KraftwerkMan-machine, Komputerowy Świat - zapowiedź trans-humanizmu

Moderatorzy: fantomasz, monsoon

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Status konta: Do kontroli
Imię i nazwisko:
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: bardziej humanista niż ekonomista
Zainteresowania: Muzyka była dla mnie źródłem energii. Teraz najważniejszy jest Bóg, dobro, poszukiwanie prawdy...
Status: Offline

Man-machine, Komputerowy Świat - zapowiedź trans-humanizmu

Post autor: Jac »

Ten kontrowersyjny temat związany z Kraftwerk dopiero na końcu tego posta i może być niewygodny dla fanów. Muszę jednak najpierw coś opisać. Odkąd zacząłem szukać prawdy o tym świecie, widzialnym i niewidzialnym, dowiedziałem się, że wiele słynnych grup muzycznych jak The Beatles - nazwa pochodzi od robactwa i jest dość dziwna jak na muzyków grających chwytliwą muzykę rozrywkową, The Rolling Stones - chciałoby się powiedzieć dość głupia nazwa dla twórców muzyki rozrywkowej, swoje kariery rozwinęły gdy poszli do wiedźmy, od których otrzymali właśnie te nazwy, których użycie było warunkiem osiągnięcia ogromnych sukcesów. Wielu muzyków i aktorów przyznało się do zawarcia paktów z szatanem, jak np. Bob Dylan, który przyznał to w wywiadzie. Wiem, że Tangerine Dream rozwinęło, poszerzyło swoje umiejętności po pobycie w Anglii. Nie wiem, czy odbyli spotkanie z jakimś okultystą, wiem, że zażywali narkotyki, zwłaszcza Peter Baumann. I teraz Kraftwerk. Słynna płyta Człowiek-Maszyna. Wtedy rozumiano ten skrót jako człowiek panujący nad maszyną, człowiek posługujący się maszyną, człowiek i jego maszyna, człowiek z pomocą maszyny i wreszcie człowiek jako maszyna. Dzisiaj, gdy minęło od tamtej pory 45 lat i widzimy ku czemu zmierza IV rewolucja przemysłowa frontmena globalistów Klausa Schwaba, tamte hasło stało się zapowiedzią trans-humanizmu, czyli połączenia człowieka z maszyną, przejścia człowieka w formę maszyny. Kierunek w jakim poszli założyciele Kraftwerk w latach 70-ych był bardzo niezwykły i ryzykowny. Niemal każdy muzyk śpiewał o miłości, o polityce, o życiu, o świecie i to te piosenki panowały w radiach. Ale Kraftwerk miał zupełnie inną, proroczą misję. Zapowiadał inny, zdehumanizowany, syntetyczny, maszynowy a potem w 1981 roku Komputerowy Świat. Po wielu latach słuchania, uwielbiania nagrań tego zespołu zauważyłem wpływ tej muzyki na moją osobowość. Nie dam rady go opisać bo zanudziłbym nielicznych już na tym forum czytelników. Nie był to jednak pozytywny wpływ, chociaż początkowo miałem tylko pozytywne odczucia. Kraftwerk jest otoczony wieloma tajemnicami i liderzy tego hermetycznego dla mediów zespołu mocno strzegli swoich tajemnic.
Mamy 2023 rok. Maszyny i komputery rządzą naszym życiem coraz mocniej, a nam wydaje się że to my nimi rządzimy. Jak wyglądają maszyny tworzone na nasz obraz i podobieństwo ? Pokazano w bardzo wielu filmach s-f jakie one będą, jak nam pomogą i jak nam zaszkodzą, śmiertelnie zaszkodzą. Człowiek został uznany przez globalistów za największego szkodnika na ziemi. Wiemy jak traktuje się szkodniki. Jeżeli maszyny takie jak na tym krótkim filmie poniżej są prawdą, to Terminator i SkyNet są już we drzwiach.

https://gloria.tv/post/4QwQ1DPgucqF1CUcx9HgFH6Kj

Naukowcy pracujący nad komputerami kwantowymi nie wiedzą skąd pochodzą genialne odpowiedzi jakie dostarczają te maszyny. Twierdzą, że z nieskończonej liczby równoległych światów. Ale myślę, że znają tajemnice z jakiego źródła one pochodzą. To jest połączenie z innym światem, który istnieje zanim ziemia została stworzona. Czy przewidywania przyszłości Kraftwerk wkomponowane w słowa i muzykę wynikają z genialnego wyczucia podpartego twórczością s-f, z którą na pewno się zetknęli ? Na tym zakończę ten temat.

Prawda jest tylko jedna. Kłamstw są miliony.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Lord Rayden
Zweryfikowany
Habitué
Status konta: OK
Imię i nazwisko: Arturo
Jestem muzykiem: Nie
Ulubieni wykonawcy: TD, Klaus Schulze, BKS, Rainbow Serpent, TM Solver, Neue Berliner Schule
Zawód: inżynier elektronik
Zainteresowania: EVA, muzyka elektroniczna, SF, militaria

Post autor: Lord Rayden »

Aż tak nie demonizowałbym Kraftwerku.
Man Machine to bardziej "proroctwo" o "robotyzacji" społeczeństwa, pracy, dehumanizacji. Niekoniecznie o zastépowaniu ludzi przez roboty, chociaż też o tym.
Computer Welt to znowu trafna prognoza o komputeryzacji życia . Miłość też staje się wirtualna i cyfrowa.
Warto zauważyć że Kraftwerk zamilkł twórczo po Electric Cafe.Rewolucji internetowej nie przewidywał
i nie komentował kolejną płytą.

Lord Rayden
Tangerine Dream Fan from Poland

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:
Zainteresowania: Muzyka była dla mnie źródłem energii. Teraz najważniejszy jest Bóg, dobro, poszukiwanie prawdy...

Lord Rayden pisze: Ąz tak nie demonizował bym Kraftwerku... Kraftwerk ...rewolucji internetowej nie przewidywał
i nie komentował kolejną płytą.
Nie demonizuję. Z Niemiec pochodzi wiele, także tragicznych w skutkach ideologii, które dokonały rewolucji w skali Europy i świata. Między innymi była i jest to muzyka. Ogromnie wpływowa. Tangerine Dream ojcowie ambient, Kraftwerk wskazał kierunek techno, Klaus Schulze także wytyczył kierunek.
Odkąd "połknąłem czerwoną pigułkę z Matrixa" widzę świat z zupełnie innej perspektywy, od podszewki. Kraftwerk zapowiedzią Komputerowego Świata nie zapowiedział internetu, smartfonów, czipów wszczepianych do naszych mózgów ale zapowiedział wszystko co nas spotka - komputery w połączeniu z maszynami i człowiekiem. Pokazał jaka technika będzie nam pomagać w życiu a teraz okazuje się jak już nami bezwzględnie rządzi i niech się nikt nie cieszy z tej automatyzacji, bo z maszyną wyposażoną w "sztuczną" inteligencję nie da się po ludzku dojść do porozumienia.
Od ponad 10 lat nie słucham prawie żadnej muzyki a najbardziej lubię ciszę i dźwięki, otoczenie natury. Czasem kołaczą mi się w głowie melodie z dawnych lat ale nie chcę do nich wracać. Kiedyś wierzyłem, że postęp, nauka, mądrość ludzi doprowadzi nas do lepszego świata a muzyka będzie miała duży wpływ na naszą energię. Bardzo ale to bardzo zawiodłem się na tym świecie, a gdy dowiedziałem się co postanowiła zrobić z 93% ludzkości (Georgia Guide Stones) grupa najbogatszych nie jestem optymistą. Jednak jestem optymistą jaki będzie świat gdy ten oparty na sile pieniądza, nauki, wiedzy, pracy, techniki, maszyn, prawa runie. Zostanie przywrócony pierwotny świat. Wejdzie do niego garstka, podobnie jak za czasów Noego.
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Rittel
Ekspert
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:

Post autor: Rittel »

> Jeżeli maszyny takie jak na tym krótkim filmie poniżej są prawdą
Nie są, to tylko animacja komputerowa.

> Naukowcy pracujący nad komputerami kwantowymi nie wiedzą skąd pochodzą genialne odpowiedzi jakie dostarczają te maszyny.
Po pierwsze, doskonale wiedzą. Po drugie, te maszyny na razie szczególnie spektakularnych osiągnięć nie mają, a większość nauki wokół nich rozbija się o to, co będą mogły robić, jeśli zostaną wystarczająco dopracowane.

Resztę szkoda komentować, może poza...
> Odkąd zacząłem szukać prawdy o tym świecie
... kiepsko Ci to idzie.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

Rittel pisze:> Jeżeli maszyny takie jak na tym krótkim filmie poniżej są prawdą
Nie są, to tylko animacja komputerowa.

> Naukowcy pracujący nad komputerami kwantowymi nie wiedzą skąd pochodzą genialne odpowiedzi jakie dostarczają te maszyny.
Po pierwsze, doskonale wiedzą. Po drugie, te maszyny na razie szczególnie spektakularnych osiągnięć nie mają, a większość nauki wokół nich rozbija się o to, co będą mogły robić, jeśli zostaną wystarczająco dopracowane.

Resztę szkoda komentować, może poza...
> Odkąd zacząłem szukać prawdy o tym świecie
... kiepsko Ci to idzie.
Też z początku myślałem, że ten film ze strzelającym robotem to animacja. Wkrótce dowiemy się co było prawdziwe, gdy takie maszyny wejdą w użycie, jak to pokazano w wielu filmach. Przy obecnym rozwoju animacji komputerowej, symulacji człowieka, jego głosu, często nie mam pewności czy oglądam prawdziwy film, czy animację.

Skoro naukowcy wiedzą skąd pochodzą wyniki uzyskiwane dzięki zamrożonym do zera absolutnego atom, napisz coś więcej na ten temat ale żeby to były prawdziwe informacje. Bardzo jestem ciekaw.

"Reszta, szkoda komentować". Szkoda ? Komentuj. Trzeba szukać prawdy. Co dwie głowy to nie jedna :)
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

PM7
Beton
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:
Zawód: Wyuczony: politolog
Wykonywany: autor artykułów, pracownik administracji, marketingowiec, twórca treści dla stron marketingowych i inne bezsensowne anglicyzmy oraz wiele innych rzeczy z którymi sobie radzę choć nikt mi nie wierzy.
Zainteresowania: Wszystkie ogólne dziedziny nauki i filozofii których przedmiot nie jest nieprzewidywalny + trochę historii i kultury szeroko pojętej.

Post autor: PM7 »

Jac pisze: Też z początku myślałem, że ten film ze strzelającym robotem to animacja. Wkrótce dowiemy się co było prawdziwe, gdy takie maszyny wejdą w użycie, jak to pokazano w wielu filmach. Przy obecnym rozwoju animacji komputerowej, symulacji człowieka, jego głosu, często nie mam pewności czy oglądam prawdziwy film, czy animację.

Skoro naukowcy wiedzą skąd pochodzą wyniki uzyskiwane dzięki zamrożonym do zera absolutnego atom, napisz coś więcej na ten temat ale żeby to były prawdziwe informacje. Bardzo jestem ciekaw.

"Reszta, szkoda komentować". Szkoda ? Komentuj. Trzeba szukać prawdy. Co dwie głowy to nie jedna :)
Pozdrawiam
Przestań czytać śmieci pisane przez dyletantów, idiotów i psycholi, to ci się poprawi.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

pw
Zweryfikowany
Beton
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy: Jarre, Namlook, Schulze, Jenssen
Zawód: programista
Zainteresowania: malarstwo, fotografia, grafika, ogrody

Post autor: pw »

Skreślić całą muzykę jest karkołomne, zwłaszcza, że część muzyki elektronicznej to małe, prywatne, niskonakładowe wytwórnie, niezależne od Sony itp. Pop, metal, rock mają za uszami, ale chyba się z tym za bardzo nie kryją i widać nawet na okładkach. Okultyzm zaczął się renesansem, a umyślne niszczenie kultury pochodzi od Marksa po linii dadaizmu i teorii krytycznej. Pół żartem, pół serio reasumując: przynajmniej muzyka średniowiecza jest bezpieczna. I ciekawostka: dawno, dawno temu słyszałem w radiu skubiąc wiosną kwiatki mniszka na wino, jak puszczali średniowieczną muzykę. Były to jakieś chórki, ale brzmienie było mocno odrealnione, a na dodatek melodycznie wyglądało, jakby wyjęte ze współczesnej muzyki elektronicznej - coś niesamowitego. Czyżby nasi kopiowali ze średniowiecza?

http://www.wiesyk.net

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Depeche Gristle
Zweryfikowany
Twardziel
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:
Zawód:
Zainteresowania:

Post autor: Depeche Gristle »

Jac pisze:
Nie demonizuję. Z Niemiec pochodzi wiele, także tragicznych w skutkach ideologii, które dokonały rewolucji w skali Europy i świata. Między innymi była i jest to muzyka. Ogromnie wpływowa. Tangerine Dream ojcowie ambient, Kraftwerk wskazał kierunek techno, Klaus Schulze także wytyczył kierunek.
Odkąd "połknąłem czerwoną pigułkę z Matrixa" widzę świat z zupełnie innej perspektywy, od podszewki. Kraftwerk zapowiedzią Komputerowego Świata nie zapowiedział internetu, smartfonów, czipów wszczepianych do naszych mózgów ale zapowiedział wszystko co nas spotka - komputery w połączeniu z maszynami i człowiekiem. Pokazał jaka technika będzie nam pomagać w życiu a teraz okazuje się jak już nami bezwzględnie rządzi i niech się nikt nie cieszy z tej automatyzacji, bo z maszyną wyposażoną w "sztuczną" inteligencję nie da się po ludzku dojść do porozumienia.
Od ponad 10 lat nie słucham prawie żadnej muzyki a najbardziej lubię ciszę i dźwięki, otoczenie natury. Czasem kołaczą mi się w głowie melodie z dawnych lat ale nie chcę do nich wracać. Kiedyś wierzyłem, że postęp, nauka, mądrość ludzi doprowadzi nas do lepszego świata a muzyka będzie miała duży wpływ na naszą energię. Bardzo ale to bardzo zawiodłem się na tym świecie, a gdy dowiedziałem się co postanowiła zrobić z 93% ludzkości (Georgia Guide Stones) grupa najbogatszych nie jestem optymistą. Jednak jestem optymistą jaki będzie świat gdy ten oparty na sile pieniądza, nauki, wiedzy, pracy, techniki, maszyn, prawa runie. Zostanie przywrócony pierwotny świat. Wejdzie do niego garstka, podobnie jak za czasów Noego.
Pozdrawiam
Proponuję pójść do psychiatry.

Entertainment Trough Pain
--------------------------------------------

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

PM7 pisze:
Jac pisze: Też z początku myślałem, że ten film ze strzelającym robotem to animacja. Wkrótce dowiemy się co było prawdziwe, gdy takie maszyny wejdą w użycie, jak to pokazano w wielu filmach. Przy obecnym rozwoju animacji komputerowej, symulacji człowieka, jego głosu, często nie mam pewności czy oglądam prawdziwy film, czy animację.

Pozdrawiam
Przestań czytać śmieci pisane przez dyletantów, idiotów i psycholi, to ci się poprawi.
Jak zwykle znajdzie się zawsze ktoś kto wszystko wie lepiej i więcej a inni to piszą śmieci pisane przez dyletantów i idiotów. Masz wszelką wiedzę i mądrość ? Udowodnij więc to. Jeżeli tego nie zrobisz sam sobie wystawiasz etykietę człowieka zacofanego, nie wiele wiedzącego co dzieje się na tym świecie.

A co powiesz na te filmy ? To też są animacje ?
https://www.youtube.com/watch?v=XPVC4IyRTG8

https://www.youtube.com/watch?v=tF4DML7FIWk

https://www.youtube.com/watch?v=fn3KWM1kuAw

Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

Depeche Gristle pisze:
Jac pisze:
Pozdrawiam
Proponuję pójść do psychiatry.
Proponuję bardziej otworzyć swój umysł, spojrzeć realnie na świat i przygotować się na to co napisałem.
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

pw pisze:Skreślić całą muzykę jest karkołomne, zwłaszcza, że część muzyki elektronicznej to małe, prywatne, niskonakładowe wytwórnie, niezależne od Sony itp. Pop, metal, rock mają za uszami, ale chyba się z tym za bardzo nie kryją i widać nawet na okładkach. Okultyzm zaczął się renesansem, a umyślne niszczenie kultury pochodzi od Marksa po linii dadaizmu i teorii krytycznej. Pół żartem, pół serio reasumując: przynajmniej muzyka średniowiecza jest bezpieczna. I ciekawostka: dawno, dawno temu słyszałem w radiu skubiąc wiosną kwiatki mniszka na wino, jak puszczali średniowieczną muzykę. Były to jakieś chórki, ale brzmienie było mocno odrealnione, a na dodatek melodycznie wyglądało, jakby wyjęte ze współczesnej muzyki elektronicznej - coś niesamowitego. Czyżby nasi kopiowali ze średniowiecza?
Nareszcie realne podejście do tematu. Najłatwiej jest napisać - idź do psychiatry, przestań pisać bzdury a trudniej jest dostrzec coś co innym nie mieści się w głowie, nie rozumieją i przez to odrzucają.
To nie "nasi" kopiowali ze średniowiecza, chociaż członkowie TD z pewnością słuchali starych melodii, podobnie Kraftwerk i poprzekształcali nie raz fajne, średniowieczne struktury aby muzyka łechtała odpowiednio wrażliwe, nastawione umysły. Mnie rock nigdy nie pociągał, ani jazz, czy muzyka tzw poważna ale pop oczywiści tak. Genialnie skonstruowana muzyka pochodzi ze źródła zewnętrznego, spoza naszego umysłu. Nie raz zasypiając zaczynałem sobie tworzyć melodie ale była to kocia muzyka ale po chwili eksperymentów one zaczęły same przychodzić ! To niesamowite. Ja byłem tylko odbiornikiem. Coś podobnego powiedział Peter Bauman, że muzyka jest w głowie i wiedział co mówi, bo muzyka przychodzi gdy wyłączy się zmysł wzroku a umysł odpoczywa, wchodzi w stan relaksu. Dlatego muzycy lubieli i pewnie nadal lubią komponować w ciemnościach.
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

Ralf Hutter śpiewał tak
Interpol und Deutsche Bank, FBI und Scottland Yard, Finanzamt und das BKA haben unsere Daten da.

A co "śpiewa" najlepszy student p. Klausa Schwaba, p. Yuval Harari ?
https://gloria.tv/post/eEmBQmz7HrRk4sghDMnvXWaT3

"Era wolnej woli dobiegła końca"
https://gloria.tv/post/uYCfLXNDYZRo1MVNST2TVduh6

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

pw
Zweryfikowany
Beton
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy: Jarre, Namlook, Schulze, Jenssen
Zawód: programista
Zainteresowania: malarstwo, fotografia, grafika, ogrody

Post autor: pw »

Tragikomiczne, że to guru polityków.

http://www.wiesyk.net

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

pw pisze:Tragikomiczne, że to guru polityków.
Takich rzeczy, które mówi p. Harari, poza Fox News, nie dowiecie się w żadnej telewizji. Niech nikt nie myśli, że przemowa Harari'ego to jakiś deep fake, tylko obudzi się w jakim świecie za chwilę będziemy żyć my i nasze dzieci. To ostatnie dzwony alarmowe. Ja ze względu na moją wiarę w Boga przez Jezusa, codziennie proszę Niebo o pomoc. Potem pozostanie nam walka z potwornym systemem, z androidami, psami-robotami, które będą polować na anty-systemowców, anty-postępowców. Będziemy jeść zarobaczywione pasożytami robactwo, sztuczną żywność GMO, będziemy mieli wydzielone wszystko w przeliczeniu na CO2. Nastąpi koniec wolności. A jaki ma być ten postęp ? 500 mln ludzi do 2050, a plan ten chcą osiągnąć nawet wcześniej. Zostaną najbogatsi i wybrani przez nich, zaczipowani jak bydło niewolnicy pracujący w elektroniczno-komputerowym świecie. Będzie człowiek sprzężony z maszyną na poziomie mózgu MAN-MACHINE, którym będzie rządziła "sztuczna" za pomocą COMPUTER WORLD. Ja nie chcę żyć w takim świecie.
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

yeske
Zweryfikowany
Dyżurny Inżynier
Imię i nazwisko: Jarek Wiktorowicz
Ulubieni wykonawcy: Klaus Schulze |'|, Tangerine Dream |'|
Zawód: Inżynier elektronik
Zainteresowania: Muzyka Elektroniczna, aktywność fizyczna, literatura S-F, podziwianie piękna, dłubanie w nosie
Kontakt:

Post autor: yeske »

Jac pisze: 15 lut 2023, 17:42Ja nie chcę żyć w takim świecie.
Trochę to straszne, gdy się patrzy co religia potrafi uczynić umysłowi. Ludzie stają się marionetkami w rękach szamanów.

Jαrεκ

Zacząłem podejrzewać,
a teraz boję się, że wiem na pewno.
[José Carlos Somoza]

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

yeske pisze: 26 lut 2023, 19:07
Jac pisze: 15 lut 2023, 17:42Ja nie chcę żyć w takim świecie.
Trochę to straszne, gdy się patrzy co religia potrafi uczynić umysłowi. Ludzie stają się marionetkami w rękach szamanów.
Dla mnie religia jest otoczką zbudowaną wokół wiary. Nie ma człowieka nie wierzącego, który by w coś nie wierzył. Ludzie wierzą w naukę, wiedzę, w Boga, w szatana, w swoje bmw czy audi, swojego super iphona, w pieniądze, w innych ludzi, w.... cokolwiek co uznają za godne wiary, wartościowe, a to co uznaje za największe wartości, w czym widzi największą moc otacza kultem i uwielbieniem. Każdy ma wiarę, która jest wpisana w funkcjonowanie naszego mózgu, w którym tworzy się umysł w którym co ciekawe wszystko jest możliwe ale w wyobraźni, ale dla osób wierzących w Boga ograniczenia świata mogą być przekraczane, jak np. uzdrowienia. Nasza wiara jest zakodowana w DNA i bez niej nie moglibyśmy żyć tak jak żyjemy. Zwierzęta nie mają wiary, ich umysły bazują na doświadczeniach. Wielopoziomowego, przestrzennego programu DNA nie mogła stworzyć żadna ślepa, przypadkowa, bezrozumna, bezkierunkowa w działaniu ewolucja ale Ktoś, Kogo największe religie nazywają Bogiem Ojcem. Obecnie nauka jest nową religią i to taką w której jest pełno kłamstw utrzymywanych siłą pieniędzy, kompromitacji, szantażu ale i zachęt finansowych, nagród. Żeby zniszczyć prawdę, musi powstać kłamstwo które nie tylko musi być setki, tysiące razy powtórzone ale musi być całkowicie sprzeczne z prawdą, żeby ją zastąpić.
Yeske, jaki jest twój pogląd na akcję szczepień na covid19 ?
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Sublime
Twardziel
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy: Depeche Mode / TD / Klaus / Autechre / VdGG
Zawód:
Zainteresowania:

Post autor: Sublime »

Powtórka z szur rozrywki, dzisiaj konieczna praktycznie w każdym miejscu w sieci...

Sublime

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

Sublime pisze: 03 mar 2023, 0:19 Powtórka z szur rozrywki, dzisiaj konieczna praktycznie w każdym miejscu w sieci...
Ja lubię taką rozrywkę. Jeżeli jesteś taki mądry to odpowiedz na takie pytania - co było pierwsze jajo czy kura ?
Co myślisz o akcji szczepień na covid 19 ? Wziąłeś ten zastrzyk ?
Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
Awatar użytkownika

Autor tematu
Jac
Habitué
Imię i nazwisko:
Ulubieni wykonawcy:

Wizja komputerowego świata, świata człowiek-maszyna. Nie będzie tak pięknie jak na filmach s-f. Ludzie będą niewolnikami potwornego systemu cyfrowego sterowanego przez inteligencję, dosłownie z piekła rodem. To o czym mówi ten człowiek w filmie poniżej, o tym czytałem, słuchałem 15 lat temu i szybko uwierzyłem, że tak będzie. To są ostatnie chwile wolności. Ludzie śpią, żrą trawę i lenią się po najedzeniu jak barany, ślepo wierzą telewizji i telewizyjnym specjalistom, i nie chcą wiedzieć że są otaczani całkowicie drapieżnikami. Jeżeli nic nie zrobimy, nasze smartfoniczno-internetowo-komputerowe dzieci, wnuki będą oskarżać nas, że nic nie zrobiliśmy jak odbierali nam wolność. Nie myślcie, że będzie np. wspaniałe skomputeryzowane, zrobotyzowane rolnictwo. Ziemia rolna jest wykupowana przez bogaczy żeby nic na niej nie rosło, bo ludzie będzie coraz mniej i będą jeść robactwo i sztuczne mięso GMO-nie wiadomo co. Długo by pisać. Lepiej jak najszybciej wziąć czerwoną tabletkę i wyjść z tego robiącego się coraz bardziej koszmarnym matrixa.

https://gloria.tv/post/t8xwiH8qZPCC6UweJFeCCUGPB

Pozdrawiam wszystkich, także tych co mnie tu nie lubią za to co piszę, a najbardziej życzę zbawienia.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat