Inni muzycy polscyPrzemysław Rudź : Natchnienie jest rzeczą ulotną

Dyskusje o muzykach, dla których nie zostały otwarte osobne fora.

Moderatorzy: fantomasz, monsoon, radek tymecki

Awatar użytkownika

Autor tematu
wojcik2202
Habitué
Posty: 1118
Rejestracja: 23 kwie 2009, 0:52
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Z nikąd
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

Przemysław Rudź : Natchnienie jest rzeczą ulotną

#96378

Post autor: wojcik2202 »

http://trzeciwymiarmuzyki.blogspot.com/ ... zecza.html

Zapraszam na wywiad z Przemysławem Rudziem
:hi:


Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 lut 2012, 22:09 przez wojcik2202, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

DigitalSWorld
Twardziel
Posty: 540
Rejestracja: 21 sie 2008, 17:41
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poland
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#96395

Post autor: DigitalSWorld »

Wreszcie Przemysław Rudź zahaczył o dark ambient. Wywiad bardzo fajny, mądry człowiek to i wywiad dobry.

Polecam przeczytać cały.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

timecage
Twardziel
Posty: 551
Rejestracja: 25 lis 2006, 11:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: software engineer
Zainteresowania:
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

#96404

Post autor: timecage »

Dobry wywiad, chociaż troszkę odpychający ugrzecznionym nadzachwytem. Bo i po raz kolejny, o kolejnym znakomitym poniekąd twórcy czytamy, że eklektyzm, fascynacje, unikalność i omójboże głos ludzki w nagraniach. To już było tyle razy, że aż zastanawiałbym się czy wciąż warto.
Miło za to jest poczytać wypowiedzi odpytywanego tchnące wysoko rozwiniętą kulturą muzyczną, jak również wszelką inną, solidną wiedzą na odpowiednie tematy i wyważonymi opiniami.
Do pytającego (czy też pytających) mam zastrzeżenie: literówki i inne błędy w pytaniach świadczą o różnych mało przyjemnych rzeczach. Warto poprawić i uważać na przyszłość.
No i zdecydowanie fragment polityczny był zbędny. Tak ja uważam.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 16:10 przez timecage, łącznie zmieniany 2 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

suncover
Stary wyga
Posty: 240
Rejestracja: 30 sty 2009, 17:15
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polska
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: fotografik
Zainteresowania: fotografia, el-muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#96407

Post autor: suncover »

I zawarł w nim Przemek świetne motto dla młodszych i starszych "mistrzów" klawiatury:
"Lepiej poczekać na lepszy okres, niż na siłę karmić Słuchaczy materiałem, do którego nie ma się przekonania, że wart jest prezentacji. Ilu poetów, pisarzy i kompozytorów wolałoby zapomnieć i odesłać w niebyt swoje pierwsze lub mniej udane utwory? Może więc jednak świadome zaniechanie jest receptą na podtrzymanie pewnego poziomu, poniżej którego nie wypada schodzić?"



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Sylwuś
Twardziel
Posty: 543
Rejestracja: 03 paź 2008, 17:14
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polski
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#96409

Post autor: Sylwuś »

suncover pisze:I zawarł w nim Przemek świetne motto dla młodszych i starszych "mistrzów" klawiatury:
"Lepiej poczekać na lepszy okres, niż na siłę karmić Słuchaczy materiałem, do którego nie ma się przekonania, że wart jest prezentacji. Ilu poetów, pisarzy i kompozytorów wolałoby zapomnieć i odesłać w niebyt swoje pierwsze lub mniej udane utwory? Może więc jednak świadome zaniechanie jest receptą na podtrzymanie pewnego poziomu, poniżej którego nie wypada schodzić?"
O żeś świetnie to wychwycił :handup:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

DigitalSWorld
Twardziel
Posty: 540
Rejestracja: 21 sie 2008, 17:41
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poland
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#96410

