AmbientAmbient Festival Gorlice 2022

Dyskusje o muzykach uprawiających ten gatunek

Moderator: fantomasz

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jacek112
Małomówny
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2022, 13:00
Status konta: Podejrzane
Imię i nazwisko:
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie
Jestem muzykiem: Nie wiem
Ulubieni wykonawcy: Klaus Schulze, Detlef Keller,
Zawód:
Zainteresowania: Muzyka elektroniczna- wiadomo ;)
Płeć:
Wiek: 38
Status: Offline

Ambient Festival Gorlice 2022

#117216

Post autor: Jacek112 »

Tegoroczny ambient festival odbył się 15-16.07.2022 jak co roku w Gorlicach. Ze względu na remont Gorlickiego Centrum kultury impreza odbyła się w auli Państwowej szkoły muzycznej. Pojechałem na festival po 3 latach i jak zawsze się nie zawiodłem. Nie zniszczalny Tadziu Łuczejko jak zawsze przywitał wszystkich bardzo serdecznie i zaprosił gości na scenę. Dobór zespołów był bardzo wyszukany ponieważ przed festiwalem niewiele wiedziałem na temat wykonawców. Tegoroczni artyści przedstawili bardzo ciekawy repertuar i uważam że swoją twórczością wkomponowali się w ambientowe zamysły twórcy festiwalu. W mojej ocenie najciekawiej zaprezentował się The Voice of Cosmos. " Dwóch muzyków i astronom " :wink: zaprezentowali ciekawy kosmiczny spektakl dzięki któremu można było usłyszeć dźwięki kosmosu. Potrafili przenieść słuchacza w odległy świat co nie zawsze jest takie proste. Publiczność w frekwencji około 60 osób bardzo wsłuchana w pełnym skupieniu do końca :) Przed salą jak zawszę kramik z płytami więc zakup pamiątek obowiązkowy. Z tego co wiem to tegoroczny festiwal rodził się w bólach tym bardziej cieszy fakt że udało się go zorganizować. Z krótkiej rozmowy z Panem Tadeuszem dowiedziałem się że przyszłoroczny festiwal ma mieć nową lokalizację. Gdzie dokładnie? Jak na razie jest kilka lokalizacji do wyboru. Czy warto było jechać? Oczywiście że tak ponieważ festiwal jest niszową imprezą która co roku jest na wysokim poziomie i przyciąga wyjątkową publiczność. :D



Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta