cubase dla atarynki jest wciąż komercyjnym softem (jakby śmieszne to nie było).

Ja rozumiem, że Cubase na Atari jest super stabilny, czego nie zawsze można powiedzieć o dzisiejszych DAWach, w szczególności obciązonych stosem wtyczek, ale posuwać się do takich rozwiązań w poszukiwaniu oszczędności to trochę dziwne, jeśli nie ekscentryczne. Po prostu nie tędy droga.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
Dj G.T.Sound
Małomówny
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Świdnica
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Nu-Jazz/French Funk/Hip Hop
Status: Offline

#74985

Post autor: Dj G.T.Sound »

Atari 1040 jest do tej pory używany w studiach muzycznych. Czemu nie tędy droga? Jak już napisałem nie chce pracować ani na PC ani na Macu :evil: Wszystkie darmpowe/płatne DAW-y na Mac OS'a, Win XP czy Viste nie wchodzą w gre bo komputer i tak nie bedzie uzywany do tego co chce robić. Atari bedzie mi służyc TYLKO I WYŁACZNIE jako sekwencer MIDI. Nie chce na nim nagrywac audio czy uruchamiac efektów/instrumentów. Bedzie to stacja która bedzie kontrolowała samplery oraz sprzętowe efekty. Zdania nie zmienie bo się uparłem i już :) A drogie to nie jest... Czy ktoś mi w końcu odp na pytanie czy ta atarynka obsługuje komunikaty CC??


Akai S950, Akai MPD24, Numark TT500, Vestax PMC 06 Pro A, Shure M44-7, Creative X-Fi Elite Pro oraz Logitech z3E

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Stefan
Habitué
Posty: 1750
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:23
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Katowice
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#74986

Post autor: Stefan »

No to się świetnie składa bo mam zakurzone atari - i to nie byle jakie MEGA STE, HDD 48MB ( :mrgreen: ), 4 MB RAM ( :rofl: ) ale w zupełności wystarcza do obsługi sekwencera MIDI (zaintalowane Cubase). Do tego programy edycyjne do kilku starych klawiszy, słynny Avalon do obróbki sampli (też stara szkoła). Nic się nie zawiesza, niczego nie trzeba upgrade'ować. NO I NIKT NIE SZPIEGUJE PRZEZ INTERNET BO GO NIE MA :lol:

Chętnie oddam ten sprzęt w dobre ręce, dorzucam monitor Atari SM144.
Całość ładnie się prezentuje, pliki z Cubase'a spokojnie sie czytają na PC-tach, MIDI file się spoko generują itp.

Jakby co to wymienię te graty na jakiś inny zabytek >>>>>>wtey priv
Pozdro


Biedni są nie ci, którzy mają mało, ale ci, którzy potrzebują wiele.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Krizz
Stary wyga
Posty: 343
Rejestracja: 31 paź 2007, 9:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Kowary
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Informatyk
Zainteresowania:
Status: Offline

#74987

Post autor: Krizz »

Dj G.T.Sound pisze:Atari 1040 jest do tej pory używany w studiach muzycznych.
Siła przywyczajenia, bo nie sądzę, by którekolwiek studio było skłonne zmienić np. Nuendo na AtariST+Cubase. Na takim sprzęcie pracują już jedynie ci, którzy od zawsze na tym pracowali i bardzo dobrze się w tym środowisku czują, a takżenie czują potrzeby zmian.
Dj G.T.Sound pisze:Czemu nie tędy droga? Jak już napisałem nie chce pracować ani na PC ani na Macu :evil: Wszystkie darmpowe/płatne DAW-y na Mac OS'a, Win XP czy Viste nie wchodzą w gre bo komputer i tak nie bedzie uzywany do tego co chce robić. Atari bedzie mi służyc TYLKO I WYŁACZNIE jako sekwencer MIDI.
To zrozumiałe. Zaznaczę tylko, że w zasadzie nie ma problemu kupić starszego kompa z drugiej ręki za grosze i przeznaczyć go tylko i wyłącznie do MIDI na np. Reaperze. Ale jak chcesz.
Dj G.T.Sound pisze:Czy ktoś mi w końcu odp na pytanie czy ta atarynka obsługuje komunikaty CC??
To chyba nie jest kwestia kompa, tylko oprogramowania... A jak jest z Cubase Lite, to nie mam pojęcia, ale wielce dziwne by było, gdyby nie odbierał tak podstawowych komunikatów jak CC.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
Dj G.T.Sound
Małomówny
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Świdnica
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Nu-Jazz/French Funk/Hip Hop
Status: Offline

#74988

Post autor: Dj G.T.Sound »

Widzisz tych podstawowych komunikatów CC nie odbiera dużo urządzen takich jak EMU sp12/1200, Akai s900/950 i inne. Dowiedziałem się że cubase na atari czyta komunikaty CC więc nie pozostaje mi nic innego jak polować na to cudo ;)


Akai S950, Akai MPD24, Numark TT500, Vestax PMC 06 Pro A, Shure M44-7, Creative X-Fi Elite Pro oraz Logitech z3E

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Jamick
Habitué
Posty: 1279
Rejestracja: 26 sty 2007, 14:44
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: ją dostaną
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#74993

Post autor: Jamick »

A jak sam seq to nie lepiej jakiś QY 70 Yamaszki ?

a Atari sam mam w domu jeszcze 2 na szafie ;) leżą i czekają na lepsze czasy :D


Czymże są chmury
Jeśli nie wytłumaczeniem nieba?
Czymże jest życie
Jeśli nie ucieczką przed śmiercią?

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
Dj G.T.Sound
Małomówny
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:55
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Świdnica
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Nu-Jazz/French Funk/Hip Hop
Status: Offline

#75040

Post autor: Dj G.T.Sound »

Wiesz wole komfort pracy z dużym ekranem gdzie wszystkie sekwencje dobrze "widze". A ta jamaszka za mała jest :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 11:07 przez Dj G.T.Sound, łącznie zmieniany 1 raz.


Akai S950, Akai MPD24, Numark TT500, Vestax PMC 06 Pro A, Shure M44-7, Creative X-Fi Elite Pro oraz Logitech z3E

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Krizz
Stary wyga
Posty: 343
Rejestracja: 31 paź 2007, 9:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Kowary
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Informatyk
Zainteresowania:
Status: Offline

#75042

Post autor: Krizz »

Dj G.T.Sound pisze:Widzisz tych podstawowych komunikatów CC nie odbiera dużo urządzen takich jak EMU sp12/1200, Akai s900/950 i inne.
Ale ja pisałem o komputerze, a nie instrumentach sprzętowych z obsługą MIDI, których software (a raczej firmware) i hardware to integralna całość.
Dj G.T.Sound pisze:Wiesz wole komfort pracy z dużym ekranem gdzie wszystkie sekwencje dobrze "widze". A ta jamaszka za mała jest :)
No to kolejna ironia, że chcesz Atari, skoro tam jestes ograniczony do marnej rozdzielczości pokroju 640x480.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 14:00 przez Krizz, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Krizz
Stary wyga
Posty: 343
Rejestracja: 31 paź 2007, 9:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Kowary
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Informatyk
Zainteresowania:
Status: Offline

#75047

Post autor: Krizz »

martinp268 pisze:Obecnie nie ma na PC oprogramowania, ktore jest tylko i wylacznie sekwencerem MIDI. Nie ma tez oprogramowania o takim wygladzie jak Cubase na Atari. Monochromatyczny ekran bardziej sprzyja koncentracji a Reaper wyglada beznadziejnie w porownaniu ze starym Cubase.
Zapomniałeś dodać magicznej sentencji moim zdaniem.
martinp268 pisze:Studio el-muzyka nie moze wygladac jak biuro w banku. Musi byc w nim element futurystyczny.
Ahh musi...
martinp268 pisze:Atari i cubase wnosil taki element poniewaz w tamtych czasach komputery byly nowoscia w ogole. Dzisiaj ten element nie zniknal, poniewaz w dalszym ciagu monochromatyczne ekrany i wasko wyspecjalizowane oprogramowanie spotykamy w laboratoriach
Cholernie interesujące... w sumie postrzeganie archaicznego sprzętu a'la Atari i cz/b Cubase jako elementu futurystycznego nie powinno dziwić, jeśli widzi je tak osoba uznająca el-muzykę jako muzyke futurystyczną, mimo iż jest to jak na dzisiejsze standarty muzyka mocno archaiczna (co mi nie przeszkadza sie nia delektować ani ją tworzyć, pragnę nadmienić).
martinp268 pisze:No juz bardziej nie potrafie wyjasnic dlaczego Reaper nie jest zadnym rozwiazaniem dla niektorych muzykow.
Normalnie uznałbym to za żartobliwą prowokację, zbyt absurdalną by mogła byc prawdziwą opinią, ale jakoś nie mogę w tym przypadku.
Nie chcę nikogo atakować ani sprawiać nawet, by ktoś się czuł atakowany, ale panowie... nie probujcie tłumaczyć swoich wyborów absurdalnymi argumentami. Ja nic nie mam przciwko używaniu Atari w studio, ale pisanie, że Reaper wygląda beznadziejnie i mało futurystycznie w porównaniu do Cubase'a na AtariST, lub że PC zaraz będzie musiał byc użyty do czegos innego niż muzyka jest po prostu śmieszne. Mowi się po prostu: chce Atari i już, mimo że wiem, że to juz nie te czasy - i sprawa załatwiona. Nazwijmy to po imieniu - kaprys, bo przecież to nic złego - każdy miewa różne, czasem absurdalne kaprysy. Nie próbujcie sobie wmawiać, że fiat125 to najlepsze auto, bo sami takie macie. Trochę dystansu.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Stefan
Habitué
Posty: 1750
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:23
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Katowice
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Kontakt:
Status: Offline