Post autor: DigitalSWorld »

suncover pisze:I zawarł w nim Przemek świetne motto dla młodszych i starszych "mistrzów" klawiatury:
"Lepiej poczekać na lepszy okres, niż na siłę karmić Słuchaczy materiałem, do którego nie ma się przekonania, że wart jest prezentacji. Ilu poetów, pisarzy i kompozytorów wolałoby zapomnieć i odesłać w niebyt swoje pierwsze lub mniej udane utwory? Może więc jednak świadome zaniechanie jest receptą na podtrzymanie pewnego poziomu, poniżej którego nie wypada schodzić?"
Tu akurat się nie zgodzę, napisze na swoim przykładzie. Opublikowałem sporo , dlatego że nie jestem "maszyną" którą interesuje zawsze świetna recenzja.
Słabe albumy uważam jako dopełnienie drogi, sztuczne podtrzymywanie wysokiego poziomu jest "nieludzkie", wybieranie materiału który zawsze będzie fajny by trzymać tzw. poziom jest antysztuką.
Krytyka jest potrzebna baaa wymagana, artysta który nie ociera się o krytykę czy wypuszczniem gniota nie jest artystą, lecz kalkulatorem który kalkuluje by wypaść zawsze świetnie, czyli sztucznie, komputerowo sztucznie.
Nie piję tutaj do Twórczości w/W(Rudź jest genialny) artysty ale chcę zwrócić uwagę że artysta to człowiek, ma prawo i obowiązek być zawsze sobą więc ma prawo wydawać gnioty, powinien nawet tak robić świadomie by być w zgodzie z naturą nieidealnej strony człowieczeństwa, by być prawdziwym tak z krwi i kości.
Czy ma to jakiś związek z profesjonalizmem, zada ktoś pytanie.
Ma.
Profesjonalista nigdy nie zazna spokoju nawet jak skończy album, będzie przeżywał, analizował, szukał dziury w całym. Artysta powie "Miałem doła grałem co mi dusza grała, wyszło jak wyszło, taki jestem naprawdę".

Jedna i druga droga ma swój koniec w niebie.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

pmrudz
Zaawansowany
Posty: 127
Rejestracja: 31 sie 2009, 19:43
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Trójmiasto
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: astronomia, muzyka, historia, sport, paleontologia,
Kontakt:
Status: Offline

#96411

Post autor: pmrudz »

Celowo całe zdanie kończy się znakiem zapytania, bo jest to dylemat - czy pokazać słuchaczom nawet swoją słabszą stronę i okres kiedy nie idzie, czy starać się za wszelką cenę być zawsze "naj". Poruszyłeś tu ważny wątek. Każdy człowiek ma swoje lepsze i gorsze momenty. Wielu ludzi wolałoby też te gorsze chwile ukryć przed światem. Czy artysta powinien być tu wyjątkiem, wszak w jego działalność wpisany jest swego rodzaju mentalny ekshibicjonizm? Ciekawym Waszego zdania na ten temat...

Pozdro,
Przem
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 21:21 przez pmrudz, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

timecage
Twardziel
Posty: 551
Rejestracja: 25 lis 2006, 11:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: software engineer
Zainteresowania:
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

#96412

Post autor: timecage »

Dyskusje o szkiełku i oku były i będą po czasu koniec :grin:
Ja osobiście skłaniam się ku podejściu wyrażonemu przez DigitalSWorld, ale z uwagą o potrzebie zachowania choć krztyny samokontroli. Gdybym ja na przykład wydał naprawdę wszystko, co kiedykolwiek pod wpływem tego czy tamtego stworzyłem, to zdecydowanie bym tego potem żałował.
Niech nam w duszy gra dowolny idealizm, ale w życiu łatwiej ze złotym środkiem niż ze skrajnym podejściem.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 21:23 przez timecage, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

DigitalSWorld
Twardziel
Posty: 540
Rejestracja: 21 sie 2008, 17:41
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poland
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#96413

Post autor: DigitalSWorld »

Temat wydaje sie trudny, jest trudny.

Wielu artystów którzy poszli na całość trafiło do krainy wiecznych łowów, i paradoksanie tylko oni zostają w pamięci na setki lat. Ich sztuka była ekstremalnie prawdziwa, żyli tym co robili, to co robili ich napędzało i niszczyło, wstawali artystycznie i upadali na samo dno, ale to było prawdziwe, wielkie rzeczy kute są w prawdziwym bólu, fizycznym bólu, to trzeba doświadczyć tak mi się zdaje.

Teraz muzyka stała się sposobem na życie, na codzienne płacenie rachunków i tylko genialne jednostki są w stanie pójść na całość i spalić sie w tym ogniu.
My jesteśmy tylko marnymi muzykantami, wygodnymi itd.

Komendarek ociera się o prawdziwego artystę, ale tylko ociera, też musi z czegoś żyć.
My wszyscy tutaj udajemy artystów, nigdy nie będziemy nimi, nigdy, nie jesteśmy wstanie
poświecić wszystkiego dla sztuki. Szukamy sztucznego poklasku, dobrych recenzji, nawet nieświadomie...bo jesteśmy zwykłymi ludzmi którym się wydaje że są artystami.
Głupio tak pisać o sobie, ale jest moment że trzeba to uczciwie powiedzieć.

Prawdziwi artyści umierają na naszych oczach, my pożyjemy 100 lat, bo nie jesteśmy nimi.

To co piszę może wydać się niepopularne, bo takie jest.

Podsumowując: 100% artysta nie kalkuluje co wyda, więc możliwe że na świecie wszystkich artystów jest...5-ciu, no moze 6-ciu.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

suncover
Stary wyga
Posty: 240
Rejestracja: 30 sty 2009, 17:15
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polska
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: fotografik
Zainteresowania: fotografia, el-muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#96414

Post autor: suncover »

Artysta nie powinien upubliczniać swoich muzycznych knotów, rzemieślnikowi może się to od czasu do czasu przydarzyć.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

timecage
Twardziel
Posty: 551
Rejestracja: 25 lis 2006, 11:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: software engineer
Zainteresowania:
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

#96415

Post autor: timecage »

suncover pisze:Artysta nie powinien upubliczniać swoich muzycznych knotów, rzemieślnikowi może się to od czasu do czasu przydarzyć.
Mi tu odrobinkę zabrakło "uważam, że" :razz:
Skoro już na takie grunty ta dyskusja zeszła, to może prościej: artysta nic nie powinien, ma pełne prawo robić cokolwiek mu się podoba i mieć głęboko w nosie czyjekolwiek na ten temat zdanie. Tak jak zresztą każdy człowiek, ale rozmowa tu o sztuce się odbywa, więc jej ram się trzymajmy. Rzemieślnik za to powinien wytworzyć produkt - najlepiej taki, który znajdzie nabywcę. Jeśli przy tym ten produkt jest prawdziwym okazem Sztuki, to tym lepiej. Lepiej się sprzeda, rzemieślnik ucieszy się wyższym popytem na jego wytwory... i tak dalej.
A skoro już ustawiliśmy sobie kontekst właściwymi i prawidłowymi opisami pojęć, których użyłeś, to - cóż dziwnego! Jest dokładnie odwrotnie :D. To rzemieślnik jest tym, który winien unikać wydawania 'knotów'. Wynika to ze zwyczajnej dbałości o własne interesy.
Artysta za to może sobie wydawać co chce, jak chce, kiedy chce, ile chce. Nie wytwarza produktu, a jedynie tuneluje własne stany psychofizyczne w twory artystyczne. Tu nie ma żadnych ram czy ograniczeń. Pełna swoboda :).
Może być jeszcze artysta rzemieślnik... ale to już zupełnie inna historia :listen:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 22:32 przez timecage, łącznie zmieniany 2 razy.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

suncover
Stary wyga
Posty: 240
Rejestracja: 30 sty 2009, 17:15
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polska
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: fotografik
Zainteresowania: fotografia, el-muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#96416

Post autor: suncover »

timecage pisze: artysta nic nie powinien, ma pełne prawo robić cokolwiek mu się podoba i mieć głęboko w nosie czyjekolwiek na ten temat zdanie.
Jest sztuka - jest i krytyka. Jeśli artysta będzie miał "czyjekolwiek na ten temat zdanie w nosie" pozostanie mu, jak to już kiedyś pisałem tworzenie dla wąskiego grona (czyli rodziny i dziewczyny) :)



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

timecage
Twardziel
Posty: 551
Rejestracja: 25 lis 2006, 11:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Warszawa
Jestem muzykiem: Tak ♫♫
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: software engineer
Zainteresowania:
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

#96422

Post autor: timecage »

suncover pisze:
timecage pisze: artysta nic nie powinien, ma pełne prawo robić cokolwiek mu się podoba i mieć głęboko w nosie czyjekolwiek na ten temat zdanie.
Jest sztuka - jest i krytyka. Jeśli artysta będzie miał "czyjekolwiek na ten temat zdanie w nosie" pozostanie mu, jak to już kiedyś pisałem tworzenie dla wąskiego grona (czyli rodziny i dziewczyny) :)
Gratuluję argumentu. Bardzo przekonujący. Nie mam aż nic do dodania :hi:



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Geronimo
Habitué
Posty: 1350
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:16
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Zielona Góra
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: geodeta
Zainteresowania: muzyka elektroniczna
Status: Offline

#96434

Post autor: Geronimo »

w porządku wg Was jest to co robi od wielu już lat Edgar Froese w świecie muzyki? Bo powinno się to akceptować w całości idąc Waszym tokiem rozumowania.Tworzy przecież co rusz same gnioty.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2012, 19:19 przez Geronimo, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

suncover
Stary wyga
Posty: 240
Rejestracja: 30 sty 2009, 17:15
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Polska
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: fotografik
Zainteresowania: fotografia, el-muzyka
Kontakt:
Status: Offline

#96436

Post autor: suncover »

W sumie to niech sobie robi gnioty, nich mnie nie zmusza do ich słuchania. Edgar jako prezes TD ma pełne prawo zarządzania firmą w sposób jaki uważa za właściwy. Dobiera sobie rzemieślników jakimi może swe cele zrealizować. Gdy ktoś się wychyli, następne płyty wydaje solo. Nie jestem zbieraczem jego albumów, więc nie wspieram jego firmy. Współczuję jednak nałogowym kolekcjonerom, którzy muszą mieć każde wydanie z etykietką TD. Chyba nadszedł już czas abym zaktualizował swój profil na forum i z ulubionych wykonawców usunął te dwie literki. Stare płyty Edgara i spółki już mi się bowiem osłuchały a nowe na pewno nie zajmą ich miejsca.
W słowach Edgar i artysta, przed drugim wyrazem brakuje mi spółgłoski "b."
Ostatnio zmieniony 22 lut 2012, 19:43 przez suncover, łącznie zmieniany 1 raz.



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

DeLong
Habitué
Posty: 1176
Rejestracja: 01 paź 2006, 9:23
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Dokąd?
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Status: Offline

#96441

Post autor: DeLong »

timecage pisze:
suncover pisze:Artysta nie powinien upubliczniać swoich muzycznych knotów, rzemieślnikowi może się to od czasu do czasu przydarzyć.
Mi tu odrobinkę zabrakło "uważam, że" :razz:
Skoro już na takie grunty ta dyskusja zeszła, to może prościej: artysta nic nie powinien, ma pełne prawo robić cokolwiek mu się podoba i mieć głęboko w nosie czyjekolwiek na ten temat zdanie. Tak jak zresztą każdy człowiek, ale rozmowa tu o sztuce się odbywa, więc jej ram się trzymajmy. Rzemieślnik za to powinien wytworzyć produkt - najlepiej taki, który znajdzie nabywcę. Jeśli przy tym ten produkt jest prawdziwym okazem Sztuki, to tym lepiej. Lepiej się sprzeda, rzemieślnik ucieszy się wyższym popytem na jego wytwory... i tak dalej.
A skoro już ustawiliśmy sobie kontekst właściwymi i prawidłowymi opisami pojęć, których użyłeś, to - cóż dziwnego! Jest dokładnie odwrotnie :D. To rzemieślnik jest tym, który winien unikać wydawania 'knotów'. Wynika to ze zwyczajnej dbałości o własne interesy.
Artysta za to może sobie wydawać co chce, jak chce, kiedy chce, ile chce. Nie wytwarza produktu, a jedynie tuneluje własne stany psychofizyczne w twory artystyczne. Tu nie ma żadnych ram czy ograniczeń. Pełna swoboda :).
Może być jeszcze artysta rzemieślnik... ale to już zupełnie inna historia :listen:
A na ile artysta tworzy dla "siebie", a na ile chce coś innym przekazać?
Jak "myśli tylko o sobie" to może niech trzyma to swoje "dzieło" szczelnie zamknięte we własnej szufladzie?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2012, 21:25 przez DeLong, łącznie zmieniany 1 raz.


No hay caminos, hay que caminar...

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Posty: 5846
Rejestracja: 10 maja 2004, 12:59
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: W-wa
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: muzyka !!!
Status: Offline

#96446

Post autor: Belmondo »

timecage pisze: Skoro już na takie grunty ta dyskusja zeszła, to może prościej: artysta nic nie powinien, ma pełne prawo robić cokolwiek mu się podoba i mieć głęboko w nosie czyjekolwiek na ten temat zdanie.
A ja odwroce nieco ta teze. Czy kazdy kto robi cokolwiek co mu sie podoba i ma gleboko gdzies czyjekolwiek zdanie jest artysta ?
Nie.
I tez tak nie nalezy tlumaczyc artyzmu ani artysty. Wielu niestety tylko tak to pojmuje.

Oczywiscie, ze kazdy ma prawo robic co chce (w jakichs rozsądnych granicach oczywiscie), natomiast musi miec swiadomosc, ze ktos moze to ocenic.


Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

DigitalSWorld
Twardziel
Posty: 540
Rejestracja: 21 sie 2008, 17:41
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Poland
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Kontakt:
Status: Offline

#97584

Post autor: DigitalSWorld »

Od 21.00 do 23.00 – Przemysław Rudź - Summa Technologiae i Sławomir Łosowski – Zaczarowane Miasto, tak napisali na stronie Toksyny FM:) Ja będę słuchał.
Kto się przyłączy?


Muzyka
https://digitalsimplyworld.bandcamp.com

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

pmrudz
Zaawansowany
Posty: 127
Rejestracja: 31 sie 2009, 19:43
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Trójmiasto
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania: astronomia, muzyka, historia, sport, paleontologia,
Kontakt:
Status: Offline

#97633

Post autor: pmrudz »

Z "Summy..." zrobiła się co prawda "Cosmological Tales" ale i tak fajnie, że przypomnieli ten album :)



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

zabapinkfloyd
Doświadczony
Posty: 88
Rejestracja: 12 paź 2017, 9:26
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja:
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć:
Wiek: 56
Status: Offline

#114820

Post autor: zabapinkfloyd »

Zaliczyłem całą dyskografie :) Zdecydowanie godny polecenia Artysta. Płyty są dość zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie. Mi się podobały po pierwszym odsłuchaniu następujące:
2009 - SUMMA TECHNOLOGIAE
2010 - COSMOLOGICAL TALES
2011 - CERULEAN LEGACY
2012 - DISCREET CHARM OF AN IMPERFECT SYMMETRY
2012 - PAINTINGS
2016 - LET THEM FLOAT
2016 - MUSIC FOR STARGAZING
2015 - Mikolaj Hertel & Przemyslaw Rudz - At The Horizon's Edge



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat