LinkowniaNowy portal dla muzyków: muznet.pl

Trafiłeś w sieci na ciekawe strony muzyczne? Znasz adresy wyjątkowo interesujących materiałów? Zostaw je tutaj!

Moderatorzy: monsoon, fantomasz

Autor tematu
muri
Nowicjusz
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Nowy portal dla muzyków: muznet.pl

Post #115028 autor: muri » 08 cze 2018, 16:33

Witajcie!

Uruchomiłem niedawno nową stronę https://muznet.pl Jest portal dla muzyków i ludzi związanych branżą muzyczną. Na stronie jest możliwość zakladania profili muzycznych (zaznaczamy na czym gramy, jakie style muzyczne itp.), dodawania plików multimedialnych, koncertów itd. Serwis jest przeznaczony dla ludzi, którzy szukają muzyków ale także dla tych, którzy chcą zaprezentować siebie lub własną firmę. Strona dopiero co wystartowała, więc zachęcam do zakladania profili i testowania. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i propozycje dotyczące serwisu.
Pozdrawiam

Michał
https://muznet.pl

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

TEST
Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué

Post #115031 autor: Belmondo » 08 cze 2018, 21:08

A czym to sie rozni od innych serwisow tego typu?
Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
muri
Nowicjusz

Post #115032 autor: muri » 10 cze 2018, 15:37

Przejrzystością, brakiem reklam (przynajmej narazie ;), mapką w profilu i wyszukwace...? Nie wiem jakie konkretnie serwisy masz na myśli. Może łatwiej byłoby mi wtedy wymienić różnice. Od Facebooka różnię sie na pewno zasięgiem. Ale hej, dopiero zaczynam, planuję nowe funkcje i jak masz pomysł co by się jeszcze mogło znaleźć na takim portalu to chętnie to wykorzystam :)

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué

Post #115033 autor: Belmondo » 10 cze 2018, 19:53

muri pisze:Przejrzystością, brakiem reklam (przynajmej narazie ;), mapką w profilu i wyszukwace...?

Kwestia gustu. Ja pytam o korzysci, ktore moga osiagnac osoby rejestrujace sie i korzystajace z sewisu.

muri pisze:Nie wiem jakie konkretnie serwisy masz na myśli. Może łatwiej byłoby mi wtedy wymienić różnice. Od Facebooka różnię sie na pewno zasięgiem. Ale hej, dopiero zaczynam, planuję nowe funkcje i jak masz pomysł co by się jeszcze mogło znaleźć na takim portalu to chętnie to wykorzystam :)

Od metra jest tego w internecie. Jesli chcesz aby portal sie rozwijal i nie byl kolejnym martwym serwisem tego typu (tez tego jest d metra) nie mysl o nowych funkcjach, tylko najpierw odpowiedz sobie na pytanie jaki cel ma serwis i jakie problemy uzytkownikow ma rozwiazywac lub pomagac w rozwiazaniu.
To naprawde nie jest kwestia tego co jeszcze umiescic na stronie, tylko kwestia w/w celu, ktory powinienc byc realny, a nie wymyslony dla swojego dobrego smapoczucia i satysfakcji z byc moze nikomu niepotrzebnej wykonanej masy roboty. A potem ten cel mocno promowac jako wyroznik sposrod innych serwisow. W tej chwili ja takiego wyroznika nie widze, jak pewnie cala masa innych potencjalnych uzytkownikow, ktorzy sa porejestrowani gdzie sie da, ale nie przynosi im to zadnych korzysci poza spamem w skrzynce.
Dobrze, ze masz zapal, ale to jeszcze musi miec przede wszystkim sens dla innych, wpp. serwis umrze w krotszym badz dluzszym czasie.
Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Autor tematu
muri
Nowicjusz

Post #115035 autor: muri » 11 cze 2018, 13:47