#75048

Post autor: Stefan »

O czym Wy tu biadolicie ? Chłop po prostu chce popracować na Atari i basta !
No to może najlepiej zabrońmy jeździć małymi Fiatami czy Garbuskami "bo nie mają wtrysku czy czegośtam" :mrgreen:
Osobiście sądzę że najlepsza muzyka elektroniczna to powstała na lampowych czy tranzystorowych modularach,a z softu to na pro-24, gdzieś na początku lat 90-tych. he,he


Biedni są nie ci, którzy mają mało, ale ci, którzy potrzebują wiele.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Nerious
Habitué
Posty: 1380
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:33
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#75049

Post autor: Nerious »

Co Wy się tak tego reapera uczepiliście. Jak można być tak ograniczonym i pisać o wyglądzie DAW? Co to ma za znaczenie?. Ważna funkcjonalność . Z tego co wiem Reaper to dobra rzecz. Futuryzm w el-muzyce? Zapraszam do wysłuchania Albumu Vangelisa Heaven and Hell.


https://nerious.bandcamp.com/

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Krizz
Stary wyga
Posty: 343
Rejestracja: 31 paź 2007, 9:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Kowary
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Informatyk
Zainteresowania:
Status: Offline

#75059

Post autor: Krizz »

martinp268 pisze:To czy cos jest futurystyczne czy archaiczne zalezy od tego jak to subiektywnie postrzegasz a nie od tego w jakim czasie zaistnialo wzgledem innych wydarzen.
Uzyłem określenia "jak na dzisiejsze standarty", bo to one określają, co zmienia swój status z futurystycznego na współczesny, i ze współczesnego na przestarzały. Oczywście, ktoś może się schować pod kamieniem, odwrócić wzrok od tych standartów i gapiąc się na przeszłość po wielu latach wciąż uważać atarowego Cubase'a za bardziej futurystyczny niż Reactable.
martinp268 pisze:Czy loty na Ksiezyc postrzegasz jako cos futurystycznego czy archaicznego?
Dla mnie to teraźniejszość. Lot na Marsa to jest futuryzm :D
A serio mówiąc, jest coś takiego jak okres życia zjawiska. Loty na księżyc są dopiero w stadium rozwoju, i jeszcze dużo czasu upłynie, zanim staną się czymś zupełnie zwyczajnym. El-muzyka swój lifespan ma juz za sobą - szczyt osiągnęłą w latach 80'tych i już nie powróci do takiej formy, chyba, że ewoluuje w coś nowego, ale wtedy przestanie być el-muzyką taką, jaką znamy. Klasyczna, ta prawdziwa el-muzyka już jest archaizmem.
Oczywiście pytanie, co znaczy dla Ciebie określenie el-muzyka, bo może rozumiesz to inaczej, niż ja.
martinp268 pisze:Atari posiada wg mnie element futurystyczny, poniewaz po cichu licze na to, ze w przyszlosci powstana komputery programowalne przez pojedynczego uzytkownika, jak stare 8 bitowce. Era takich komputerow skonczyla sie wraz z odejsciem DOSa i mam nadzieje na ich powrot.
Płonna nadzieja moim zdaniem. To, co proponujesz, to odrzucenie gigantycznej ilości wiedzy, którą ludzkość zdobyła od czasów 8-bitowców, kiedy nie ma uzasadnionych podstaw do czegoś takiego. Niektórzy być może liczą na to, że wrócą czasy, w których komputery programowało się za pomocą kart perforowanych, ale bądzmy poważni i stójmy na ziemi.
martinp268 pisze:Obecnie Windows jest zbyt skomplikowany i standarty programowania zmieniaja sie zbyt szybko aby w pojedynke podejmowac sie jakichs powazniejszych prob (zanim przeczytam jedna ksiazke, wiedza ta jest nieaktualna).
Stąd pewnie koncepcja pracy grupowej. Gdyby nie ona, nasza cywilizacja stałaby niemalże w miejscu. Ja sam tez preferuję pracę w pojedynkę, ale nie łudźmy się - taki model pracy ma olbrzymie ograniczenia, których nie sposób obejść.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Nerious
Habitué
Posty: 1380
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:33
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#75060

Post autor: Nerious »

martinp268 pisze: Heaven and Hell? To jeden z moich ulubionych albumow i elementow futurystycznych tam nie brakuje.
To, że coś jest grane elektroniką nie oznacza ,że ma jakiś futurystyczny przekaz:)


https://nerious.bandcamp.com/

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat